Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Muslinca kérdésben ki tud segíteni??? fórum

Muslinca kérdésben ki tud segíteni??? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 12. 18:15
köszönöm a tippeket
2009. nov. 12. 17:58
Nálunk évekig a szomszéd a lepréselt szőlőt terítette szét a kertben. A muslincák a mi lakásunkban érezték jól magukat, holott semmi erjedt dolog nem volt. Én sem gondoltam volna, hogy képesek még a zárt ablakon keresztül is megtalálni a meleget.Legalább 1-1.5 hónapig tele volt velük a lakás. Nézzetek körül a szomszédban.
3. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 1. - Malacka33)
2009. nov. 12. 17:46
Nálunk is invázió van minden ősszel.Minden kajára lecsapnak, nem csak a gyümölcs és a bor érdekli őket, hanem pl a hús is, vagy bármilyen étel.Ezenkívül imádják az ablaktisztítót, és a zsíroldószereket is.A mosogatószivacsot is pillanatok alatt ellepik.Én semmi márt nem tudok, csak a porszívót, az 100%-ban beválik, igaz kicsit macerás, de működik.
2. Christineee (válaszként erre: 1. - Malacka33)
2009. nov. 12. 17:39

Elméletileg ha nem éreznek semmi savanykásat, mint gyümölcs vagy bor, vagy bármi hasonló akkor elpusztulnak hamar.

Lehet találnak valamit ami tetszik nekik.

2009. nov. 12. 17:38

Sziasztok!


Az irodában ahol dolgozok tele van a konyha muslincával. Ott ahol a kávét és cukrot tartjuk. A konyhába nincs semilyen gyümölcs vagy étel amire elvileg jönnének. Valahogy kikéne írtani. Tud valaki ebben segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook