Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudok tenni, ha a háziorvosom nem hajlandó szakrendelésre beutalót adni? fórum

Mit tudok tenni, ha a háziorvosom nem hajlandó szakrendelésre beutalót adni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
211. 91d4989ab9 (válaszként erre: 209. - Mese)
2012. ápr. 11. 23:17
jó éjt szio
210. 91d4989ab9 (válaszként erre: 208. - Mese)
2012. ápr. 11. 23:17

akkor ezért volt...



tényleg nem keresel uj házidokit?

209. mese (válaszként erre: 207. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 23:16

uhh.. hát nem lehet kellemes...:S


most megyek, korán kell kelnem!:)

Köszi az eddigieket!:) Remélem holnap eredménnyel járok! jó éjt!:)

208. mese (válaszként erre: 206. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 23:14
Iszonyú ideges voltam tegnap, akkor jöttem haza a házi dokitól...
207. 91d4989ab9 (válaszként erre: 205. - Mese)
2012. ápr. 11. 23:11
azért irtam a sérvet mert nekem meg az van, családi hagyomány, nem akartam kilógni:DDDDDDDDD
206. 91d4989ab9 (válaszként erre: 203. - Mese)
2012. ápr. 11. 23:11

egyébként a mostani utolsó 5-6 irásod teljesen más mesit mutat mint a tegnapi


most olyan határozottnak látszol olyan kis talpraesettnek, és olyannak aki tisztában van a betegségeivel azok súlyával, egészséges gondolkodásmóddal.


tegnap pedig olyan elesettnek tudatlannak látszottál az akkori infok alapján.


szóval a forumozás ilyen, amit ahogyan leirsz, mi abból tudunk következtetni arra hogy milyen is vagy:D

205. mese (válaszként erre: 204. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 23:08
hál' isten, nem gerincsérv, csak elég intenzív Scheuermann. Bár piszkosul tud fájni!:S
204. 91d4989ab9 (válaszként erre: 203. - Mese)
2012. ápr. 11. 23:07
hát azért függ tőle, mert pl gerincsérvvel azért huzos néhány alakzat:DD
203. mese (válaszként erre: 198. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 23:05

a szexuális élet nem egészség függő.Nem vagyok nyomorék, tudok járni, mozgásomban max. csak a gerincfájdalmam korlátol,pszichésen vagyok elsősorban leszázalékolva 42%-ra, meg mellette a gyerek korom óta lévő belgyógyászati problémáim vannak jelen.

Külsőleg semmi elváltozás, vagy mozgásképtelenség nem jellemez, egy fiatal, ám kissé túlsúlyos ember vagyok, ránézésre. Az más kérdés, hogy a gerincem végett nem tudok fizikai munkát végezni, és sokszor kapok pánikrohamot.A szívproblémám a lában látszik meg, és a vérnyomásomon, a pajzsmirigy pedig a testalkatomon.Ha így külső összhatást nézünk.ezek a főbb betegségeim.

202. 91d4989ab9 (válaszként erre: 201. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 23:04

a másik meg az , ha a félinformációk között ellentmondások alakulnak ki abban az esetben jutunk arra a következtetésre hogy kamu valami


és itt azért nagyon sok kamu szokott lenni, ami idővel ki is szokott derülni


meg az is ha nem az valami, hiszen ahogy egyre pontosabbak lesznek az infók ugy kialakul benne a logikus ok okozati kapcsolat.



vallom hgy beszélgetéssel minden kommunikációs félreértés feloldhato:D


pl feketehó engem hogy lehordott erre kiderült hogy félreértette amit irtam:D de ugye meg tudtuk beszélni

201. 91d4989ab9 (válaszként erre: 199. - Mese)
2012. ápr. 11. 22:59

hát minden forum olyan hogy a kiiro leirja a dolgot 10sorban, utána elkezdjük kérdezgetni, hogy pontosabb infokat tudjunk, részben mert igy könnyebb jobb tanácsot adni, részben meg kiváncsiságból


a kérdések nagy százaléka jóindulatú esetleg semleges, de mivel idegenként egy másik ember érzékeny területein kutakodunk ezért a foruminditónak ez kellemetlen és bántásnak érzékeli, érthető okból

200. mese (válaszként erre: 198. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 22:58
:P nem, nincs pasim, nem is szeretnék mostanság párkapcsolatot. Egy barátnőmmel beszélgettünk csajos témákról, és felkerült ez is. Igazából emiatt kérdeztem, mert érdekelte őt, meg engem is, hogy mi a különbség, mert anno ős is hallott és tapasztalt e témában dolgokat meg én is.
199. mese (válaszként erre: 197. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 22:55

ez igaz. De azt nem értem, egy-két fórumozó, miért "támad", és feltételez olyat, ami nincs.

Nem érzem posztomnak, hogy elmagyarázzam, mi miért, és hogyan történt velem, de ezt csak azért írtam le, hogy ha a "támadóim" hátha megértik végre, miről van szó, akkor remélem nem piszkálnak. Mert akárhogy írják, hogy nem rosszindulat stb. ez pedig az.

2012. ápr. 11. 22:53

mesike ami tényleg furcsa még nekem az az hogy ennyi betegséggel, mire kell a sikosító? van pasid? kekszeltek?


nem bántásból kérdem csak le a kalappal a pasi előtt, az enyém szerintem elhagyna ha igy lennék:(

197. 91d4989ab9 (válaszként erre: 196. - Mese)
2012. ápr. 11. 22:48
mesimesi, de ezt eddig nem tudtuk ám, mert nem irtad le eddig ezeket . mi csak azt tudjuk amit leírtál.
196. mese (válaszként erre: 176. - Vica-35)
2012. ápr. 11. 22:45

ne általánosíts! való igaz, sok olyan eset van amit említettél, de nem kellene mindenkit egy kalap alá venned!!

Jah, hogy miért nem voltam amúgy egy éve dokinál? talán azért, mert nappalin tanultam, és mellette még megvolt a munkahelyem. Bejelentett, adófizető állás. A kettőt sem tudtam össze eggyeztetni sokszor, az orvost, meg végkép nem tudtam besorolni az időmbe, mivel meg kellett élnem valamiből, és a szüleim tartanak el. tandíjat is fizetnem kellett. Amint befejeztem tavaly a sulit, egyből Budapestre kerültem, elég hosszú időre szanatóriumba,(közel egy évig) a pánikrohamaim miatt. Ott állandó felügyelet alatt voltam, a rohamok végett, és esélyem sem volt arra, hogy ezzel egyidejűleg én még a bentfekvéses speciális szanatóriumba, vagy ha jobban tetszik rehabilitáción a saját orvosaimhoz menjek, egyéb betegségeimmel.

Pszichésen a pánik miatt állandóan kezelve vagyok, belgyógyászatilag vagyok elhanyagolva.


Ennyit a felelőtlenségről.Februárban jöttem haza a rehabilitációról.

És azóta igyekszem összeszedni a papírjaimat, és előjegyeztetni magam, de a legtöbb szakrendelésre, csak 4 hónap múlva kapok időpontot.

A felülvizsgálati behívást meg váratlanul kaptam, ugyanis tavaly hívtak be, és legközelebbi felülvizsgálati időpontnak 2013 május volt megjelölve. erre megkapom pénteken a levelet, hogy kevesebb egy héttel előtte beidéznek.( húsvét miatt meg nem tudok orvoshoz menni, így alapból veszítettem egy napot, meg egy hétvégét, mivel péntek délután kaptam kézhez az idézést)

Aki ezt megérti, annak köszönöm, aki nem akarja megérteni, az meg az ő baja.

Ez van....

195. 91d4989ab9 (válaszként erre: 194. - Mese)
2012. ápr. 11. 22:41
na így kéne fellépned a házidokidnál is:))))))
194. mese (válaszként erre: 170. - Vica-35)
2012. ápr. 11. 22:26

tudod, a betegségnek köze nincs, az egyéb érdeklődéshez, és ha annyira kamunak tartod, akkor meg miért töltöd annyit ebben a témában az időd a hozzászólásaiddal?

Mivel írtad, vannak gyerekeid, ezért gondolom jóvalta idősebb vagy nálam. Nem személyeskedni akarok, de én egy hozzád hasonló korú hölgyből azért többet néztem volna ki, megnyilvánulási szinten, és reméltem, némileg bölcsebb, és tapasztaltabb vagy, és nem csőlátású, főleg nem ilyen "leköplek mert jól esik, és mert unatkozom" stílusban szólsz hozzá a kommentjeimhez.

Az, hogy kételkedsz, a te egyéni szoc problémád, engem nem izgat, mert sem neked,sem itt a fórumon másnak nem tartozok bizonygatásokkal, a lényeg hogy én tudom, hogy mi van, és hogyan, mivel én tapasztalom, és élem meg. Aki meg azon csámcsog unalmas perceiben, hogy alaptalanul feltételezzen rólam bármit, akkor annak üzenem, ez legyen az egész életében a legnagyobb öröme!

De azt a logikai összefüggést, hogy egy szexuális jellegű kérdésnek, mi az fene köze van az egészségemhez, abban semmi logikát nem látok.

Mi köze, az magán életemnek, és az érdeklődési köreimnek, a betegségeimhez??


Na ez az a szint, amire csak annyit tudok a továbbiakban mondani, ha ezzel az agyatlan logikával lovagolsz a témán tovább, hogy no komment...

193. mese (válaszként erre: 169. - Vica-35)
2012. ápr. 11. 22:12

akkor áruld el, hogy csinálod!

mert én akárhányszor megyek, beutalót kérnek, anélkül szóba sem állnak velem!!

2012. ápr. 11. 21:56

Jött már pénteken a behívó úgy, hogy kedden reggel már a bizottság előtt kellett lenni.

Amennyiben az elmúlt időszakban rendszeresen jártál vizsgálatokon, szakorvosnál, szedted a kiírt gyógyszereket, stb. nem lesz gond. A háziorvos a papírt meg úgyis az eddigi hárójelentések, leletek, kórházi kezelések, vizsgálati eredmények stb. alapján tölti ki.

191. eandi78
2012. ápr. 11. 21:33

Testsúly: azért az itt felsorolt betegségekkel elég nehéz lefogyni. Diéta önmagában kevés, mozgáslehetőség a leírtak alapján korlátozott. Ha pajzsmirigybetegséget rendesen kezelik nem nagyon kellene hízni. Ahhoz persze rendszeresen kell orvoshoz járni. Szívbetegségnél vizesedés okozhat gondot. IR vagy cukorbetegség nem tudom van-e, de az is okozhat hízást.

Minél előbb keresni kell egy jó háziorvost, aki beutal a megfelelő szakrendelésre, mert ennyi panasz mellett biztosan van olyan betegség, amit nem kezelnek vagy nem kezelnek megfelelően.

Legtöbb háziorvos rossz labor után küldi tovább a beteget. TSH, cukor biztos van olyan érték, ami indokolja a további vizsgálatot.

Legjobb lenne magánrendelés, de olvasva a családi hátteret erre nem igazán van lehetőség szerintem.

190. 91d4989ab9 (válaszként erre: 189. - Feketehó)
2012. ápr. 11. 21:09

na szép és rám is huzod a vizeslepedőt rögtön, majd meghálálom:DDDDDDDDDD


nem hiába mondják hogy rossz az aki rosszra gondol:P:DDDDDDDD

189. feketehó (válaszként erre: 188. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 21:07

Akkor most lehet fetrengeni.Bocsánat, egy férfi mire figyeljen???? A mai mosolyadag meg van.

Én arra gondoltam a nagy melleire lépve csúszott meg, erre céloztál.

Bocsánat Mese!!!!!

188. 91d4989ab9 (válaszként erre: 187. - Feketehó)
2012. ápr. 11. 20:50

nem is a mellein röhögtem:O


hanem a sikositós témán irogattunk mesivel viccesen, és hogy biztos azon csuszott el ezt irtam most amit te ide bemásoltál, ennek mi köze a melleihez?


az egy másik forumban volt hogy nagyok és amiatt fáj a háta, azon nem röhögtem mert egy 110es E engem is huzna és xar érzés lehet

187. feketehó (válaszként erre: 180. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 20:37

Azzal nincs is semmi gond, hogy vidám vagy, sőt nagyon jó tulajdonság.Szívből nevetni, jóízűt kacagni vagy épp pukkadozni a röhögéstől az egyik legjobb dolog a világon, ehhez nem fér kétség. Ezért ne kérj bocsánatot, főleg ne tőlem!

Legyél felhőtlenül boldog is, de vidámkodj a saját melleiden, mert így korrekt. Más testi, vagy lelki hibáján,baján nevetgélni,ettől boldognak lenni, számomra nem ízléses dolog, főleg, tenni ezt egy nyílt fórumon, nálam nem jön be. Szánalmas, ha tetszik, ha nem.

Igaz ízlések és pofonok...

186. 91d4989ab9 (válaszként erre: 179. - Vica-35)
2012. ápr. 11. 18:47

már sokszor fogytam tiz tizenöt, nyolc, kilenc öt kilókat, de mindig minden visszajött sokszor kamatostul.


napi 24 órában a fogyival kéne foglalkoznom hogy tudjam tartani a leadott súlyt, sajnos ez nem mindig megy, most olyan 10plusszom van ahhoz képest amennyivel elégedett lennék, és ennek már érzem a hátulütőit és most ki is probálok valami ujat amit eddig még nem, majd kiderül ez a módszer bejön e

185. 91d4989ab9 (válaszként erre: 179. - Vica-35)
2012. ápr. 11. 18:43
na ezzel vitatkoznék az egyik fő témám:DDDDDDDDD
184. 91d4989ab9 (válaszként erre: 183. - Vica-35)
2012. ápr. 11. 18:42
ja ok
183. Vica-35 (válaszként erre: 182. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 11. 18:41
Ez nekem szólt, mert közzétettem privibe kapott levelemet.
182. 91d4989ab9 (válaszként erre: 173. - 6ee0ffb012)
2012. ápr. 11. 18:37
ezt kinek? irtam róla de csak olyat ami nyilvánosan van a forumokon itt, szerintem ez nem tilos:D
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook