Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez a ruha nem túl rövid esküvőre? fórum

Ez a ruha nem túl rövid esküvőre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. márc. 19. 10:14
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Májusban lesz az esküvőm. Szeretnék olyan ruhát erre az alkalomra ami minden csak nem az az általános fehér tipikus menyasszonyi.Budapest-Győr vonalon tudnátok üzlet címeket adni,ahol nézhetnék ruhákat?? Nyitott vagyok mindenre,legyen az szín,stílus,stb...
302. pakung (válaszként erre: 301. - Holdsugár85)
2017. febr. 15. 21:50
na igen ez két éve volt, mostmár én is feleség vagyok és kismama , . nem bántam meg hogy akkor hordtam mostmár nem nekem való de akkor imádtm
301. holdsugár85 (válaszként erre: 269. - Pakung)
2016. nov. 23. 20:24
Az esküvő téma kapcsán keveredtem ide... baromi csinos vagy, ez a ruha nagyon jó és nagyon jól áll. Ki viseljen ilyen ruhát, ha nem egy ilyen csinos lány és mikor, ha nem most??! :D Örülök, hogy végül jól érezted magad a lagzin! ;) :)
2014. dec. 30. 03:38
itt rolad van szo,a te napodrol,a te eskuvodrol.ha neked tetszik viseld s ne masok velemenyevel torodj!nem lehet mindenki kedvere oltozni!
2014. aug. 31. 15:41

Borzalom, " gyerekek"! : D

Nem tudom siralmas-e ez, vagy inkabb nevetseges!?

Mindketto valoszinu..

Hogy a francba nem lehet itt a Hoxan ugatás nelkul beszelgetni?

Miert nem tartjatok tiszteletben a masik ember velemenyet?

Komolyan szanalmas..

298. M0ncsa
2014. aug. 31. 15:05

Jajistenem. Most komolyan kepesek vagytok osszekapni egy ilyen bagatell dolgon?


Nezzuk a tenyeket:


1) a forumindito szandekat illetoleg kezdenek ketsegeim lenni, egyre inkabb ugy tunik, hogy csak magat akarja sztaroltatni (lasd az utolso 4-5 oldalon levagott onreklam).


2) a ruha egyesek szerint szep, masok szerint borzalmas. En az utobbiak taborat erositem, szvsz az utszeli dolgozo lanyok hordanak ilyet. De mint kiderult, ahanyan vagyunk, annyifelekepp velekedunk rola, ki mit tart egy eskuvore megfelelo oltozetnek.

Megjegyzem, az sem mindegy, hol van az eskuvo, milyen az ido, stb. A mienk pl. szabadteri volt, a szertartas es a buli is. Ott eleg nevetsegesen mutatott volna az angelic-fele ultraelegans viselet, de az altalam preferalt nadragkosztum is. Epp par napja neztem meg a kepeket (mas okbol, nem a forum miatt :D), es a nok tobbsege konnyu, hosszu nyari ruhaban volt. A legrovidebb ruha is terd felett kezdodott. Miniben nem volt SENKI. Ja bocs, de: a pincernok :D


Minden egyeb, miszerint ki irigy, meg kinek van jo/rossz izlese, illetve kinek mennyire van joga a dolgokhoz erteni (?!?!?!) csak szemelyeskedes. Muszaj ezt?

297. angelic smile (válaszként erre: 295. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 14:22
Ez a hozzászólásod is jól mutatja, hogy valóban csak vaktában dobálózol, el sem olvastad a hozzászólásaimat. :)
296. Kilimcs
2014. aug. 31. 14:21
no szép vasrnapot, megyek vissza dolgomra. vigyzz, csak azt vedd fel, amit a vörös szőnyegre. mindenhova jó az. más az szar :P :D
295. Kilimcs
2014. aug. 31. 14:20

aki azon pattogott mekkora a fórumindító hasa.. közben meg meg lehet nézni a modelleket pont ekora hasalkkkal.. háttt... bocs.... de tényleg neked mi a gondod?? hogy nem a cafat ruhkat tartjuk elegnsnak páran? ;) :)


nem doblózom jelekkel. direkt volt .


de bírom amikor pattog vki hogy téma téma.. aztn ha kap egy kis kritikt, akkor egyből ír egy szimpőla személyeskeső modnatot, semmit a témáról.


klassz.:D :d azért megnéznélek egy magyar esküvőn az ltalad linkelt ruhkan amint felvonulsz ;) :)

294. angelic smile (válaszként erre: 292. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 14:14
Magad sem tudod, ki miért lenne irigy. Dobálózol szavakkal (és jelekkel :D), közben mögötte nincs semmi. :)
293. angelic smile (válaszként erre: 289. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 14:13
Az értelmi szintedet is jelzi az általad küldött jel. :) Nem baj, ha nem viszonzom?
292. Kilimcs
2014. aug. 31. 14:13

mégegyszer: téged nem irigyezett le senki, te mondogatod ezt magadra. azt te tudod hogy miért. Én meg most közöltem, hogy hát legyen neked, ha te mondod, hogy az vagy elhiszem ;) :) te tudod, hogy mire.


de ugye azokat a p... meg cicimutogató ruhkat te se gondoltad kömolyan egy eküvőre vendégként? bár ha a divatguru férjed ajánlja, akkor tuti marha elegánsak.. ugyan egy magyar esküvő nem a goldenglobe vagy paris hilton szülinapja, nem is dobja ki senki midnennét.. de ha a férjed mondja, tutira úgy kell :P :D

291. angelic smile (válaszként erre: 288. - Caec98f8ea)
2014. aug. 31. 13:56

Szerintem törődjünk bele, hogy irigyek vagyunk! :DDD


Az alakjára speciel szépeket írtam, de erre a ruhára nem megy, sajnálom. :) Próbáltam volna megerőszakolni magam, de minek tagadnám, hogy ez a ruha randa és közönséges?

290. angelic smile (válaszként erre: 289. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 13:53
Majd ha eszedbe jut valami értelmes, akkor írd már meg legyél olyan kedves, hogy ugyan mire is? :DDD
289. Kilimcs (válaszként erre: 287. - Angelic smile)
2014. aug. 31. 13:34
ha ennyire ragaszkodsz hozzá. akkor irigy is vagy. valamiért csak magadravetted
288. caec98f8ea (válaszként erre: 286. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 13:23
pedig nem azt írták neki, h nem megfelelő az alakja, hanem azt, h nem ehhez a ruhához való.
287. angelic smile (válaszként erre: 286. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 13:21
Ok. Irigy vagyok és csúsztatok. :)
286. Kilimcs (válaszként erre: 284. - Angelic smile)
2014. aug. 31. 13:08
az alakját nevezték nem megfelelőnek... ok lettek leirigyezve . a többi a te csusztazasod .
2014. aug. 31. 12:40
Nagyon jó alakod van, de ez a ruha nem esküvőre való, oda keress egy elegáns ruhát. :)
284. angelic smile (válaszként erre: 283. - Edina_91)
2014. aug. 31. 12:39

Részemről semmi, és mint említettem, örülök, hogy jól érezte magát benne, hiszen ez a lényeg.


Az a bosszantó, hogy kikérte mások véleményét és akik nem helyeseltek a borzalmas ruhához, azok először más által, majd általa is irigynek lettek nevezve. Bár így utólag érdemes rajta egy jót nevetni és továbblépni. :)

283. Edina_91 (válaszként erre: 273. - Pakung)
2014. aug. 31. 12:28

nem tudom, sztem az egyenöltözetet (öltöny) hagyjuk meg a pasiknak. bár már ők se bírják annyira a fehér ing - sötét öltöny - nyakkendő formalitást. nekünk pont az a jó h sokkal egyénibbek lehetünk, a ruha anyagával, formájával, színével magunkat is megmutathatjuk. persze vannak határok, egy esküvőn tényleg nem lehet hasig dekoltálva megjelenni. de teljesen sötétben, mindent takarva se, ez végül is egy vidám esemény. sztem szélesebbek a határok mint itt sokan gondolják.

pakung csak jól akarta magát érezni a ruhájában, amit a jelleméhez és az alkalmomhoz illőnek gondolt. mi ezzel a gond?

282. angelic smile (válaszként erre: 281. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 12:22

Nem vettem magamra az irigységet. Mégis, mire kellene irigynek lennem? :D Ha azt írod, hogy a ruhájára... :DDD

Tudod bosszantó, hogy meg tudnak változni emberek, ha nem a megfelelő társaságba kerülnek és mennyire befolyásolhatóak.

Mielőtt leírsz valamit, azért nem ártana elolvasni a címzett eddigi hozzászólásait.

281. Kilimcs (válaszként erre: 280. - Angelic smile)
2014. aug. 31. 12:12

Az irigy nem neked szólt eredetileg. NEm a topikindito írta hanem én.


De sz nagyon sokat elmond mennyire magadra vetted....

280. angelic smile (válaszként erre: 270. - 569a7df0cf)
2014. aug. 31. 12:08

Ne gondolkodj! :D Én magam sem venném fel pont azért, amit leírtam! Az az én saját véleményem, és bár burkoltan, de már korábban is leírtam. Olvass vissza! :)


A férjem nem megtilt nekem dolgokat, hanem elmondja a véleményét, amire adok. Állítom, hogy ha ismernéd, ha tudnád, ki ő, te is adnál. :)


A natúr, kendőzetlen véleményemet pedig azért írtam le, mert egy idő után elszállni látszott a hölgy, és egy kicsit bosszantó volt.


Viszont! Most írta le, jól érezte magát benne, ennek örülök. De azért engedtessék már meg nekünk, akik másképp gondolják, akiknek nem tetszik ez a ruhaköltemény, hogy leírjuk a véleményünket, hiszen elvileg (most már ezt is megkérdőjelezem!) meg lett kérdezve, hogy ez a ruha nem túl rövid esküvőre? Én ha valamit kérdezek, korrekt válaszokat várok. Igenis írja le mindenki a véleményét, hiszen azért fórum a fórum. Nagyon tetszett, hogy a hölgy nem nyafogott, hogy nem egyezik meg néhányunkkal az ízlése. De ez mára már a múlt, hiszen, ha azt írom, hogy nem tetszik, akkor már irigy vagyok?


Legközelebb tessék kiírni úgy egy ilyen fórumot, hogy csak azok írjanak, akiknek tetszik a ruha és nem lesz belőle gond! :) Elnézést, hogy fel mertem vállalni önmagamat, a saját ízlésemet!

279. eb85e22a13 (válaszként erre: 249. - Pakung)
2014. aug. 31. 12:00

Akkor en vmit.felreértettem. Valoszinu azert, mert nem olvastam vegig a topicot. En azt hittem,h.a volt paroddal egyutt mentek a lakodalomba. Azt hittem,h.azert is kritizalhatta eloszor a ruhát, mert vele mész.

Erre most irod/vagy most látom/, hogy már ott hianyzott az ex. Azt hittem utana szakitottatok.

Na, de a lenyeg, hogy remelem minel hamarabb kihevered, es boldog leszel!

278. angelic smile (válaszként erre: 265. - 569a7df0cf)
2014. aug. 31. 11:56
Köszönöm szépen, hozzá lehet is! :) A témához kapcsolódóan állítom (és tudom, hogy ezért most meg leszek kövezve), hogy sok nőnél jobban ért a divathoz, de ez a szakmájából adódik.
277. pakung (válaszként erre: 276. - Pakung)
2014. aug. 31. 11:45
nem 278 elnéztem :D
276. pakung (válaszként erre: 275. - Andi6020)
2014. aug. 31. 11:45
ez a 278 adik hozzászólás , akkor csak volt , egyébként elsőre valóban nem akartam felvenni , hirtelen döntésből megvettem , ithon meg elbizonytalanodtam. azóta volt a ruhával kapcsolatban KÉT pozitív élményem is ez a legfontosabb , TAPASZTALAT , és információ vagy véleménygyűjtés
275. andi6020 (válaszként erre: 269. - Pakung)
2014. aug. 31. 11:41
Volt értelme akkor a fórumnak :)
274. pakung (válaszként erre: 271. - Kilimcs)
2014. aug. 31. 11:36
:D amúgy élveztem a szöveget nagyon , kis rejtvény a mondanivaló közt , titokzatos vagy :D :D :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook