Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkábajutás - erőltessem még a témát? fórum

Munkábajutás - erőltessem még a témát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. Panna.33 (válaszként erre: 53. - Renyh)
2017. júl. 5. 06:38
menj el nyomozónak:)
67. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Renyh)
2017. júl. 5. 06:31

Nyilván nekik is van szájuk, ki tudják nyitni, ha valamit akarnak.

Nyári munkásként nem vagy kompetens átszervezni a munkába járás útvonalát, megállóit vagy bármit.

Értem én, hogy jót akarsz, de a másik oldalról nézve egy kotnyeles okoskának tűnsz, vagy pedig azt gondolják, hogy nyafogsz, hogy mi nem jó, és miattad kell fenekestül felfordítani a működő rendszert.

66. renyh (válaszként erre: 63. - Gabbbicica)
2017. júl. 4. 20:23
Könyörgöm... épp azon vagyok, hogy megszeressenek, ezért akartam, hogy hátha másoknak jobb lenne az a megálló. De visszafelé sült el. Múltkor este felesleges kitérőt tettünk, hogy valakit hazavigyünk, mikor teli volt a busz. Ezért nem értem, hogy mi van, szabad-e variálni vagy nem, mert akkor mindenki azt mondta. Most már inkább visszacsinálnám. Olyan szinten érzékeny és félős vagyok, úgy szégyellem magam, hogy alig merek bemenni holnap. Az én hibám, de kicsit félrevezetve érzem magam.
2017. júl. 4. 19:15
Új munkahelyen én nem erőltetném tovább a témát.
64. Piroska52 (válaszként erre: 63. - Gabbbicica)
2017. júl. 4. 18:01
jól mondtad
63. gabbbicica (válaszként erre: 56. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:59

Ha jó lenne a lóvé, és nem szakadnék meg, akkor kb. örülnék, mint majom a farkának, és nem azon panaszkodnék, hogy 12 órából 3-at dolgozom...


Nem összehasonlításképp, meg nekem szerencsére jó helyem van, de máshol az ember kevés pénzért 8 helyett 10 órát dolgozik, kevés szünettel és örül, hogy kap fizetést.


Az meg hab a tortán, hogy valamilyen szinten, még ha nem is megfelelően, de megoldják a bejutást is. A legtöbb helyen kutyát nem érdekli, ki, mivel és hogyan jut oda a munkahelyére.


Nem azt mondom, hogy a fentebb említett példák normálisak, de ahhoz képest, amilyen helyek vannak, a leírtak alapján egész jó dolgod van, miért akarod megutáltani magad mindenkivel?

62. Johannia (válaszként erre: 51. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:56

Első munkahely? Nagyon naivan mentel bele a dolgokba. Naiv elkepzelesekkel.A munkahely felépítése hierarchikus. Csak szólok. :) es ez mar adja hogy nem demokratikus.

Mi lesz majd ha kiderul következő munkahelyeden hogy te halálra dolgoztad magad de a főnökkel joban lévők tobb bónuszt kapnak? Készülj fel, mert ha Ennyi kiakasztott akkor kesobb mi lesz? Az elet csupa igazságtalanság.

Egy tanacs:az első 3-4 hónapban csak megfigyelj. Ki milyen. Kinek kivel milyen a viszonya.


Sajnalom h igy alakult.de remelem tanulsz belole. Es a következő munkahelyeden nem kerülsz ilyen kellemetlen helyzetbe.

2017. júl. 4. 17:55
most komolyan miről megy a vita? a szülinapról? arra készülni kell nem csak elvárni hogy majd mondanak valamit, a munkába járásról? örülj hogy elvisznek és nem neked kell megoldani, a munkáról? örülj hogy van helyed és szokj hozzá hogy nem körülötted forog a föld, majd ha már sokáig dolgozol egy helyen lehet hogy másképp látod a dolgot,de csak szeptemberig leszel ott mert suliba mész nem kell megváltani a világot
60. globus (válaszként erre: 56. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:49
Képzelj el egy sok munkás szar fizetésű helyet, és még fel sem köszöntenek :D
2017. júl. 4. 17:48

Ahol igergetnek es nem tartják be, ott nem erdemes maradni.


Mondjuk nagyon merész ilyen par hetes tapasztalat utan inditvanyozni barmit is. Mert meg ennyi tapasztalattal nem lehet atlatni a hely mukodeset, nincsenek kialakult kapcsolatok. Es igy az egesznek jo vege nem lesz soha.lathatod. Lehet ezert sem koszontottek fel mert kineveztek a hatad mogott ugyeletes sz.rkavaronak.


Eleve ha csak par hetet leszel még ott, akkor nem tök mindegy hol áll meg a busz? Lehet masik 40 emberrel meg kicsesznel. Eleve

Nem csettintesre megy az új megálló kialakítása. Az rengeteg melót jelent a munkaltatonak. Szerzodesmodositgatasokat a fuvarozó céggel például.


De nehezen hiszem hogy 20 éves vagy mar. Annyira éretlen amiket irsz. Elhiszem h jot akartal ezzel de nem volt jó ötlet. Es ha mar te is belátod akkor meg maradj csendben melóban es ne is emlegesd. Okokat meg ne keress :D:D:D

58. renyh (válaszként erre: 55. - NomNom)
2017. júl. 4. 17:48
Tudom, gyakran megesett :/
57. unom (válaszként erre: 53. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:47

Az ok: béna a logisztika, ennyi. A legtöbb munkahely nem logika alapján szerveződik.

Én is sokára jöttem rá, de akkor úgy döntöttem, dolgozzon nekik ingyen a fene.

56. renyh (válaszként erre: 52. - Globus)
2017. júl. 4. 17:47
Hiszed vagy sem, napi kéét-három órám, ha értelmesen telik... jó a lóvé, beajánljatlak, de készülj fel :D
55. NomNom (válaszként erre: 53. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:47
Az a baj, hogy ezt nem mindenki szereti. Vigyázni kell vele mert okoskodásnak gondolják esetleg és akkor már le is írtad magad. :/
54. NomNom (válaszként erre: 51. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:46

Erre meg csak azt lehet mondani, hogy ez Magyarország.

Ne várj el semmi logikus lépést, még ha te alá is tudod támasztani, hogy egy percet nem veszítene senki a te verzióddal.

Ígérnek mindent, mert vidéken kezd munkaerőhiány lenni, de csak annyira tartják be az ígéretet, mint egy politikus.

53. renyh (válaszként erre: 49. - NomNom)
2017. júl. 4. 17:45
Oké, talán nem ez az ész mércéje. Viszont amióta az eszemet tudom, megőrülök, ha valaminek nem tudom a pontos okát. Iszonyat kíváncsi vagyok, ez a helyzet
52. globus (válaszként erre: 42. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:45

12 órás munka, és rendszeresen semmitevés van?

Mennyit fizet? :)

51. renyh
2017. júl. 4. 17:43
Igazából én jól éreztem magam ott egészen mostanáig. A szülinapom is jól alakult, mert a kimaradt kolléganő kivételével felköszöntöttek és beszélgettek velem a többiek. De ez, hogy elhitették velem a demokráciát, majd mikor beleéltem magam és elkezdtem szervezkedni, mindenki visszavett. A kolléganő, aki engedélyt adott rá, megmásította a dolgot és azt mondta, soha nem adott rá engedélyt. Meg se lepődöm, nem remélek inkább semmit. Kicsitazért érezhetem magam áldozatnak ebben a helyzetben, vagy van, aki ezért is elítél?
2017. júl. 4. 17:42
most akkor melyik szappanoperában vagyunk?
49. NomNom (válaszként erre: 44. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:41

Pedig azt írtad, hogy az okos embert érdekli... :)

Most erre a témára mégis mit lehet mondani?

Ha akarod erőltesd, majd látod mi lesz.

Ha fontos neked ez a meló, akkor meg hallgass és ne szólj bele olyanba ami látszólag senki mást nem érdekel.

2017. júl. 4. 17:40
A kérdésre a válasz: ne. Hagyjad. A többiek meg álljanak ki magukért.
47. unom (válaszként erre: 42. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:40
Azt, hogy mi értelme ezen pörögni? És azt, ha köszöntést vártál, akkor te miért nem készültél?
46. 8cc24eb355 (válaszként erre: 42. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:39

Te vagy az aki nem érti,hogy nem körülötted forog a világ!

A kutyát nem érdekli a nyavajod,a születésnapod,az hogy egy elkényeztetett hisztis pitsaként viselkedsz!

Azt kapod amit adsz!Ennyi!

45. főnix01 (válaszként erre: 42. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:39
Az ilyenen lendülj túl. Vannak bunkók...
44. renyh (válaszként erre: 41. - NomNom)
2017. júl. 4. 17:39
Nem mondtam, hogy okos vagyok, csak hogy hagy érdekeljen már valaminek az oka. Itt tényleg csak egymás oltogatására van ész, de nem sok témábavágó válasz született
2017. júl. 4. 17:38
Ha valamjt felmutattál (nem pár hete dolgozol egy adott helyen), akkor lehet valamelyest szavad, de akkor is általában azok vnanak előnyben, akik s@ggnyalók. Sajnos ez így működik, hiába vezérelt Téged a jó szándék. Amúgy legtöbbször így van, hogy interjún minden szép és jó, aztán kiderül, hogy egy nagy rakás kaki...
42. renyh (válaszként erre: 39. - 8cc24eb355)
2017. júl. 4. 17:37
Jól végzem a munkám, segítőkész vagyok, mindent megcsinálok. A legnagyobb gondom ott, hogy feleslegesnek árzem magam, mikor nincs mit csinálni, a többiek is csak beszélgetnek. És igen, nem megy a beilleszkedés, de van, akivel jóban vagyok és felköszöntött, ilyenkor legalább ennek hallatára mondani kellene, de csak az a kolléganő nem mondta, így ő lógott a ki sorból. Ezen mit nem értetek?
41. NomNom (válaszként erre: 23. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:36

Aki alapból így kijelenti magáról, hogy okos azzal nem csodálom, hogy nem foglalkoznak a munkahelyén.

Tudod az okos ember is hiába okos, ha egy csepp intelligencia nem szorult belé.

40. unom (válaszként erre: 38. - Renyh)
2017. júl. 4. 17:34
Vagyis te nem vittél semmit. Tényleg nem értem, miért várod mástól, hogy udvariasabb legyen, mint te.
2017. júl. 4. 17:34

Tudod,a lőtéri kutyát sem érdekli,hogy az új csajnak születésnapja van-e vagy sem!

Dolgozni van itt,hát dolgozzon!

De ahogy elnézem,Te nem alakítottál ki magadról jó véleményt,így ne várd azt hogy bárki is leáll veled jópofizni!

És ez nem bunkóság!

Én sem köszöntenélek fel,ha a munkatársad lennék!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook