Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzügyi szakdolgozat témát és konzulenst keresek, tud valaki segíteni? fórum

Pénzügyi szakdolgozat témát és konzulenst keresek, tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)

2010. febr. 25. 17:10

Bankoknál/pénzügyi cégeknél próbálkoztam, de vagy válaszra sem méltatnak vagy visszaírnak, hogy ne haragudjak, de nincs rám senkinek ideje és energiája.


Egy multicégnél dolgozom, de itt is csak tologattak egymáshoz a pénzügyesek, hogy három helyett dolgoznak így is, vagy hogy már van egy hallgatójuk, nem tudnak másodikat vállalni. Egy helyen azt mondták, ha írok nekik egy programot, amivel a különböző pénzügyi adatbázisokat ötvözöm nekik akkor jöhetek. Gondolom sejted, hogy ez komolytalan ajánlat.


Nem lennék nagyon válogatós, de valahogy nincs szerencsém. Kapcsolataim meg még annyira sem...

2010. febr. 25. 16:51

Szia, és nem kapsz konzulenst? De miért? Nem értem...


Én most írom a témámat, szintén gazdálkodási menedzsment szakirányon...:-)

2010. febr. 25. 16:08

Sziasztok!


Tavaly végeztem a PSZF-en másoddiplomás képzésen pénzügyi vállalkozási szakon, gazdálkodási menedzsment szakirányon. Próbáltam már szakdolgozati témát és konzulenst keresni, de rövid úton elzavartak nagyon sok helyről.


Tud valaki olyan témát, amiben tudok segíteni, cserébe pedig szakdolgozatot írhatnék belőle?


Elsősorban pénzügyi, vállalkozási, gazdálkodási vagy banki téma jönne jól, a számvitelt inkább csak távolabbról tisztelem.. :) Alapdiplomám szerint alkalmazott fizikus vagyok, nem ijedek meg a komolyabb statisztikai eszközöktől sem. :)


A főiskola fizet a konzulensnek, plusz némi munkát is el tudnék végezni helyette a témában.


Valaki az ismerősök között? Minden pici tanácsot és segítséget szívesen veszek!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook