Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudtok a műkörmös tanfolyamról? fórum

Mit tudtok a műkörmös tanfolyamról? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
2017. ápr. 25. 21:24
a crystallal az a gond, hogy kb 40 fős csoportokat inditanak.máshol 15 fős.
2017. febr. 7. 21:13
Az oktató mondta manikűr órán 1 hete.
221. anita5311 (válaszként erre: 220. - Menekülés)
2017. febr. 7. 21:12
Ezt az oktató mondta, vagy a mentőtiszt? Mert nekünk erről eddig semmit nem mondtak, mondjuk még csak az anatomia és a vállalat ismeret részén vagyunk túl. Lehet ezután jön?
2017. febr. 7. 20:49

Nekünk erről annyit mondott az oktató, hogy könyékig kell . Minden sebet , bőrhibát, anyajegy, égési sérülést, a papirra fel kell jegyezni.

pl bal két középső újjon égési sérülés : pár napja a sütővel égetette meg.Meg kell kérdezni mindenről a vendéget.Ami a papiron is van. Szteroidit szed-e, cukorbeteg-e, stb.

2017. febr. 7. 20:40
Valaki tudna valamit mondani, hogy vizsgán hogy kell diagnosztizálni, a tanfoylamon nem igazán kaptunk erről infot, mit is kel mondani?
2014. nov. 5. 14:10
én is most nézek suit, de szerintem a 16.kerületbe a diamond nails suliba megyek mert ott végzett egyik bnőm és mondta h ott nagyon rámennek a gyakorlatra és kis létszammal indítanak képzést
2014. máj. 10. 07:51
emit,nalunk nincs ilyen/kulofoldon elek/.
2014. ápr. 27. 10:22
Ja és a Csomai Ági az oktató.
2014. ápr. 27. 09:50

Sziasztok!

Holnap küldöm el a jelentkezésemet a Perfect Nails jövő héten induló alap okj képzésére.

Szerintetek? Valaki végzett ott? Eddig mindenhol azt olvastam,hogy sehol nem kapsz rendes képzést csak a Darabos Évinél aki pedig nem fog indítani tanfolyamot.

Ő itt tanult ugye,ezért gondoltam hátha...meg ez indul leghamarabb,kevés létszámmal és közel van.

Valakinek van tapasztalata esetleg aki ott végzett?

2013. máj. 27. 15:10

Sziasztok!


Valakinek van valamilyen tapasztalata a Studio Flash műkörömépítő tanfolyamokról? A II. ker-be keresek műköröm tanfolyamot lehetőleg hétvégi órákkal. Oket találtam és nagyon megtetszett de azért jó lenne vmi visszajelzés valakitől aki esetleg részt vett már a StudioFlash oktatásán.

Előre is köszi a válaszokat! :)

213. Wiwykeh
2012. szept. 27. 09:50

Sziasztok!


Melyik műkörömépítő okj-s tanfolyamra érdemes elmenni? Én a Crystal Nails-szel szemezgettem, de olvasok róluk jókat-rosszakat egyaránt... Mik a tapasztalatok? :)

212. beu79
2012. szept. 22. 21:16

Sziasztok!


Győrbe műköröm modelleket keresek (min. 5-6 embert), október közepe és december közepe között. Olyan emberekre lenne szükség, akik egy vagy két teljes hétvégét be tudnak vállalni. Ha kettőt, akkor nem két egymás utánit. A hétvége péntek 16.00-20.00 és szombat 9.00-14.00 közti intervallumot takar.

Ha valakit érdekel, kérem privátban írjon!

Köszönöm!

211. kisstoth (válaszként erre: 210. - Lulocia)
2012. szept. 19. 18:33
Köszi szépen :):)
210. lulocia (válaszként erre: 209. - Lulocia)
2012. szept. 18. 21:27
Ja azt elfelejtettem hogy ez is pesti suli, nyugatitól nem messze:)
209. lulocia (válaszként erre: 208. - Kisstoth)
2012. szept. 18. 21:17

Szia.

Én is mostkészülök egy körmös sulit elkezdeni. Én a Crytal Nails-es tanfolyam mellett döntöttem. Nagyon profi a csapat, és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Árban sincsennek elszálva.

208. kisstoth (válaszként erre: 207. - Kisstoth)
2012. szept. 16. 20:49
Budapesti iskolát keresek, bocs ez kimaradt.
2012. szept. 16. 20:48

Sziasztok ! Látom már nincs itt senki, de tudnátok ajánlani nekem jó műkörmös, manikűrös iskolát ? Hol érdemes tanulni ??

Elég drága, úgyhogy nem mindegy, hogy hová megy az ember.

Előre is köszi.

2011. nov. 8. 16:48

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy bármelyik körmös tanfolyam árát el lehet könyvelni képzési hozzájárulás ként vagy csak bizonyosokat? És még az is érdekelne, hogy szerintetek a vidéki Crystal Nails-es tanfolyam ugyan olyan jó, mint a BP-i?

Köszy

2011. szept. 28. 17:53

Sziasztok!

Csajok nekem Crystal Nails nagy kék könyve kellenne tud valaki segiteni?Inkább privit irjatok légyszives!

204. Sunshine01 (válaszként erre: 186. - Szil123)
2011. aug. 23. 10:49
Crystal Nails. Egyértelműen a legprofibb iskola. Ha valóban tudást szeretnél, nem csak egy "humbuk" papírt, vagy gyorstalpalót, akkor ezt ajánlom.
203. golgota73 (válaszként erre: 196. - Pemcsike)
2011. aug. 13. 08:13
Úgy gondolom jó ha az ember elmondja a saját véleményét...ha már többen írnak rosszat ott tényleg gond van.Nem érdekel mit szólnak hozzá tegyenek ellene hogy ne rossz véleménye legyen az embernek a képzésről én is szívesebben írnék jót:)
2011. aug. 12. 22:49

Szia!


Nem tudom a vezetéknevét ....Ibolyának hívták.

Nem akarom megsérteni ...de utólag tudom már hogy sajnos itt az egész csak a pénzről szól és nem jó oktató

201. d54e67bebe (válaszként erre: 199. - Golgota73)
2011. aug. 1. 15:59

Szia!


Én is Szegeden a Kaposnál tanultam 2009 -ben. Akkor jól látom nemsokat változott a helyzet csak a mi időnkeben többeket buktattak.


Vagy 10 embert.

Ki volt az oktatód?

200. Pemcsike (válaszként erre: 199. - Golgota73)
2011. júl. 26. 15:09
:( elég szomorú, hogy a legtöbb képzésen ez a helyzet :S :S
199. golgota73 (válaszként erre: 198. - Tamcs1987)
2011. júl. 25. 16:43

Sziasztok azoknak ÍROM AKIK MÉG NEM TUDJÁK HOL SZERETNÉNEK TANULNI:)


2011-ben végeztem a KAPOSNÁL Szegeden. Leírom a saját véleményem.

Gyakorlati oktatás használhatatlan körülbelül annyit ér mintha te magad végignéznéd a tutorial oldalakat amiből van bőven. Garantálom többet tanulsz belőle és spórolsz is rajta.

Itt tulajdonképpen megveszel egy kezdő csomagot és a bizonyítványt ami egy vagyon. Mindenből kaptál egy hangyányit és utána csináld magad. Utólag okos az ember inkább fizettem volna már egy gyakorlott műkörmösnek és lettem volna az inasa. Mindenre magad kell rájönnöd és gyakorlás no meg persze az anyagok pótlása ami nem kevés pénz.

Mindenki be volt szarva a vizsgától....én átmenetem egy embert húztak csak el,de neki is csak a szóbeli végén mondták meg.

Itt a gyakorlat a lényeg de mivel sok mindent nem tanulsz így nem is várják a nagy csodát......tőlünk.

Ugyanaz a modellem próba gyakorlaton izzadt bőrtípus volt a vizsgán meg könnyen kezelhető, sima, ritka, laza bőr ....:)a vizsgabiztos szerint.

Nekem már a vége felé ettől a sokkolástól nagyon tele lett...... .vettem egy rakás pénzért egy OKJ-s papírt amivel kitörölhettem....mert nagyon sokat kell gyakorolnom és megcsinálnom körmöket és a legdrágább az anyag beszerzése. Szóval az acry festést és egyéb díszítő technikák you tube :)nézése közben. Megjegyzem nem vagyok fakezű mert grafikusként végeztem...de sokkal többet vártam.


ÜDV MINDENKINEK

2010. jún. 18. 21:57

Sziasztok!


Szeptemberben indulna Zalában műkörmös tanfolyam.. Már egy éve vártam rá, h eljussanak ide is. A kapos képzőről lenne szó. Olvastam egy két negatív hozzászólást az anyagokról, oktatók, hasonlók.. Tényleg ennyire gázosak az eszközök? A suli nem színvonalas? Van egy másik suli is, egy újab. wmw.hu, újsághirdetésben találtam rájuk. De eddig úgy gondoltam hogy a kapos nevesebb suli.


Valaki valami véleményt írhatna!


Köszönöm

2010. jún. 3. 16:13
Sziasztok!Műkörmöst keresek szépségszalonomba júliusi kezdéssel!!ha valaki tud gyakorlattal rendelkező ügyes körmöst írjatok kérlek!!!köszönöm!Edit.
196. Pemcsike (válaszként erre: 195. - Kittike1989)
2010. márc. 8. 22:29

Szia!


Én csak jót hallottam róla!

Ill. egy tanfolyamot tudnék ajánlani ahová biztos ne menj! :) De azt inkább majd privibe megírom, ha érdekel nehogy itt meglássák az érintettek aztán kapjak a fejemre :)

2010. márc. 8. 11:49

Sziasztok!

Járt valaki a crystal nails-hez okj-s tanfolyamra?

Vagy esetleg valami infot tudtok róla mondani, hogy érdemes-e odamenni?!

Köszi

194. d54e67bebe (válaszként erre: 193. - Tanita33)
2009. nov. 5. 09:38

Hát az elég gáz.

Nálunk meg ezt nyomták egyfolytában.

És ha valaki nem tudta akkor viszlát!!!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook