Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magyar óvoda tematika fórum

Magyar óvoda tematika (beszélgetős fórum)


7. Jk
2010. dec. 24. 01:24

Szia.

Franciaország, Párizs.

bocsánat, hogy ennyivel később válaszolok, de éppen itthon vagyunk és ritkán van net most anyosomnál.

6. Diskolo (válaszként erre: 5. - Jk)
2010. dec. 19. 05:33
szia!meg kerdezhetem melyik orszagban eltek most jelenleg,mert mi is kulfoldon elunk!
5. Jk (válaszként erre: 4. - Pteri)
2010. nov. 29. 14:26
rendben. köszi
2010. nov. 29. 11:46
Ezt nem tudom megmondani, mert a 3 évesem se mondja el nekem. Most kiderült, hogy a Hull a pelyhes fehér hó meg a Télapó itt van az aktuális, meg valami mondóka, hogy a Mikulás kopogtat. Szerintem azt tanulják, amit az ő óvónénijük tud. Meg hallottam, hogy van egy CD-jük, ovis dalok címmel.
3. Jk
2010. nov. 29. 11:31
oké. köszönöm. de milyen verseket, mondokákat, énekeket tanulnak? tud sokfélét,de gondoltam tanítanám neki azokat amiket az oviban is tanulnak otthon.
2010. nov. 29. 11:29
Úgy látom, ez minden oviban más-más. De a legfontosabb tevékenységük az útmutató szerint is a szabad játék, ne aggódj, nem lesztek lemaradva. Nálunk pl. most az orvossal, gyógyítással foglalkoznak, ősszel a növényekkel, tehát hétköznapi dolgok.
1. Jk
2010. nov. 29. 09:01

sziasztok

gyermekem most külföldön jár oviba. Még nem tudjuk hogyan alakul, de ha hazamennénk akkor szeretném ha nem lenne lemaradva a többi magyar gyerektől. Így arra kérnélek benneteket eltudnátok e nekem küldeni, hogy miket csinálnak, tanulnak otthon az oviban? versek, énekek. És bármi ami szerintetek jó ha tud ha hazamegyünk.

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook