Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek most? Apukám sorsáról kell döntenem! fórum

Mit tegyek most? Apukám sorsáról kell döntenem! (beszélgetős fórum)


1 2
2022. nov. 7. 07:54

Ne te dönts egyedül, beszéld meg a tesóddal. Közösen döntsetek!


Az idősek napközije sem igazán jó, ilyen egészségi állapotban. Jobb lenne neki egy otthonban, ahol a szakszerű orvosi ellátás is adott, ha éppen arra lenne szükség.

2022. nov. 7. 02:02
Semmit
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 02:00
Csak ne vedd a nyakadba!
6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 7. 01:57

Agyverzes utan nem fogja fel.


Elso dolgod ket gyerek

2022. nov. 6. 23:04
Nem vagy könnyű helyzetben. Nem tudom mennyi idősek a gyermekeid, de egyedül ezt munka mellett nem fogod tudni megoldani. Véleményem szerint sürgősen egy otthonban kellene elhelyezni, mert ha állapota rosszabbodik, 24 órás felügyelet kell mellé. Még, ha ápolót is fogadsz mellé nappalra, akkor is éjszaka neked pihenned kell. Sok erőt kívánok Nektek.
2022. nov. 6. 22:25
Ha van rá pènzed, fogadj mellè házi ápolót.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 6. 22:20
Jobbulást kívánok édesapádnak, nektek pedig sok-sok erőt!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 22:20
Anyagi kérdés. Nyilván az ápoló lenne ésszerűbb, de drága.
2022. nov. 6. 22:06

Sziasztok!

Nem akarok hosszan írni, de tanácsot szeretnék Tőletek kérni. Apukám 5 éve betegeskedik, egy nagyon ritka nyirokrákkal kezelik, eddig sikerrel. Viszonylagos önállóságban élt (egyedül mivel a szüleink elváltak), de a bátyám szoros felyügyeletével, tőlem 60 km-re. Pár napja sajnos agyvérzést kapott és úgy néz ki, innentől még szorosabb felügyelet kell neki, amit a testvérem már nem fog egyedül bírni. Én arra gondoltam itt az ideje, hogy magamhoz vegyem, de egyedül őt már nem lehet hagyni (beszél és jár de gyakran nem tudja hol van). Utánananéztem, hogy a városunkban van nappali ellátás időseknek (amolyan napközi), ami jó lehet, ha ő is elfogadja, de arra is gondoltam, hogy inkább ápolót fogadok mellé amig én dolgozom. Nekem van két gyermekem és szintén elváltam, szóval mindenképp kellene segítség. Nem tudom eldönteni, hogy a nappali idősgondozót célozzam meg vagy próbáljak meg inkább ápolót találni mellé? Ez Apu utolsó esélye a kinti életre, ezért nekem nagyon fontos lenne jó döntést hozni! Kérlek segítsetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook