Munkanélküli járadékot mikor utalják? (ezt valahol meg lehet nézni?) (tudásbázis)
Nekem 7.én volt rajta múlt hónapba..Szabolcs megye
Nemhiszem h pénteken lesz ,a mult honapban is 9.én volt szàmlàn szabolcsban
Sziasztok szerintetek pénteken lesz munkanélküli?(Szabolcs Megye)
Sziasztok! Azt akarom kerdezni toletek hogy 1 honapja kileptem a munkanelkuli rendszerbol viszont mondtak nekem h tudom igenyelni az aktiv koruak tamogatast, a kerdesem az lenne hogy az nem baj ha mar egyszer leiratkoztam a rendszerbol? Visszamegyek ujra regisztralok es igenyelhetem? Ahogy lejart a munkanelkuli segely kileptem onnet de nem tudom mennyire befolyasolja ezt a dologban....valaszt elore is koszi !
Ilyen csoportos tájékoztatón kellett volna részt venned nem? Mert ha azon nem jelensz meg, nem csak segélyt nem kapsz, de törölnek a nyilvántartásból, ez kötelezettség szegésnek számít. Szóval mindenképp menj be megérdeklődni. Persze már csak jövőhét szerdán lesz rá lehetőséged.
Sajnos nagy rá az esély, hogy nem fogsz kapni!
Sziasztok bocsi ha nem ide valo..
De szerrtnrm megkerdezni hogy szerintetek en fogok kapni szocialis segelyt?
Januartol dolgoztam marcius 10 ig.Voltam a papirokat intezni ott azt mondtak hogy fogok kapni valaszt nem sokara azota semmit nem kaptam.kozben jott level a munkaugyibol hogy jelenjek meg toborzason..Nem tudtam elmenni mert a nagymam vette at es most az elmult napokban szolt.Lehet hogy ez miatt nem fogok kapni?
Valszokat elore is koszonom
Sziasztok! :)
Nyíregyházán valaki valamit kapott már?
Szolnokon kapott már vki hóközi utalást?
Nyíregyháza, még eddig semmi ..
Szolnokon kapott már valaki! Raiffeisen bank
Zala K&H már 7-én rajta volt...döbbenet milyen különbség van országon belül!!
Pest megye...MKB szintén semmi ...
Nyíregyháza MKB-bank eddig semmi...
Sziasztok!Budapesten kapott valaki?
Sziasztok! Pest megye, Takarék kapott valaki esetleg?
Hívtam a munkanélkülit,ott mondták,hogy már a folyósítás megtortent 3-án!De a Központ dönti el,hogy mikor írjak jóvá!!
15-ig várni kell,ha addig sem kaptuk meg,akkor be kell menni a munkanélkülibe!!
Borsod megyéről tud valaki valamit?
Győr reggel 7 kor kátyán volt
Ennyit erröl, hogy pénteken utaltak. (Pest megye, Cegléd). Sehol semmi, pedig az ügyintéző állította nekem, hogy pénteken elutaltak.
Sziasztok! én március 1-jén lettem munkanéküli nógrád megyében én sem kaptam semmit a számlámrat . takarékos vagyok. betelefonáltam a munka.ü.-be ahol azt mondta a nő ,hogy hétfőn utaltak ami csütörtök pénteket jelent vagy hétfő keddet ..
Én is MKB vagyok ...azt hittem h ma reggel rajta lesz...
De ez már csak hétfő...
Ne idegeskedjünk,attól úgy sem kapjuk meg hamarabb 😁😘
az a baj hogy mindegyik ügyintèző mást mond. nekem azt mondta az ügyintèzőm 5.vagy 6.án utalnak tegnap betelefonáltam ès ugy tettek nem tudja mikor van utalás de talán 8.a eleve 8.a nem lehet mert szombat senki nem megy be azèrt hogy utaljon. meg itt nyíregyen tegnap már az otp-sek a takarèkbank meg az erste-sek is megkapták mkb-n meg semmi mèg ma se. nem èrtem hogy van ez.
További ajánlott fórumok: