Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék segítséget kérni egy számomra fontos kérdésben, mert rövid időn belül döntenem kell fórum

Szeretnék segítséget kérni egy számomra fontos kérdésben, mert rövid időn belül döntenem kell (beszélgetős fórum)

7. Anna0129 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2013. febr. 5. 10:57

Igen a Kfc tényleg megszűnt.

Már csak az érdekelne a segítő családtag bezavar e valamelyik állásban?

6. timycat (válaszként erre: 2. - Anna0129)
2013. febr. 1. 20:40
Én úgy tudom korlátolt mögöttes felelősséggel működő egyéni céget 2012-től nem lehet alapítani.
2013. febr. 1. 20:27

Kfc?? Ilyen van?? Én úgy tudom, Kft.

Bár, gyorsan változnak a dolgok, alig lehet követni.

4. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 2. - Anna0129)
2013. febr. 1. 16:18
Az egyéni vállalkozói igazolványt kiválthatod másodállásra. Nekem is így van, miközben főállásban teljes munkaidőben dolgozom alkalmazottként.
2013. febr. 1. 11:08

Persze.Miért ne?Az egyik nem zárja ki a màsikat, viszont az adòzás miatt keress egy jò (ne olcsòt!) adòtanácsadòt, aki segìt optimalizálni a viselendő terheket!


Azért írtam,hogy ne olcsòt keress,mert a jò adòtanácsadòk nagyon elfoglaltak,ergo meg kell fizetni az idejüket.

2013. febr. 1. 11:00

Szeretnék segítséget kérni egy számomra fontos kérdésben, mert rövid időn belül döntenem kell.

A történet annyi, hogy alkalmazottként dolgozom, és a szüleim egyéni vállalkozásában vagyok segítő családtag. Hamarosan azonban én is egyéni vállalkozó szeretnék lenni hogy később meg tudjam alapítani a saját korlátolt felelősségű egyéni cégemet. (Kfc.)

Hogyan lehet ezeket mind egymás mellett megvalósítani?Amíg egyéni vállalkozó vagyok dolgozhatok alkalmazottként. De lehetek e továbbra is segítő családtag? És ha már meg van a Kfc-ém, akkor is maradhatok segítő családtag a másik vállalkozásban?

A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 1. 11:00
Szeretnék segítséget kérni egy számomra fontos kérdésben, mert rövid időn belül döntenem kell. A történet annyi, hogy alkalmazottként dolgo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook