Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkajogban járatos valaki? Ha visszamegyek dolgozni a GYED lejárta után, mi a sorsa a GYED alatt összegyült szabadságomnak? fórum

Munkajogban járatos valaki? Ha visszamegyek dolgozni a GYED lejárta után, mi a sorsa a GYED alatt összegyült szabadságomnak? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 15. 07:20
Ki kell venni az addig felgyülemlettet, legalábbis mi így csináljuk.
2009. márc. 14. 20:20

Nálunk egyből le kell tölteni a szabit és csak utána állhatok ténylegesen munkába.Én a felgyülemlett szabira távolléti díjat, átlagbért kapok.Ha a gyereked 2 éves kora után mész vissza, akkor jár a GYES a gyermek 3 éves koráig alapesetben.A GYES mellet napi 8 órát dolgozhatsz.

Én 1 hónappal a előbb beküldtem a GYES igénylő papírokat és szerencsére 1 nap csúszásom sem volt miatta ( pénzkiesés ).

7. pmjudit (válaszként erre: 5. - Gabcsyka)
2009. márc. 14. 20:02

A szabadságod ideje alatt, az alapbéredet kapod.

Igen, igényelheted mellette a gyest is, de intézd időben! :))

2009. márc. 14. 20:00
Nem, ha már lejár a gyesed akkor rendesen a munkabéreddel kell számolni, hisz már munkaviszonyban leszel újra.
5. gabcsyka (válaszként erre: 4. - Zorg27)
2009. márc. 14. 19:59
Köszi, azt szeretném még megkérdezni, hogy ezt milyen jövedelemmel számolják el? Valóban igaz, hogy mellette a gyesre is igényt tarthatok?
4. Zorg27 (válaszként erre: 2. - Gabcsyka)
2009. márc. 14. 19:56

Szia!


Az összes gyes, gyed alatti időre járó szabadságodat egyszerre fogják kiadni, tehát mikor lejár a gyed még jó sokáig otthon leszel mielőtt vissza mész dolgozni!!

2009. márc. 14. 19:53
helló, azt kiveheted, ugnúgy jár a gyed alatt is, mintha dolgoznál.
2009. márc. 14. 19:29
A kérdésem az lenne, hogyha visszamegyek dolgozni a gyed lejárta után, mi a sorsa a gyed alatt összegyült szabadságomnak?
2009. márc. 14. 19:27
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni olyan Hoxástól aki munkajogban járatos, vagy munkaügyesként dolgozik, vagy munkaügyesként dolgozik. El

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook