Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha nem tudnátok eldönteni, hogy a párotok hazudik-e vagy nem?Arra gondolok, hogy szerintem ismerkedik titokban más lányokkal. fórum

Mit tennétek, ha nem tudnátok eldönteni, hogy a párotok hazudik-e vagy nem?Arra gondolok, hogy szerintem ismerkedik titokban más lányokkal. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
116. Hellcat
2010. febr. 13. 20:58
Nem csal meg, csak ismerkedik más csajokkal, amire azt mondta, hogy baráti...és nekem ez a furcsa.Meg azt, hogy "jól esik neki" ha más is mondja h jó pasi.
115. vajola (válaszként erre: 109. - Szilva_lé)
2010. febr. 12. 17:09
EN MOST NEM TUDOM AZ IRASODBOL KIVENNI ,HOGY A PAROD MEGCSAL AZ A BAJ VAGY HOGY MEG NEZ MAS NOKET IS ?Mert a ketto nem ugyan az.Mert ha csak meg nez mas noket is hat istenem ,had nezze!Tudod hogy szoktak mondani?Mindegy hol kapsz etvagyat csak otthon vacsorazz!
114. syria
2010. febr. 12. 11:17
Kiadnám az útját.
113. Hellcat
2010. febr. 11. 13:00
Jó tudom, de itt most nem a megcsalásról van szó, ezt nem tudom már hányszor leírtam itt:)
2010. febr. 11. 00:00
Megcsalós kapcsolatot nem érdemes fenntartani. Abban sok a szenvedés és a feszültség. Erő kell ahhoz, hogy kitegyél egy ilyen embert, de akkor jobbat fogsz kapni. (ez olyasmi, hogy magasabb szintre lépsz).
2010. febr. 10. 23:58
Az nyugtasson titeket lányok, hogy van hűséges pali. Nekem van egy-két barátom (nem sok) és most már én is az vagyok (hűséges). Nem volt mindíg így, de benőtt a fejem lágya. A nők nézegetését nem érdemes nagyon komolyan venni, mert ez sajna úgy van kitalálva, hogy a pasik ösztönösen oda kapják a fejüket. Arra kell a párodat megkérni, hogy ha már teszi, akkor úgy tegye, hogy téged ne hozzon megalázó helyzetben. Ha azt érzed, hogy megcsal, akkor amögött valószínűleg van valami.
110. Hellcat (válaszként erre: 108. - Zoé75)
2010. febr. 10. 23:44
Ismerem...ennyi nekem elég.Ráadásul tudom milyen ha hazudik
2010. febr. 10. 19:22

Sziasztok! Az szerintem már rég rossz, ha azon kell tanakodni, hogy vajon a másik hazudik-e, vagy sem? - mondom én, aki totál ebben a cipőben járok. Nem hiszem el, hogy létezne olyan pali, aki ne nézné meg a nőket (főleg, ha néha-néha észre is veszem). Rákérdezek, de ő kitart amellett, hogy nem nézi meg, neki csak én tetszek. Hiába mondom neki, hogy deee láttttaaaaam! - a válasz rá legtöbbször, hogy már megint hülye vagyok és ennyivel el van intézve. Többször beszéltünk a házasságról (8 éve vagyunk együtt), de mondtam, hogy amíg nem érzem, hogy őszinte hozzám és megbízhatok benne, addig nem megyek hozzá. Ő kitart amellett, hogy nem néz meg senkit én meg hiába mondom, hogy sokkal, de sokkal egyszerűbb lenne az életünk, ha bevallaná, ha felvállalná. OK, lehet, hogy hirtelen veszekednék, stb., de idővel úgyis lenyugszom (mint ugye eddig, mert láttam és még le is tagadta).

Sokszor nem is tudom mit tegyek, de így nagyon rossz kapcsolatban érzem magam. Pedig csupán ennyi lenne, hogy őszinte!!!


Abban meg nem hiszek, hogy valaki önbizalomnövelésből, heccelésből, kiváncsiságból ismerkedik más nőkkel/férfiakkal!!! Akkor az már nem szereti igazán a másikat, akkor meg felesleges az egész kapcsolat. "Okoskodok" én, aki 8 éve úgy él, hogy nem tudja mit tegyen. El is hagynám a párom, de gyerekkel segítség nélkül 75ezres fizetésből hova??? Meg maradnék is vele, mert ki tudja találok-e jobbat, meg egyszer már szakítottam vele, sajnálnám újból otthagyni, holott tudom, hogy így csak magunkat mérgezzük. Már ott tartok, hogy sehova nem járunk, barátnőim már nincsenek, stb. Na, ez utóbbi már megint nem ebbe a fórumba való, csak ha egyszer elkezdem írni... Bocsesz!

108. zoé75 (válaszként erre: 107. - Hellcat)
2010. febr. 9. 23:35
miért vagy benne annyira biztos, hogy nem csal meg?
107. Hellcat
2010. febr. 9. 23:24
sztem félre értetted...nincs fent egy ilyen oldalon sem.És annyira ismerem meg nem csalna...beszélget csajokkal az tény.Vagyis beszélgetett.Azt mondta h már nem.Én próbálok hinni neki.Persze hazudhat...mint mindeki más de abban 100%ig biztos vagyok h nem csal meg
2010. febr. 9. 10:44

Szia Hellcat !

Ne haragudj, hogy ezt írom, de a különböző szextárskeresők ilyen pasikkal vannak tele.

Nem gondolom, hogy csak nézelődnének és ezt tapasztalatból mondom. Én is fent voltam ilyen oldalon, én egyedülálló vagyok és 42 éves.

Akik irtak nekem, azoknak a 90 %-a 18-25 év közötti volt és mindent megadott volna érte, ha lefektethet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindegy a pasiknak, hogy mennyire szeret, akkor is fent vannak ezeken az oldalakon és nem csak keresgélnek. Képesek 2-300 km-t is utazni egy jó menetért. Ja, és nem számít, hogy párkapcsolatban él e vagy házasságban, úgy hazudnak mint a vízfolyás.

Én azt ajánlom próbáld ki, regisztrálj egy ilyen oldalra, a google rögtön kidob párat, ha beirod hogy szextárskereső. Rögtön meg fogod tapasztalni miről beszélek.

Bocs , remélem nem bántottalak meg.

2010. febr. 7. 14:11
csak ugy meselni kezdenem neki hogy megismertem 1 igazan rokonszenves sracot... de ne ertse felre stb. csak baratok vagyunk. :) s milyen jofej humoros... aztan pedig figyelnem a pasim reakciojat. :)
104. Hellcat
2010. febr. 5. 00:04
jah oké megvan:) bocsi... szóval lehet h nem kellett volna ezt mondanom:s de akkor nagyon mérges voltam
2010. febr. 4. 23:25
ol;vasd el a 66-ik irasodat. Mikor megfenyegetted, hogy rossz vege lesz, ha ujbol elkapod, hogy flortolget... vagy vmi ilyesmi
102. Hellcat (válaszként erre: 99. - 64fe4d200a)
2010. febr. 4. 20:40
Ezt most nem igazán értem h mit nem kellett volna mondanom?:S
2010. febr. 4. 20:22
köszi:)
100. vajola (válaszként erre: 96. - Őszintelány)
2010. febr. 4. 19:26
en bizom benne hogy meg fog!
99. 64fe4d200a (válaszként erre: 66. - Hellcat)
2010. febr. 4. 16:18

Szia Hellcat. Ezt a dolgot nem kellett volna mond egy skorpionak! (hogy ha kiderul nem lesz jo vege) Ugyanis a skorpiokat kihivasra hivtad ezzel. Akarjak latni, hogy mi lesz a vege... Tudom magamrol, en is az vagyok, lanyban. En is addig huzom a kotelet mig el nem szakad, aztan abba a szakadt szalba kapaszkodom:(

Lehet, hogy csunyan fog hangzani, de konnyen oruletbe lehet kergetni a skorpiokat, ha feltekennye teszed oket, szarsz a velemenyukre, semmibe veszed oket. Akkor el kezdenek gondolkodni! Tudom, hogy a rak nem igen kepes erre, mert jo a lelke, de ha meg akarod tartani a fiut, akkor tartsd szuszpanszban. Magadhoz "lancolod" ezzel.

En igy nem csatangoltam el a baratomtol:)

2010. febr. 2. 14:11
:)
2010. febr. 2. 14:05
Én is reménykedem:)
2010. febr. 2. 14:04
Én reménykedem, hogy megváltozik, igaz már jó ideje de kitartok!
95. 07c4794583 (válaszként erre: 86. - Jency83)
2010. febr. 2. 14:04
A pontos idézet "Férfi és nő. Hogy érthetnék meg egymást? Hisz mind a kettő mást akar - a férfi nőt - a nő férfit." Karinthy Frigyestől származik egyébként, nem 'népi' mondás. A Capillaria című művéből van. Érdemes elolvasni. :)
2010. febr. 2. 14:02
*tűr
93. Hellcat (válaszként erre: 92. - Nicolecat)
2010. febr. 2. 14:02
Szerintem sajnos az...vagy tű ameddig nem dobják ki:D
2010. febr. 2. 13:58
Úgy látom elég sok kapcsolatban jelent ez problémát:(. Akkor itt most az van, hogy az ember vagy megszokja vagy megszökik???:)
2010. febr. 2. 13:46
Én léptem!További jó eszmecserét! Sziasztok!
90. **manyisz** (válaszként erre: 86. - Jency83)
2010. febr. 2. 13:41
Van benne valami!:)
89. **manyisz** (válaszként erre: 87. - Jency83)
2010. febr. 2. 13:41
Köszi... jó jegy! Békés...
88. őszintelány (válaszként erre: 86. - Jency83)
2010. febr. 2. 13:40
Igen például a vásárlást. De egy lelki dolog egészen más..
87. jency83 (válaszként erre: 83. - **manyisz**)
2010. febr. 2. 13:39
rák
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook