Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmös tanfolyam előtti alkalmassági vizsgálat miből áll? fórum

Műkörmös tanfolyam előtti alkalmassági vizsgálat miből áll? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 17. 13:38
....kézremegés vizsgálat?...
6. TM1983 (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2011. márc. 8. 20:38

:) Köszi a választ!

Szép estét! :)

2011. márc. 8. 20:23

Van tüdőszűr, és aztán elmész egy üzemorvoshoz, aki pl az én esetemben ránézett a kezemre, látta, hogy nincs lerohadva, és miután odaadtam neki az asszem 5 ezer ft-ot, pecsételt, és aláirt.

Ennyi volt.

2011. márc. 8. 19:41

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Ez a por "allergia" nekem eszembe sem jutott.. de jó ötlet.

Amikor felvetődött ez a kérdés nekem olyasmik jutottak az eszembe mint pl:

- túlságosan remegő kéz

- bőrbetegségek

- köröm betegségek

- vér betegségek...

Az utóbbi három "ellen" találták ki gondolom a kesztyű használatát... más ötlet vagy tapasztalat van esetleg valakinek?


Ha mondjuk oktató, vizsgaszervező, netalántán egészségügyi dolgozó tévedne be ide és tudna válaszolni nagyon hálás lennék. :)

3. lizmil (válaszként erre: 1. - TM1983)
2011. márc. 8. 17:33

Szia!

Azt nem tudom pontosan, hogy milyen vizsgálatokat kérnek, de azt igen, hogy az egyik munkatársam azért hagyta abba, mert nem bírta a port, amikor csiszolta a körmöket és én sem szerettem, mikor poroltak, így inkább nem kell műköröm.

2011. márc. 8. 17:06

hat szerintem semmi komoly vernyomas stb.


azert ez nem egy olyan szakma, ahol surun elofordulna, hogy nem felelnek meg az orv. alkalmassagin..

2011. márc. 8. 16:49

Sziasztok!


Meg tudná valaki mondani, hogy egy műkörmös egészségügyi alkalmassági vizsgálat miből áll?

Az, hogy tüdőszűrőre küldenek OK. És utána? Ha üzemorvoshoz kell menni és nem házihoz, akkor ott mi történik?

Mitől nyilvánítanak valakit egészségügyileg alkalmatlannak a szakmára?


Légyszi segítsetek!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook