Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudtok a műkörmös tanfolyamról? fórum

Mit tudtok a műkörmös tanfolyamról? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
2008. nov. 7. 17:04
Sziasztok! Én holnap kezdem el a sulit? Ki milyen tanfolyamra jár? Hátha találkozom holnap valamelyikőtőkkel :)
2008. okt. 2. 20:07
még nem számtam rá, de azért csinálom pár emberkének:-)) Jövőre megyek majd, idén már nem lesz rá időm.
41. 4a44daf233 (válaszként erre: 39. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 2. 14:46

Sikerült már levizsgáznod?

Remélem igen. Én már azon is szeretnék túl lenni. :)

40. 4a44daf233 (válaszként erre: 39. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 2. 14:45

Szia!

Igen igazad van már én is tűkön ülök hogy mikor kezdünk "belevágni" a dolgokba. :)

De sajna az majd csak decemberben lesz. Pedig én már azt hittem saját készítésű körmöm lesz karácsonyra. De így sajnos még várnom kell.

de sebaj ami késik nem múlik.

2008. okt. 1. 09:38
:-) igen az anatómia nem a legrdekesebb rész, legalábbis számomra... én alig vártam a gyakorlatot!
2008. okt. 1. 08:50

Újra itt vagyok.

Elkezdődött a suli. Már két alkalommal voltam és nagyon érdekel. Eddig egy nap a szakoktatónkal beszélgettünk. Második nap pedig anatómia óránk volt. Nagyon érdekes csak egy kicsit furcsa. Meg kell szokni hogy ilyen orvosos témákról van szó.

Meg persze majd még lesz más is de jelenleg csak az elméleti részeket vesszük át.

Ha minden jól megy akkor márciusban már kezemben lesz a bizi. :))))

2008. júl. 26. 21:56
Hajrá! :-)
2008. júl. 26. 18:59

Befizettem a suliba az első részletet.

Már alig várom a szeptember 20-at. Akkor kezdődik a suli.

35. 1eb84e4bad (válaszként erre: 34. - 4a44daf233)
2008. júl. 25. 08:50
Köszönöm, igyekszem :-))
34. 4a44daf233 (válaszként erre: 33. - 1eb84e4bad)
2008. júl. 24. 14:00

Szia!

Úgy értettem a 50 ezret hogy azért a pénzért csak oklevelet kap az ember.

Még pár napom van jelentkezésig és remélem sikerül mennem.

Neked és a babának jó egészséget. Remélem minél hamarabb letudsz majd vizsgázni.

:)

33. 1eb84e4bad (válaszként erre: 32. - 4a44daf233)
2008. júl. 21. 09:44

Helló! A 3. hozzászólásodra írtam, ahol 50 ezret írsz. !!!!

Amúgy ha vágysz rá kezdd el, én is így voltam, midnen vágyam volt, elkezdtem és már csak a vizsga volt hátra, csak épp azon a napon szültem :-))) Úgyhogy még le kllene vizsgáznom. Sok sikert hozzá!

32. 4a44daf233 (válaszként erre: 31. - 1eb84e4bad)
2008. júl. 21. 09:11

Szia!

Nem értem miért olcsó neked a 150 ezer forintos tanfolyam. Szakmunkásbizonyítványt ad Szegeden indul egy gimiben. Már nagyon régóta van ez a suli én alapból 1,5 éve ide készülök. Az egyik körmös újságban is ezt ajánlják itt a közelemben. Sajna mennék én Pestre is de az nem tehetem meg. Viszont van nálunk is itt a városban ugyanennyi pénzért és már többen is panaszkodtak hogy nem tanultak semmit. Unokatesóm barátnője is ebbe a suliba járt és nagyon elégedett volt.

Remélem hogy most el is tudom kezdeni mert nagyon ki lennék ha megint várnom kellene fél évet.

31. 1eb84e4bad (válaszként erre: 3. - 4a44daf233)
2008. júl. 12. 22:03
Szia! Ezt nem tudom, hol nézted, de ez hihetetlenül olcsó! Azért járj utána, ki tartja, mert enniyért nem nagon szoktak ilyen tanfolymaot indítani...
30. 70b077364a (válaszként erre: 29. - 4a44daf233)
2008. júl. 4. 09:14

Hát igazándiból nekem ez inkább álom mint terv:)

De két formában csinálnám, vagy a munkaügy által említett támogatott suliba, vagy ugy, hogyha lesz munkám és tudok gyűjteni egy kis pénzt akkor egy másik választott suliba.

De konkrétan nincs tervem , hogy ebbe vagy abba a suliba, annyira nem néztem körül, hátha nagyon rákapnék és most nem nagyon van pénzem rá:):)

2008. júl. 4. 09:11

Csefro!

Melyik suliba szeretnél menni? Jutottál valamire?

Írj ha van kedved.

2008. júl. 4. 09:07

Sziasztok!

Utána kérdeztem és nem kapok támogatást a sulihoz csak akkor kapnák ha munkanélküli lennék és akkor is csak akkor ha a munkaügy által szervezett suliba mennék. Ami jövőre indulhat el de nem biztos. Sebaj. Viszont a sulim küldd akciós kupont amit beválthatok majd. Jobb mint a semmi.

27. 70b077364a (válaszként erre: 26. - 4a44daf233)
2008. jún. 25. 15:47
Értem, köszi:)Tervezem, hogy bemegyek a munkaügyibe érdeklődni, hogy mit merre hogyan támogatnak:)
26. 4a44daf233 (válaszként erre: 25. - 70b077364a)
2008. jún. 25. 15:24

Szia!

van egy munkaügyis barátnőm és ő azt mondjahogy be kell menni érdeklődni mert nem mindegyik sulit támogatja a munkaügy.

Én is még eztán érdeklődöm meg.

:)

2008. jún. 25. 13:25

Sziasztok:)

Baby:Igazad van, a tanfolyammal kapcsoltaban, jobb ha a teljes végzettség meg van mert akkor nem kell külön letenni egy vállakozóit.És sok sikert az álmod eléréséhez:)

Csincsilla:Jól teszed ha megkérdezed, én mindig ugy gondoltam, hogyha többen vagytok, perszeugy többen h pl egy fodrász egy kozmetikus egy körmös, több esély van fent maradni, mintha egyedül vagy a szalonban:)


Tudtok róla, hogy esetleg a munkaügyin keresztül el lehet e végezni?

2008. jún. 25. 11:23

Sziasztok!

Előkerültem már sokáig figyeltem az oldalt de nem írt senki. Most meg itt vagytok. Ennek örülök.

Már nagyon várom a szeptembert.


Csefro!

Szerintem ha már mész suliba tanulj meg mindent már úgy értem ne sak a műköröm legyen a profilod.

Lehet az is csak főprofil de azért érdemes a kéz-lábápolást is belevenni. Mármint megtanulni.

Így akkor tuti szakmunkásbizid lesz amivel vállalkozó lehetsz.

Nekem is ez a tervem de még Gyeden vagyok majd meglátjuk hogyan tudom összeegyeztetni a dolgokat a munkahelyemmel meg a magánélettel.


Csincsilla83!

Vágj bele szerintem tuti dolog. Én is úgyanazt érzem mint te amikor van körmöm és amikor látom őket a képen ugyanis rengeteg ilyen oldalt bújok.

Még valami csajok!

Van körmös újság!

Nailpro a neve. Csak a neten lehet megrendelni vagy nagyobb üzletben megvenni de nem újságosnál hanem alapanyagboltban. Nagyon sok tuti dolog van benne. Érdemes már nézegetni.



Még valami!

Én is azt tervezem hogy összefogok több csajjal de nekem a körmös dolgom lesz meg saját szolit szeretnék!!!

Remélem az Isten is úgy akarja mert ez az álmom.

Írjatok ha van kedvetek!

23. csincsilla83 (válaszként erre: 22. - 70b077364a)
2008. jún. 23. 21:52
Szia! Ez a közösködés jól hangzik, köszi az ötletet majd ebben gondolkodom. Van is egy kozmetikus ismerősöm, megkérdem, nem kell e neki egy albérlő :)
22. 70b077364a (válaszként erre: 21. - Csincsilla83)
2008. jún. 23. 16:57

Szió!Én is gondolkodtam rajta, csak sajna mostanág nem lenne pénzem a tanfolyamra amig nincs munkám.

Egy imerősöm példáját mesélném el.Ő körmös, és sztem ő csinálja jól. A szülő ház kertjében, egy teljesen elkülönnített épületben egyszer nyitott kondi termet szolit, szaunát illetve körmöt csinál. Persze minden helyiség külön van. Így szerintem megéri mert több a pénz benne.

De ha te szeretnél mondjuk egy nagyobb városban körmös üzletet nyitni szerintem ez úgy éri meg ha kozmetikussal, illetve fodrásszal közösködsz,mert akkor esély van egymás vendégeinek az elcsábítására:)

2008. jún. 23. 08:28

Sok műkörmös tanfolyamot látok. Akik elvégzik tényleg el is tudnak helyezkedni és stabil bevételeket szerezni belőle?

Csak azért, mert én is gondolkodom rajta, nagyon tetszenek ezek a modern technikák, és úgy feldobja mindig a hangulatomat, ha magamnak is csináltatok. Gondoltam, ezt én is megtanulhatnám és szerezhetnék belőle némi pénzt.

Szerintetek megéri belevágni?

20. Suesue (válaszként erre: 18. - 70b077364a)
2008. jún. 18. 21:22
Az a baj, hogy az nem ad okj-s bizonyítványt ezáltal nem vállalkozhatsz, csak alkalmazottként dolgozhatsz.
19. Suesue (válaszként erre: 15. - 4a44daf233)
2008. jún. 18. 21:20

A tanfolyamot kihagytam, mert kb 40-fő volt ott.

Szeptemberben megyek olyanra ahol csak 15-en leszünk, és díszítést is tanítanak.

Weboldaluk is van, ha gondolod priviben megadom. :)

2008. jún. 4. 14:57

Hello:)

Na lányok rég írtatok hogy álltok a műköröm dologgal?Baby látom elkezded sok sikert hozzá:)

Olvasgattam a neten h már van 40-60 körül is viszont az csak műköröm építő, nem tudjátok azzal nem is lehet kiváltani vállalkozóit?

Vagy az hogy megy mert nem igen értek hozzá....

Hát remélem valaki tud segíteni:)

Puszó

2008. ápr. 19. 14:24

Az a nagy helyzet hogy szeptemberben megyek Szegedre 6 hónap a suli. Már nagyon várom.

Közben találtam egy tuti újságot az a címe hogy Nailpro. Sok minden van benne segítségként. Csak az interneten lehet megrendelni. A sulim 170 ezeren lesz benne és kapok egy csomó dolgot. csiszológép,lábápoláshoz kellékek. Ezek benne vannak az árban. Majd írok hogyha közben változott valami.

16. o.andi
2008. ápr. 9. 17:34

kolleganöm jár most..elég drága!!de szerintem aki érez rá indittatást fogjon bele!!!

Szerintem hasznát veszi mindenképpen.

15. 4a44daf233 (válaszként erre: 14. - Suesue)
2008. márc. 13. 20:08
Még mindíg semmi. A lakkozás az megy ezerrel magamnak is, másnak is . Na de majd csak össze jön valahogy előbb-utóbb. Én is imádom a porcelánt mert gyönyörű és tartós. Majd írj hogy milyen a tanfolyam. helloka
14. Suesue (válaszként erre: 13. - 4a44daf233)
2008. márc. 8. 08:42

Sok sikert kívánok neked, én most 21.-én megyek tanfolyamra.

Magamnak már elég jól megy, ma jön egy barátnőm akinek most csinálom majd előszőr, de ő azt mondta, hogy ha magadon már szépen csinálod akkor máson még jobb lesz.

Én személy szerint a porcelánt jobban kedvelem, mert tartósabb szerintem.

Ha lakkozni szépen tudsz akkor szerintem menni fog. :)

Majd írj, ha van valami.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook