Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit vegyek fel esküvőre? fórum

Mit vegyek fel esküvőre? (beszélgetős fórum)


17. ncsu
2013. febr. 24. 12:14
sziasztok! nem tudom, nézi-e még valaki, de ha mégis, akkor kérdeznék: fekete koktélruháról mi a véleményetek? nagyon egyszerű, mangoban vettem, és arra gondoltam, valami színes magassarkúval kombinálnám. szerintetek?
2010. aug. 8. 17:50
Nagyon sokat segítettetek, köszönöm:))Ha van még valakinek ötlete, írjon!
2010. aug. 8. 17:00

Mindig azt mondják a menyasszonyt ne öltözzük túl....))

Persze nem arról van szó,hogy mi is menyasszonynak öltözünk,hanem arról,hogy a csillogást hagyjuk meg neki...))

Ez alatt azt értem,hogy csinos,elegáns visszafogott,kényelmes ruhát válassz magadnak...))

Sok szép ruci között lehet válogatni...sok sikert!

2010. aug. 8. 16:49
Én nem nagyon kedvelem az estélyiket, csak feszengek bennük. Általában szoknya-blúzban megyek esküvőre. A nadrághoz vehetsz valami jó kis csillogós felsőt, én a bővebb fazonokat kedvelem (ápol és eltakar). De az egész ruha is tök jó, vannak olyan kis helyesek (szaténfelsőrészű, más anyagból való aljú), amik nem estélyik, máshová is felveheted utána, akár tunikaként is elmennek ezek később. De mondjuk én aztán lehet hogy analfabéta vagyok a divathoz. :)
2010. aug. 8. 16:42
Szia! Én is fogok menni esküvőre, egész ruha mellett döntöttem olyan koktél ruha szerű vagy kisestélyit sztem fel lehet venni annyi, hogy ne legyen se fekete se fehér mert azt esküvőre nem illik elvileg! Remélem sikerül vmi szépet találni
2010. aug. 8. 14:25
Egyébként ez a lagzi 100 személyes lesz, egy étteremben tartják. Nem luxusceremónia lesz, egy átlagos, úgy tudom.
11. 4c07880d46 (válaszként erre: 9. - Doresz88)
2010. aug. 8. 14:23
Köszi! Küldd el, légy szíves!
10. e584b61b26 (válaszként erre: 9. - Doresz88)
2010. aug. 8. 11:36
Küldd el nekem is légyszives!Köszönöm előre is!:)
9. doresz88 (válaszként erre: 7. - Doresz88)
2010. aug. 8. 11:35
Azt elfelejtettem hogy nem etélyis oldal, de van egy két ruha ami szerintem felvehető esküvőre is!
2010. aug. 8. 11:34

Menjetek orsay-be, nagy része a kínálatuknak elegáns ruha, én onnan vettem már kettőt is.

Árban nagyon korrekt.

2010. aug. 8. 11:15
Jajjjjj! Most eszembe jutott egy oldal, amiről én rendeltem már magamnak ruhát, és jók voltak méretben! Van rajta mérettáblázat is, aszerint kell a méretet kiválasztani. Nem túl olcsó, de nekem tökéletesek lettek a ruhák, és minőségre is jónak tűnnek, igaz még nem hordtam agyon őket. Ha kell privátba elküldöm...
6. Catherine.hsz (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 8. 11:12

Ez attól is függ, hogy hol és mikor lesz a ceremónia, a lagzi, milyen a vendégsereg.

Van ahol egy nadrág-szoknya kombinációval alülöltözött vagy, de máshol egy ruhával túlöltözöd a násznépet.

Egyébként pl Mark és S-ben nagyon jól lehet válogatni, különböző stílusokban. Érdemes megnézni.

2010. aug. 8. 11:12

Most mondtam volna egy üzletet, ahol nagyon jó alkalmi ruhák vannak, de látom nem vagy pesti...

Szerintem is simán felvehetsz egy kisestélyit,

a nadrághoz meg nekem egy fűző szerű pántnélküli vagy lehelet vékony pántos top ugrik be nem túl sötét színben.

2010. aug. 8. 10:50
Szia! Szerintem, simán felvehetsz akár abroncsos vagy anélküli kisestélyit is. Attól is függ, hogy milyen nagy ceremónia lesz. Ha a naci mellett döntessz, én egy mellrészes, gyöngyözött, selyem szatén felsőre szavaznék, smaragdzöld, bronz, türkiz színben. Ezt később bulikra akár egy farmerrel is viselheted. Természetesen, hasonló színben szatén cipellő is jól mutatna hozzá... :-)Remélem, segítettem picit.
2010. aug. 8. 10:43
Én is ilyet keresek jelenleg a párom nővérének lesz 21.én az eküvője és a főasztalnál fogunk ülni!Eddig még nem nagyon találtam!Rendelni meg nem merek:S
2010. aug. 8. 10:39
Szerintem simán vegyél fel egész ruhát, nagyon sok szépetlehet mostanában kapni.
2010. aug. 8. 10:37
Sziasztok, segítsetek! Jövő héten lesz az unokahúgom esküvője, és még nem vettem ruhát! Kosztümöt nem akarok, valami lazább, de csinos öltözéket szeretnék. Szerintetek egész ruhát illik felvenni? Milyen stílusút vegyek? Van egy krémszínű alkalmi nadrágom, arra is gondoltam, veszek hozzá valamilyen alkalmi blúzt. De milyet? (szín, fazon) Olyat szeretnék, amit utána máskor is fel tudok venni. 175 cm magas vagyok, 68 kg, 40 éves, vörös hajú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook