Mosogatószer ízű edények a mosogatógépből (beszélgetés)
3. málnabogyó
2012. szept. 13. 11:04
A gyerekek végett végképp elfogadhatatlan. NA meg magamat se szívesen mérgezem.
2. hidewatch
2012. szept. 13. 11:03
Milyen programot használsz? A legjobb, ha a leghosszabbat és a leglemegebbet, mert abban tud a legjobban feloldódni a tabletta (nem marad ott leesve az alján), és szerintem az öblítése is hatékonyabb.
1. málnabogyó
2012. szept. 13. 11:01
Mennyire normális, hogy a mosogatógépből tisztán kivett edényeim, mosogatószer ízűek? Nem csak a szagukon érezni. Nem vagyok túl gyakorlott e téren. Még nem volt ilyen gépünk. Elvileg egy jó márka, és nem a legolcsóbbik változat. Tablettából is próbáltam más fajtát, a legdrágábbat is, olcsóbbat is. Öblítőt, azt hiszem így hívják, olyat nem használok hozzá. Akkor lenne igazán jó íze.
Járt már valaki így? Mi volt a megoldás?
A szerelőt hívtuk, de még sajnos nem ért ide. Persze ez nem olyan hiba, amit meg tudnék mutatni, mármint ok, mondjam neki, hogy nyaljon meg egy tányért :) És mi van, ha azt mondja, hogy Ő nem érzi?
További ajánlott fórumok:
- Most vettünk mosogatógépet, de az edények piszkosak maradnak benne. Mit csinálok rosszul?
- Fehér foltosak maradnak az edények a mosogatógépemben. Mit tegyek?
- Mi lehet a baj az uj mosogatogépemmel ha nem száritja meg az edényeket?
- Hogyan mossam el a jénai, illetve üveg tálakat, edényeket, hogy ne legyen foltos? Mosogatógép nincs!
- Miért lettek sósak a tiszta edények a mosogatógépben?
- Miért rossz szagú az új mosogatógép? Mivel szüntethetném meg a kellemetlen szagot, amit az edényeken is érezni?