Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet az, hogy állandóan (még melegben is) rázza a hideg a jobb combom, és libabőrös? (máshol nem) fórum

Mitől lehet az, hogy állandóan (még melegben is) rázza a hideg a jobb combom, és libabőrös? (máshol nem) (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 6. 06:50
Hamar fllkeresni az orvost. Jobbulást
2008. okt. 6. 06:19
Alapvetően keringési probléma és /vagy idegzsába. Mindkettővel ajánlatos minél hamarabb orvoshoz fordulni !
2008. máj. 19. 21:21
GONDOLOM KERINGÉSI PROBLÉMA LEHET, DE JOBB LENNE MINNÉL HAMARÁBB ORVOSHOZ MENNI!
2007. szept. 13. 14:46
A férjemnek hasonló problémája van,neki néha zsibbad és érzéketlen,de van mikor égető érzés,máskor pedig úgy érzí mintha hideg víz csordogálna sajnos egyre nagyobb területen.Az orvos csak annyit mondott,valószínűleg a gerincétől van és ezzel el volt intézve.Igy forduljon az ember a dokihoz "bizalommal",mikor rá se néz,csak legyint egyet?.
11. iz_eniko (válaszként erre: 9. - Csöpp)
2007. jún. 3. 00:17
Privibe irom holnap.Ok?
2007. jún. 2. 12:11
A szakorvos megmondja.
9. Csöpp (válaszként erre: 5. - Iz_eniko)
2007. jún. 2. 11:49

Volt gondom a vesémmel pár éve, de semmi komoly...azzal hogy lehet összefüggésben?

(most is fázik szegény) :(((

2007. jún. 2. 11:48
köszi a hozzászólásokat
7. Loni
2007. jún. 2. 10:44
Fogalmam sincs, hogy mi okozza, de szerintem mindenképp fordulj dokihoz. Te is megnyugodnál, ha tudnád, mi okozza. Lehet, tényleg csak vitaminhiány vagy valami kis keringési gond.
2007. jún. 2. 10:29
Ez nagyon sok mindenzől rőfordulhat nem kizárt, hogy valami ideggyógyádzati gond lehet a háttérben Ajánlom látogass meg ezzel idwggyógyász szakembwóert mert ez is lehet a combo hibaörösségének az oka Ildikó29Vagy a vérkeringédeddel lehet baj ennnek javasolt utánajárnod érvizsgálatn éd kikérni szaorvos tanácsát nehogy kédőbb nagyob gonddod egyem Netalán 1 érdzükület alakuljob ki
2007. jún. 2. 10:26

Csakis orvos tudja megmondani mi a gond.Édesapámn is igy érzett,neki vérkeringési problémái voltak.Nem játék,szerintem menj el orvoshoz.

A veséd rendben?

2007. jún. 2. 09:43

Szerintem is a vérkeringéssel van kapcsolatban.

Anyukámnak is hasonló problémája volt, csak neki a lábujja "fázott"!Sok mindent mondott neki az orvos,ezzel nem szabad viccelni,szerintem te is menj el minél hamarabb!

2007. jún. 2. 09:36
Szerintem valami idegszál rakoncátlankodik, próbálj meg több magnéziumtartalmú ételt fogyasztani, s akár külön szedni kb.. 2 hétig magnézium pezsgőtablettát, napi egy darabot. Gyógyszertárakban, drogériákban kapható. Egy tabletta kb 250 mg magnéziumot tartalmaz. Lehet még B-vitaminhiány is ez Erre egy B-komplex vitaminkészítmény a hatásos. Legalább egy havi adagot vegyél meg.
2007. jún. 2. 09:17
Szerintem a vérkeringéssel lehet összefüggésben. Nem ártana, ha elmennél orvoshoz, és tőlle kérdeznéd meg.Lehet, hogy nem tűnik komolynak, de az is lehet, hogy valami betegség következménye.
2007. jún. 2. 09:03
Szerintetek mitől lehet az, hogy állandóan (még melegben is) rázza a hideg a jobb combom, és libabőrös? (máshol nem)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook