Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha nem tudnátok eldönteni, hogy a párotok hazudik-e vagy nem?Arra gondolok, hogy szerintem ismerkedik titokban más lányokkal. fórum

Mit tennétek, ha nem tudnátok eldönteni, hogy a párotok hazudik-e vagy nem?Arra gondolok, hogy szerintem ismerkedik titokban más lányokkal. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. febr. 2. 13:08
20 :D én meg 21
2010. febr. 2. 13:08
Sziasztok! Hellcat, a párod hány éves?
2010. febr. 2. 13:06
Nincs közös lakás.
2010. febr. 2. 13:06
Igen,ezen nagyon sokat gondolkodtam.Mindig arra jutok, hogy adok még egy kis időt, hogy változtasson...tudom, hogy érthetetlen, mert az ész mást mond mint a szív:s
22. pirinyo79 (válaszként erre: 19. - Hellcat)
2010. febr. 2. 13:06

Én is voltam anno ilyen kapcsolatban!

Felemészti az energiád? Nagyon nem jó!!!

Függtök egymástól?

Úgy értem közös lakás,akármi ...?

21. **manyisz** (válaszként erre: 19. - Hellcat)
2010. febr. 2. 13:04
Fiatal vagy! Szerintem azon gondolkodj el...érdemes e megmenteni!!!Megérdemli e ,hogy küzdj érte!??
2010. febr. 2. 13:04
Ha én ismerkedek pasikkal (amit nem szoktam) akkor azt mondja rosszul esik neki...erre mondtam azt, hogy igen én is ezt érzem amikor ő csinálja ezt...
2010. febr. 2. 13:03
Tudom:s talán arra várok, hogy hátha rendbe jön minden:(próbálom megmenteni, de ez minden energiámat felemészti:S
2010. febr. 2. 13:02
Ha ezek után még ő van megsértődve, szerintem egyértelmű, hogy mit kell tenned. Igen, tudom, hogy szereted, de ez nem lesz jobb, hidd el. Legalábbis tapasztalat ezt mutatja.
17. **manyisz** (válaszként erre: 15. - Hellcat)
2010. febr. 2. 13:02
Igaza van prinyónak...mi van ha megfordul a helyzet!?? És te tennéd azt..csupán csak baráti ismerkedés... Hisz az nem bűn szerinte! Ő mit érezne...ezt kérdezted tőle!??
16. pirinyo79 (válaszként erre: 9. - Hellcat)
2010. febr. 2. 13:02

Már ne haragudj,nem uszítani akarlak,de ha szerinted erre szakítana,akkor te mire vársz?

Egy kapcsolatban ez a viselkedés abszólút nem megengedett!!!

Egy kapcsolat alapja: Őszinteség,bizalom!!

2010. febr. 2. 12:59
Próbáltam vele beszélni erről nem is egyszer, és nagyon rosszul esett neki, hogy nem bízom benne:S és még én éreztem magam rosszul utána:S
14. **manyisz** (válaszként erre: 7. - Hellcat)
2010. febr. 2. 12:59

Háát...ez valóban nem fér bele egy kapcsolatba!

:((

2010. febr. 2. 12:58
Tudom:s és próbálok változni, de így hogy el is játszotta egyszer a bizalmamat, nagyon nehéz:S úgy érzem beleőrülök:(de nagyon szeretem Őt!!
2010. febr. 2. 12:58
Ne mtudod elmondani neki azt amit most nekünk? Hogy ez neked rosszul esik stb.... Lehet nincs is tisztában azzal, hogy ilyenkor mi megy végbe benned.
11. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 7. - Hellcat)
2010. febr. 2. 12:58
Tessék, mit gondolsz még akkor? Egyértelmű az írás amit találtál. Én is megtaláltam, és rájuk is húztam a vizes lepedőt. Annó régen. Engem hülyének nézni nem fog többet senki párkapcsolat terén.
10. **manyisz** (válaszként erre: 6. - Hellcat)
2010. febr. 2. 12:58

Értem!Az előző kapcsolatodban elszenvedett csalódásod miatt..úgymond "hitetlen" lettél...

Voltam hasonló helyzetben...de nem lehet így egy új kapcsolatba belemenni!Még ha működne is ..te magad mérgezed meg!

2010. febr. 2. 12:56
Szerintem akkor szakítana...
2010. febr. 2. 12:56

És mit szólna,ha Te "kamuból" odavágnád neki ugyanezt?

Mármint,hogy megismerkedtél egy pasival?

Vajon mit reagálna?

2010. febr. 2. 12:55
Úgy derült ki, hogy belenéztem a gépébe (tudom,hogy nem volt szép tőlem) de találtam egy beszélgetést, amiben írta egy lánynak, hogy találkozzanak,de ne 7végén, mert akkor nem jó neki.Ugyanis 7végén velem van...és rákérdeztem, erre azt mondta, hogy sak kíváncsi volt, gogy megkaphatná e..férfi hiúság, de szerintem ez egy kapcsolatba nem fér bele..:S
2010. febr. 2. 12:53
Fél éve vagyunk együtt.Sokszor ismerkedik lányokkal, de amikor rákérdezek azt mondja, hogy ő ilyen.Hogy szeret ismerkedni, de csak barátilag.Mikor személyesen mondja, hiszek neki, és nem is tudnám elképzelni,hogy hazudjon,de amikor külön vagyunk, mindig ez motoszkál a fejemben.Szerintem félek az újabb csalódástól, mert volt egy vőlegényem aki megcsalt:S azt soha nem heverem ki:(
2010. febr. 2. 12:53
Szia!Én csendben figyelnék,várnék! Előbb, utóbb kiderül az igazság... Mi alapján feltételezed ezt??Mármint,hogy a párod ismerkedik?!
2010. febr. 2. 12:50

Szerintem, ha már ezen kell gondolkodnod, hogy hazudik-e, az régen rossz. Gondolom oka volt annak, hogy féltékeny - gyanakvó - lettél.

Nem tudom milyen régi a kapcsolat, de az én meglátásom szerint az nem túl jó jel, ha ilyen gondolataid vannak.

2010. febr. 2. 12:50

rákérdeznék,

de nállunk már nem tud hazudni és nem is igen szokot ha ránézek már tudom,hogy igazat mond e vagy nem

2010. febr. 2. 12:50

Egy nő mindig megérzi ezt!

Beszélgessetek sokat.

2010. febr. 2. 12:48
Mit tennétek, ha nem tudnátok eldönteni, hogy a párotok hazudik-e vagy nem?Arra gondolok, hogy szerintem ismerkedik titokban más lányokkal.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook