Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi legyen a segítőkész konzulensem ajándéka? fórum

Mi legyen a segítőkész konzulensem ajándéka? (tudásbázis kérdés)

17. holdem (válaszként erre: 14. - Arrival)
2014. jan. 6. 21:27
Háát..nem jár mindenhol. Én egy fityinget sem kaptam érte, és elég nagy meló van vele. Már ha az ember tényleg odafigyel a hallgatókra... De ha elivatott az ember, akkor csinálja a dolgát, és kész.
16. holdem (válaszként erre: 12. - Laprincipessa)
2014. jan. 6. 21:26
Ahogy írtam: bonbon, virág.
15. syria (válaszként erre: 4. - Laprincipessa)
2014. jan. 5. 11:57

Azt csak te gondold, hogy tele a padlás. :) Lehet, hogy azért, mert mások is így gondolják, senki nem ad neki ilyet. :( Engem még most karácsonykor is le tudtak venni a lábamról egy igazi, PARKER golyóstollal. Pedig gravírozva se volt.

(Amúgy a golyóstoll szerintem fogyóeszköz konzulenséknél. :D Hacsak nincs gravírozva.)

2014. jan. 4. 21:35

Koszonom. Es ennyi.

Nem hinnem, hogy valamit is elvar!

Anno az enyem is rengetegt segitett, dehat ez a dolga! Es ok kapnak ezert kulon penzt (legalabbis a Szegedi Egyetemen kaptak)

2014. jan. 4. 21:11

Én vettem az enyémnek egy üveg bort (férfi volt), sokat segített és hálás voltam, hogy elvállalt pedig sokan voltak anno nála. Nélküle nem jött volna össze a szakdolgozatom, rengeteg hasznos tanácsot és ötletet adott és mindig elérhető volt, ha gondom akadt.

Ha nagyon elégedett vagy vele egy kis apróságot nyugodtan vehetsz. Ez inkább a jelképességről szól, mint az anyagiasságról. Ez nem hálapénz, mint az orvosoknál.

12. laprincipessa (válaszként erre: 9. - Holdem)
2014. jan. 4. 20:59
Megkérdezhetem, hogy mi volt még az az ilyesmi és mi tetszett a legjobban?
11. laprincipessa (válaszként erre: 8. - Teletabby)
2014. jan. 4. 20:57
Mielőtt itt megfogalmaztam a kérdést segítségül hívtam google barátunkat. Amit különböző fórumokon olvastam a 90% azt írta, hogy bizony ő semmit nem vett, mert a konzulens le se tojta mit csinál, nem hogy segített volna.
10. holdem (válaszként erre: 8. - Teletabby)
2014. jan. 4. 20:32
Gondolom arra alapoz, hogy miket hallott a csoporttársaitól... Van, ki nagyon rosszul választ, mert nem segítőkész a konzulens.
2014. jan. 4. 20:31
Én csak virágot adtam a konzulensemnek, meg bonbont anno. Ő is nagyon segítőkész volt. Akik nálam írták a dolgozatukat, azoktól pedig szintén ilyesmiket kaptam. De nem vártam volna semmit tőlük. Örültem az apróságoknak is, nem számítottam rá.
8. teletabby (válaszként erre: 6. - Laprincipessa)
2014. jan. 4. 20:23
Mivel azt írtad az előző szakdolidnál is Ő volt a konzulensed, mire alapozod, hogy a többiek kevesebbet szoktak segíteni? Egyebekben pedig úgyis te döntesz.. :)
7. laprincipessa (válaszként erre: 5. - Molyka)
2014. jan. 4. 20:18
A könyvutalvány tetszik, de milyen értékben?
6. laprincipessa (válaszként erre: 3. - Teletabby)
2014. jan. 4. 20:16
Biztos nem várja el, viszont többet segített, mint általában a konzulensek szoktat.
2014. jan. 4. 20:16
Könyvutalvány, virág, vagy valami ajándékcsomag.
2014. jan. 4. 20:14

Mesterképzésen végzek most, az alapképzéses szakdolgozatom is nála írtam. Nagyon lelkiismeretes, bármikor bármilyen kérdéssel fordulhattam hozzá. Végül pedig neki köszönhetem, hogy máris kaptam munkát.


Szeretném valahogy megköszönni, de nem tudom mit illik, mi a szokás? Milyen értékben nézelődjek?


Az előző alkalommal színházjegyet vettem, de ugyanazt nem akarok. A gravírozott tollal gondolom már tele a padlás...

2014. jan. 4. 20:14
Egyszerűen köszönd meg,és kész.Ő sem vár ettől többet.Ha meg igen, az gáz! :(
2014. jan. 4. 20:10
Semmi, ez a dolga.
2014. jan. 4. 20:09
Mi legyen a segítőkész konzulensem ajándéka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook