Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetek házilag azért, hogy a mensim ebben a nagy melegben kevesebb legyen? fórum

Mit tehetek házilag azért, hogy a mensim ebben a nagy melegben kevesebb legyen? (tudásbázis kérdés)


9. pzm3 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2014. jún. 17. 13:56
Semmit..
8. pzm3 (válaszként erre: 7. - Iculi71)
2014. jún. 17. 13:55
Pár hónappal ezelőttig én is csak tampont használtam,de olvastam egy cikket a tss-ről,és nagyon megijedtem.Azóta csak ha elmegyek itthonról akkor tamponozok.
2014. jún. 17. 10:02
Miféle kánikula? Még csak meleg sincs különösebben szerintem... de mindegy. Talán hülyeségnek hangzik, de én ha tampont használok, sokkal-sokkal kevesebbet vérzek. Ezért nem is szeretem használni, mert nem gondolom hogy ez a szervezetemnek hosszú távon jó lenne - aminek ki kell jönni, annak ki kell jönni. De ha nagy melegben szenvedsz, esetleg nálad is beválhat. Bár hogy őszinte legyek, szerintem csak én vagyok így összerakva, rengeteg nő csak és kizárólag tampont használ.
6. Regin_a (válaszként erre: 5. - 82d45dcd14)
2014. jún. 15. 15:27
És pár hónapos, "kánikulai", terhesség/álterhesség az smafu?
2014. jún. 15. 10:18
Semmit..
2014. jún. 14. 23:51
Jaaaaajjjj.... Megint nem ellenoriztem, hova is irtam :/ anyuuuu!!!!
2014. jún. 14. 23:50

Semmi nem valt be...

Mindig rengeteg volt, miota szultem nem.

2014. jún. 14. 23:12
sziasztok jvaslatokat várnék azzal kapcsolatban h mit tehetek annak érdekébe hogy ebbe a tikkasztó hőségbe a mensim mennyislge kevesebb legyen mert az agyamra megy minden oké tehát nem betegség okozza a nagy mennyiségét és természetes tippeket várok kinek mi vált be nem doki javaslat stb...
2014. jún. 14. 23:09
Mit tehetek házilag hogy a mensim ebbe a nagy melegbe kevesebb legyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook