Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehet egy egyetemi hallgató, ha nem lehet elérni a konzulensét hetek óta? fórum

Mit tehet egy egyetemi hallgató, ha nem lehet elérni a konzulensét hetek óta? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 11. 15:19
Vagy esetleg meg kéne próbálni telefonon vagy személyesen megkeresni az irodájában, vagy ha semmi akkor tanszékvezetőt kell megkeresni. Lehet, hogy csak a levelező rendszer rossz, és mondjuk a spam mappába ment a levél.
6. Living Dead (válaszként erre: 4. - Adry1992)
2014. márc. 11. 14:34

A TO-n legalább arra adnak választ, hogy él-e még.

Esetleg tanszéken érdemes próbálkozni, hátha valaki telefonon is el tudja érni.

2014. márc. 11. 14:28
Esetleg a tanszekvezetonel erdeklodni, hogy mi van vele. Lehet beteg, konferenciazik, azert nem tud reagalni mert nincs gepkozelben. Vegso esetben en valasztanak mast, aki szinten kompetens a temaban.
2014. márc. 11. 13:57
Szerintem ők sem tudnak semmit, de megpróbálhatom.
3. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - Adry1992)
2014. márc. 11. 13:50
Tanulmányi osztályon érdeklődni?
2014. márc. 11. 13:49
Úgy 1,5-2 hete próbálom elérni. Az első leveleimre egy hónappal ezelőtt még simán válaszolt, valamennyit segített is, most meg nem lehet elérni. Már a múltkor is kétszer küldtem el a levelet, mire válaszolt, de most hiába küldtem el egy hét után másodszor is az egész levelet újra, nem ír vissza. Ilyenkor mit lehet tenni? Írjak harmadszorra is? Telefonon nem lehet elérni, személyesen nem tudom, mikor van bent.
2014. márc. 11. 13:48
Mit tehet egy egyetemi hallgató, ha nem lehet elérni a konzulensét hetek óta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook