Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkábajutás - erőltessem még a témát? fórum

Munkábajutás - erőltessem még a témát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. renyh (válaszként erre: 4. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 4. 15:52
Több szempontból is kaki hely, mindenki nagyon el van szállva magától. Én általában csendben vagyok, de a kényelmesebb lehetőség hallatára felkaptam a fejem és elkezdtem szervezkedni, ahogy mondták. Utólag persze mindenki engem szid, pedig ők is felszálltak volna ott és jó ötletnek tartották... augusztus közepéig kihúzom, szeptembertől meg suliba járok ismét
2017. júl. 4. 15:52

Ehhez a munkavedelmi felugyelonek is lesz majd 1-2 szava.

Tenyeg nem jo a nagy ceg informacioaramlasa.

6. globus (válaszként erre: 5. - Unom)
2017. júl. 4. 15:52
Lehetnek jó ötletei az új dolgozónak. De kicsit várnia kellene, előbb bizonyítani. Sehol sem komálják az izgágaságot.
5. unom (válaszként erre: 1. - Renyh)
2017. júl. 4. 15:48
Másoknak meg így előnyösebb. A vezetés dönti el, melyik érdek a fontosabb, nem a legújabb dolgozó.
2017. júl. 4. 15:45
es meg csak fel sem koszontettek
3. 8cc24eb355 (válaszként erre: 1. - Renyh)
2017. júl. 4. 15:45
Ha pár hete kezdtem volna valahol,akkor örülnék magamnak,nem hogy szervezkedjek,főleg hogy már meg is van a véleményük..
2017. júl. 4. 15:42
12 órában dolgozunk, reggel fél 7-kor indulunk és este 9 után érünk haza
2017. júl. 4. 15:40

Sziasztok!

Nemrég kezdtem a munkahelyemen, elég nagy a cég, az információáramlás nem a legtökéletesebb. A város szélén van a központ, oda járunk ki, majd onnan közösen megyünk 60 km-t a munkahelyre. Ez a városszéli találkahely mindenkinek messze van, de itt veszik fel a munkajárműt. Még az interjún mondták nekem, hogy majd vesznek fel sofőrt és akkor lehet majd a központban is egy megálló. Egy hónapja vagyok itt, megvan a sofőr, lett egy megálló, de jóval kintebb a központtól, ahol nem is merném hagyni a biciklimet (a központban egy ismerősnél letehetem). Elkezdtem hát szervezni, hogy a központban is megálljon a busz reggel és este, de van, aki ezért húzza a száját. Nem akarok mélyen belemenni, de térképen is megnéztem, hogy szinte ugyanaz a távolság a két útvonal és másokat is megkérdeztem, akiknek szintén kényelmesebb lenne a központban felszállni. Van, aki sz.rkavarónak hív, mikor én csak egyszerűsíteni szeretném a bejárást minél több embernek, nem gondolom, hogy egymás idejéből ezzel elvennénk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook