Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon várom már a nyarat. fórum

Nagyon várom már a nyarat. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. lolita2112 (válaszként erre: 20. - Globus)
febr. 27. 02:05
en itt 27fokban majdnem szenne egtem/nem magyarban/,de erdekes amikor hazamegyunk nem gond a napsutes csak nalunk,mert tul eros a nap/ozonlyuk/
20. globus (válaszként erre: 14. - Libikóka)
febr. 26. 11:19
Ifjú koromban napoztunk, pléden kint fekütünk órákat, csokibarnára sültünk, sosem égtem el. 50-es naptej talán nem is létezett, kakaóvajjal kenegettük magunkat. Most meg sem próbálnám, szerintem max. 20 perc és annyi.
19. semleges (válaszként erre: 14. - Libikóka)
febr. 26. 11:15
Ez a legjobb megfogalmazás. Élhetetlen, kibírhatatlan. Hogy nem tudok a kertben vagy az utcán végig menni és rohanok vissza a klimatizált házba vagy lakásba mert a levegő is forró és rossz belélegezni és a bőrömet égeti az nem nyár, az nem normális. És az utóbbi években ez van. És azzal riogatnak minket a klíma kutatók, hogy még ilyenebb lesz.
18. ,zumba
febr. 26. 10:45
Ahol épp bozóttüzek tombolnak, otthonok semmisülnek meg, mert épp 40 fokos nyár van....nem hinném, hogy sokan ilyet szeretnénk.
17. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Violet18)
febr. 26. 08:32
koszi szepen!elvezem!
16. supin
febr. 26. 06:10
Jőn az.
15. libikóka (válaszként erre: 11. - Globus)
febr. 26. 04:25
A fordítottja sem jobb,, sőt,,bemész a klímás üzletbe,,izzadtan,,mint a hidegzuhany,brrr.
14. libikóka (válaszként erre: 6. - Globus)
febr. 26. 04:13
Nem vagy egyedül,,én imádtam a nyarat,,most is szeretném ha élhető lenne ,,de nem az.
13. birebora (válaszként erre: 11. - Globus)
febr. 26. 02:45
A próbafülkéket én is utálom.
12. Violet18 (válaszként erre: 9. - Lolita2112)
febr. 25. 10:24
Ugyehogyugye? De jó neked! Legyen nyár és jóóóóó meleg 🥰🥰🥰🥰
11. globus (válaszként erre: 8. - Birebora)
febr. 25. 07:45

Sajnos munkahelyemen nincs klíma, nap nagy részében izzadok, ragadok, mint a tücsök 😀 vittem be ventilátort, az meg szétfújja a papírokat, lábra állítottam, lent a padlón.

Mi nyáron vegetálunk, mióta 38 fokos melegek vannak. Még főzni sem szeretek. Jó, hogy eszembe juttatta, gyorsan veszek egypár hiányzó ruhát, amíg kellemes a próbafülke.

Mondjuk azt is utálom, hogy bemegyünk az utcáról kabátban egy üzletbe, ott 25 fok, eladók rövid ujjúban, férjem jár vásárolni, szerencsére szereti :)

Tavasz és ősz elmegy.

febr. 25. 07:21
Én is nagyon várom már!
febr. 25. 01:47
felolem egesz evben lehetne nyar,nalunk az van eppen!
8. birebora (válaszként erre: 6. - Globus)
febr. 24. 23:26
Nem vagy egyedül. Rettegni nem rettegek mert kétlaki életet élünk és olyankor a nyaralóban vagyunk viz közelben. De a klima nálam is megy bárhol vagyok. A 25 fok nálam is elég lenne.
7. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 21:39
Én is! Imádom a nyarat, alig várom, hogy 30 fok legyen!
febr. 24. 21:26
Valószínűleg egyedül vagyok a véleményemmel: rettegek a nyártól. Már két hete mellényre cseréltem a kabátot...júniustól októberig zombiként élek a klímás lakásban.
febr. 24. 21:19

A nyárnak csak a gondolatától is rosszul vagyok.

A 25 fok viszont szuper lenne - minden évszakban :)

4. tien
febr. 24. 21:08

Igen , jöhetne már a huszonöt fok.

Mindegy milyen évszak (se több ,se kevesebb)😉

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 20:55
Én a tavaszt ! De úgy tűnik, már itt van ! :)
febr. 24. 20:52
Én is:-)
febr. 24. 20:52

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook