Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
184. anduca (válaszként erre: 183. - Kisgé)
2006. nov. 30. 08:07

Jó reggelt!


Hát, tegnap nem voltam itt...

Nem jöttem melóba. Inkább elmentem fürdőbe. Gyors elhatározás volt. Szerintem jól döntöttem :)

Milyen volt a koncert, a pasi, a hangulat stb.?

183. kisgé
2006. nov. 29. 09:28

Jó reggelt!


Mizu!

182. kisgé (válaszként erre: 181. - Anduca)
2006. nov. 28. 16:08

Köszi szépen, remélem meglesz.:)

Neked is jó randizós estét!;)

181. anduca (válaszként erre: 180. - Kisgé)
2006. nov. 28. 15:54

Jó koncertezést! :)

Kellemes estét!

180. kisgé (válaszként erre: 179. - Anduca)
2006. nov. 28. 13:44
Igen, de ő nem is lenne ő, ezek nélkül a hibák nélkül! Karakteres pasi!
179. anduca (válaszként erre: 177. - Kisgé)
2006. nov. 28. 13:40

Tegnap korán... ma későn :)

Valamikor régen láttam Az István, a király rock operát. De sajnos nem ismerős a neve. Szegény pasi. De, látod, mindenkiben lehet találni valami szépet, jót :) Neki legalább a hangja szép :)

178. kisgé (válaszként erre: 176. - Cskata)
2006. nov. 28. 13:29

A grafikus legalább kreatív szakma. :)))

Nem mindenki alkalmas saját bolt vezetésre, de azt gondolom kell hozzá nagy rakat bátorság, nem? Meg ha van valaki a háttérben, aki segít, akkor úgy még jobb. Igen, sok a grafikus, de ha agyalnál, lehet, hogy látnál valami nagyon jó lehetőséget. Nyitott szemmel kell járni...

177. kisgé (válaszként erre: 175. - Anduca)
2006. nov. 28. 13:27

Akkor tegnap korán beájultunk!:))


Deák Bill Magyarország legjobb férfi hangja. Veszettül erős hangja van, blues zenész. Fél lába van, ha jól tudom gyerekkorában volt valami betegsége, valamint egyik szemére vak. Iszonyat ronda ember, kiáll a színpadra és beszarás, olyan hangja van!!!!!!!

Az István a király rock operát hallottad? Abban övé volt az egyik szerep, most nem jut eszembe ki, nem is István, nem is Koppány (azok is marha jók)....

176. cskata (válaszként erre: 172. - Kisgé)
2006. nov. 28. 11:43

megértem, bár én sosem dolgoztam multinál - igaz, az én szakmámban ez nem is jellemző...:)) (grafikus)

én is folyamatosan a sajátcéges-játékon agyalok, de még mindig nem merek belevágni... nem mondhatnám, hogy agyon vagyok fizetve a munkahelyemen, de még mindig úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy annyi pénzem lenne, mint a jelenlegi fizum, ha vállalkozó lennék... meg grafikusból is már annyi van, mint égen a csillag... nehéz ez.. vagy csak én vagyok túl gyáva..!?:)))))))

175. anduca (válaszként erre: 174. - Kisgé)
2006. nov. 28. 10:08

Szia!

:)) Én is 10-kor :)

Addig a konyhában voltam! Szobabicaj nem volt, süti igen.

Te a sok rakodástól ájultál be? :)

Nem ismerem Ceák Billt :( Kérek egy kis felvilágosítást róla, ha lehetséges...

174. kisgé (válaszként erre: 169. - Anduca)
2006. nov. 28. 10:03

Szió!


Na, sikerült hamar lefeküdnöd? Én 10-kor beájultam!:))))


Jaja, tök jó Ceák Bill koncert lesz a belvárosban és oda szerveztem egy kis összejövetelt. Imádom a pasi hangját!!!!

173. kisgé (válaszként erre: 171. - Gyöngyi)
2006. nov. 28. 10:02
:))) Köszi! Sajna az vagyok, mert a szakmám az olyan, hogy iszonyat sok ilyen végzettségű ember van és nem tudok a szakmába elhelyezkedni (közgazdász). Pedig nekem még munkatapasztalatom is van, nem is kevés, nem is rossz. Viszont, 30-as nő vagyok, ettől félnek a munkáltatók!:)))
172. kisgé (válaszként erre: 170. - Cskata)
2006. nov. 28. 10:01
Köszönöm Cskata, aranyos vagy! Igen, majd sikerül valami. Az a baj, nem tudok azonosulni itt a multi kultúrával, szívem szerint saját üzeletet csinálnék, de hiányzik hozzá a bátorság és az elszántság (pénzem sincs, de azt mondják, nem ez a legfontosabb).:)))
171. gyöngyi (válaszként erre: 165. - Kisgé)
2006. nov. 27. 18:58
Ne legyél kishitű sem! Ezt mondom a fiamnak is, aki diplomás lévén 4 hónapja állást keres...Lesz egy hely ahol majd TE kellesz és senki más.Csak ki kell várni....tudom idegölő...de ez van. Az amerikaiak úgy állnak ehhez, ha 100-ból 1 bejön az jó!
170. cskata (válaszként erre: 161. - Kisgé)
2006. nov. 27. 18:21
Szia Kisgé! sajnálom hogy nem jött össze az állás..:( na, majd a következő!:))
169. anduca (válaszként erre: 168. - Kisgé)
2006. nov. 27. 17:12

Az hogy korán lefekszem, nálam azt jelenti, hogy tízkor. Mert tizenegyig mindig fent vagyok. Szóval én is későn ágybabújós vagyok :) De tudod, én 6 előtt kelek, szóval jó lenne még tizenegy előtt lefeküdnöm, hogy ki legyek aludva. Habár, hozzá szokok én a 6-7 óra alváshoz.

Akkor holnapra van szupi programod. :)

168. kisgé (válaszként erre: 167. - Anduca)
2006. nov. 27. 16:56

As good as it gets az angol címe, kényszeres csávót játszik benne, és nagyon jó film, ha tudod, szerezd meg!:))

Nekem a randi megy élmény számba, meg ritkaság számba!:))))

Ó, én nem tudok korán lefeküdni, éjszaka szeretek fent lenni, mármint késő estig.


holnap meg megyek koncertre este, már úgy várom!:))

167. anduca (válaszként erre: 165. - Kisgé)
2006. nov. 27. 16:28

Akkor jó :)

Nem láttam azt a filmet :( Pedig Jack Nicolson jó színész. Vagy láttam volna, csak nem emlékszem rá?

A mai estémet én is egyedül töltöm. Ma nincs randi. Ritka eset, szinte nem tudok mit kezdeni magammal :) Vagyishogy annyi mindent szeretnék egyszerre :) Futni már nem megyek, mert már most sötét van :( Esetleg tekerek a szobabicajon.

Úgy döntöttem, hogy sütök valamilyen sütit és korábban lefekszem, legalább néha aludjak 8-9 órát hétköznap. Meg rendet rakok. Meg itt maradok munkában kicsit tovább.

166. anduca (válaszként erre: 165. - Kisgé)
2006. nov. 27. 16:28

Akkor jó :)

Nem láttam azt a filmet :( Pedig Jack Nicolson jó színész. Vagy láttam volna, csak nem emlékszem rá?

A mai estémet én is egyedül töltöm. Ma nincs randi. Ritka eset, szinte nem tudok mit kezdeni magammal :) Vagyishogy annyi mindent szeretnék egyszerre :) Futni már nem megyek, mert már most sötét van :( Esetleg tekerek a szobabicajon.

Úgy döntöttem, hogy sütök valamilyen sütit és korábban lefekszem, legalább néha aludjak 8-9 órát hétköznap. Meg rendet rakok. Meg itt maradok munkában kicsit tovább.

165. kisgé (válaszként erre: 164. - Anduca)
2006. nov. 27. 16:09

Nem keseredtem el, kicsit szarul esett, e amúgy is kishitű vagyok, ha nem hiszek benne, hogy is sikerülne?:)))


Láttad azt a filmet? Lesz ez még így se Jack Nicolsonnal, na este meg is nézem, attól mindig jó kedvre derülök.:)))


Megyek gyúrok egyet, aztán vásárolok, előkészítem a holnap esti kaját, amit a barátaimnak sütök, akik kedden jönnek, meg rendet rakok, így eltelik az estém, holnap meg már jobb lesz!:))))

164. anduca (válaszként erre: 163. - Kisgé)
2006. nov. 27. 16:05

Sajnálom, hogy nem sikerült :(

Megértem az elkeseredésedet minden téren.

Lesz ez még így se :)

Márminthogy ború után derű :)

163. kisgé (válaszként erre: 162. - Anduca)
2006. nov. 27. 16:03
Nem, csak írtak.
162. anduca (válaszként erre: 161. - Kisgé)
2006. nov. 27. 15:51
Felhívtak és mondták, hogy nem kaptad meg?
161. kisgé (válaszként erre: 160. - Anduca)
2006. nov. 27. 15:49

Jól hangzik, majd ki fogom próbálni!:)))


Na, állást nem kaptam meg. Valahogy számítottam rá, a múlt hetem fura volt, mert tök lelkes voltam, meg vártam, úgy nézett ki, történnek események, erre semmi....

160. anduca (válaszként erre: 159. - Kisgé)
2006. nov. 27. 13:49

Egyáltalán nem unatkoztam :)

Én is így gondolom, a testem diktálja az iramot. Hiába van egy programom, ami szerint szeretném csinálni... Eddig passzolt a testemnek, most viszont reklamált :)

A husi hozzávalói /csak kb. írom/:

Kb. fél kg csirkehusi, legjobb a mell, 2 db narancs, simaliszt, 1 kiskanál fehér bors /én ezt kihagytam/, negyed kiskanál gyömbér, só, fahéj, esetleg cukor.

A husit kockákra vágod, kinyomkodod a levét, megsózod és ráöntöd az 1 db narancs levét. 10 percig állni hagyod. Megint kinyomkodod a levét. Majd lisztbe hempergeted és egy kicsit megpirítod. Utána megfűszerezed, gyömbér, fahéj, esetleg cukor. Ráöntöd a másik narancs levét. Lefeded és megfőzöd. Közben felöntheted vízzel.

Karis, mazsolás rizst főzhetsz hozzá.

Fincsi :)

159. kisgé (válaszként erre: 156. - Anduca)
2006. nov. 27. 13:27

Azért nem unatkoztál!


Időnként van úgy, hogy nem bírjuk az edzést, sebaj, úgy kell csinálni, ahogy a tested jelzi.

Én most átállok heti 3* gyúrni, hogy acélosabb legyen a kis testem!:))))) Majd tavasszal újból vissza futni, de addig is fogok kardiózni, meg túrázni,mert nem bírnám nélküle!

Miért mentek szét????


Milyen husit sütöttél, kérek recit!:)))))

158. kisgé (válaszként erre: 156. - Anduca)
2006. nov. 27. 13:27

Azért nem unatkoztál!


Időnként van úgy, hogy nem bírjuk az edzést, sebaj, úgy kell csinálni, ahogy a tested jelzi.

Én most átállok heti 3* gyúrni, hogy acélosabb legyen a kis testem!:))))) Majd tavasszal újból vissza futni, de addig is fogok kardiózni, meg túrázni,mert nem bírnám nélküle!

Miért mentek szét????


Milyen husit sütöttél, kérek recit!:)))))

157. kisgé (válaszként erre: 156. - Anduca)
2006. nov. 27. 13:27

Azért nem unatkoztál!


Időnként van úgy, hogy nem bírjuk az edzést, sebaj, úgy kell csinálni, ahogy a tested jelzi.

Én most átállok heti 3* gyúrni, hogy acélosabb legyen a kis testem!:))))) Majd tavasszal újból vissza futni, de addig is fogok kardiózni, meg túrázni,mert nem bírnám nélküle!

Miért mentek szét????


Milyen husit sütöttél, kérek recit!:)))))

156. anduca (válaszként erre: 155. - Kisgé)
2006. nov. 27. 10:38

Az én hétvégém gyorsan eltelt... Semmi különös nem történt. Se nagyon jó, se nagyon rossz. :)

Szombaton és vasárnap voltam futni. Nem bírtam. Valószínűleg a szél miatt. Csak 4 percet bírtam futni megállás nélkül :( Aztán kellett sétálnom, majd megint csak 4 perc futás. Ennyi :(

Szombaton kipróbáltam egy új husi receptet. Sikerült :) Mindenkinek ízlett :) Szombaton bepizzáztam :) Na jó, csak egy kicsi pizzát rendeltem :)

A hugom szét fog menni a pasijával. Vagy már talán szét is mentek tegnap este...

155. kisgé (válaszként erre: 154. - Anduca)
2006. nov. 27. 10:09

Á, semmi extra, majd priviben leírom!


Hogy telt a 7végéd?

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook