Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műanyag flakonok újrafelhasználása fórum

Műanyag flakonok újrafelhasználása (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Műanyag flakonok újrafelhasználása

1 2 3
12. winny
2009. aug. 8. 16:25

Ez szuper!

Az összes szomszédból összegyüjtöm a ma.palackot.

Megcsináljuk:)

11. syria
2009. aug. 8. 08:12
Az ötlet egész egyszerűen ZSENIÁLIS!
2009. aug. 7. 22:31

Nagyon tetszik az ötlet és a kivitelezés is. Kár, hogy két éve abbahagytuk a veteményezést.

Még az is lehet, hogy az ötlet nyomán újrakezdjük. :)

2009. aug. 7. 22:20
hát igen de csak akkor lehet igazán értékelni ha valaki ki is próbálja mert én merem garantálni hogy gazdaságos és még hasznos is.
2009. aug. 7. 22:11
Gratulálok!!Ez nagyon dögös.
7. csilla80 (válaszként erre: 6. - Hereng jozsef)
2009. aug. 7. 21:27
Engem lenyugoztel,az biztos! Ha vha lesz kertunk,biztos kiprobaljuk a ferjemmel,mi is szeretjuk es vedjuk a kornyezetunket.
2009. aug. 7. 18:38
Gondoltam hogy nagyobb lessz az érdeklodés eziránt a flakonos fólia iránt pedig ha tudnátok hogy hány évet kibir és megvédi a paprikát a nap égetésétol .Kint a nagy forróság bent egy picivel enyhébb meleg a naplómon megnézhetitek ma csináltam friss képeket a paprikáról egészségesek és teli van paprikával.
2009. aug. 7. 18:32
Nagyon jó, gratula.
4. hereng jozsef (válaszként erre: 2. - Suhi)
2009. aug. 7. 15:36
no ha rákattintasz a naplómra ott vannak képek a sátorról ketto is
2009. aug. 7. 14:54

Minden elismerésem. Én leragadtam a szelektív gyűjtésnél, még a szalámi csomagolását is szétszedem (fólia + papír), amit lehet többször felhasználok, de fóliasátorra még nem gondoltam.

Hallottam már sörösdobozokból levegőmelegítő készüléket, de sört nem iszunk, így csak a csodálkozás maradt ott is.

2. Suhi
2009. aug. 7. 13:45
Ez nagyon okos ötlet... kíváncsi lennék a képre is!
2009. aug. 7. 10:03
Ma amikor már a szemét gondot okoz mindenfelé, itt van például a műanyag flakonok felhasználási lehetősége. Főleg kertes házaknál jöhet szóba, hogy például fólia helyett flakonokból lehet készíteni fóliát.

Ugrás a teljes írásra: Műanyag flakonok újrafelhasználása
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook