Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? fórum

Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
185. revi11 (válaszként erre: 184. - Jojócska)
2012. szept. 15. 17:16

Persze,nanaá,még jó,hogy jövök,és remélem,csupa jót fogok írni!:-)

Legyen szép estéd,köszönöm,hogy drukkolsz nekünk,tök jól esik.:-)

2012. szept. 15. 17:10
Este majd felnézek,ha lesz időd lépj be Te is és írj a fejleményekről! OK?
183. revi11 (válaszként erre: 182. - Jojócska)
2012. szept. 15. 17:06

De aranyos vagy,nagyon köszönöm!!!:-)

Rajtam nem fog múlni,mert nagyon szeretem őt és tényleg mident megtennék már,hogy végre megint a régi legyen a viszonyunk.

2012. szept. 15. 16:35

Szívből kívánom,hogy jól alakuljon a napod és érezzétek magatokat jól egymás társaságában.

Legyél vidám,mosolyogj sokat és ne éreztess sértődöttséget semmiképp.Jó,gondolom ám,hogy Te magad is így indulsz neki,csak hát úgy izgulunk érted itt páran,tudod? :-)

2012. szept. 15. 16:33

Szerintem Zsóka az előző hozzászóláshoz fűzött véleményt:-)

Tudod,a kiosztóshoz :-D

180. revi11 (válaszként erre: 178. - A14deb9047)
2012. szept. 15. 16:29

Ezt mire érted?

Mert nekem eszem ágában sincs kiosztani őt,dehogy!

179. revi11 (válaszként erre: 177. - Jojócska)
2012. szept. 15. 16:28

Szia.

Holnap van a sógorom szülinapja,és ő is eljön.Alig várom,hogy láthassam végre.:-)

2012. szept. 15. 16:24
Ez az a bizonyos - no majd én megmondom neki az igazat keményen, feketén-fehéren.
2012. szept. 15. 16:20

Sziaaa :-D


Tényleg?

Hol?.....és hogyan sikerült vele beszélned?

Úgy örülök:-)

176. revi11
2012. szept. 15. 15:47
Holnap találkozom vele.:-)
175. 9678a02221 (válaszként erre: 173. - Poly13)
2012. szept. 14. 19:03
Bocsi de van gyereked??Lovesed nincs min megy at ez a forumindito..Honnan tudod miert ert veget a hazassaga,milyen jogon hibaztatod ot?Vagy milyen alapon fenyegeted hogy a mostani parkapcsolata is ramehet a viselkedesere?Kioktatni is folosleges a penzbeli juttatasokrol es kotelezettsegeirol valoszinu tisztaban van vele..Ha okosat nem tudsz mondani,akkor inkabb ne irj semmit.Mert ez a hozzaszolas NAGYON rosszindulatu volt.
174. revi11 (válaszként erre: 173. - Poly13)
2012. szept. 14. 18:53

Köszönöm a tanácsokat,merészen osztod az észt,biztosan nagyon jó anya vagy,sosem hibázol.

Nem vagyok depressziós,egyszerűen csak fáj ez az egész.

Nem magyarázkodom neked,hiszen fogalmad sincs erről az egészről igazán,hogy is lehetne.

Lehet,hogy én sem értem a lényeget,de hogy te biztosan nem,az tuti.

:-)

173. poly13
2012. szept. 14. 01:22

Rég nem jártam itt revi, de te még mindig nem érted a lényeget.


A fiad most fog érettségizni, szalagtűző beiskolázás, év végén esetleg továbbtanulás stb.


nem az apját kellene mindig piszkálnod, hogy milyen és milyen hatással van rá, hanem ha már nála lakik, akkor neked vele meg kellene beszélni a gyerekkel kapcsolatos dolgokat. Azt se felejtsd el, hogy a családi pótlék őt illeti, és ha tanul nappalin joguk van tőled gyerektartást is követelni, egy 18 éves gyereknek joga van, hogy eldöntse, hogy hol akar élni,


A fiad nem szólalt meg itt, de feltételezem, hogy képes önállóan dönteni...

Neked nem is a fiaddal van baj, hogy elment, hanem csak az a tény, hogy elhagytak, nem akarok vájkálni, de a volt férjeddel való kapcsolat megromlásának és végének is valószínű a te viselkedésed az oka... gondolj bele.. ha így folytatod, a mostani párkapcsolatod fogja bánni.


Szalmalángos fellángolás a mostani munkáddal és a pénzeddel csalogatni a gyereket, ez a lehető legrosszabb nevelési módszer,


pénzt meg ne felejsd el míg nappalin tanul köteles vagy a részére adni, gyerektartásként, ha kérik, és ha nem kérik, akkor meg nagyon rendesek veled szemben, ebben az esetben az apját sem kritizálhatod.


Feltételezem a fiad elment az iskolába tanulni, megkapta a szükséges dolgokat, és meglesz neki ezután is, az apjának bármennyire ellenséges a szakmája számodra de dolgozik, és helyeted is rendezi a gyereked, ne feledd, minden munka egyformán fontos, azért mert nem hálás munkát végez nem kell lenézni...


Te egyáltalán nem vagy ott, amikor kellesz, hiába mondod, idáig nem voltál hajlandó a volt férjeddel kompromisszumot kötni a gyereked érdekében, nem vagy diplomatikus.


Ez az egész fórum a te depressziódról szól, amit átvetítesz a környezetedre, tanulj meg tovább lépni, az élet kompromiszumokból áll, a másik akaratának is érvényesülni kell, nem csak a tiednek

Ezekből a gondolatokból pedig a 172-es megjegyzésed is bizonyítja nem lábaltál ki, hiába van munkád, próbálj elmenni egy pszichológushoz, vagy valami csoport terápiára, hogy ebből az önsanyargató világfájdalomból kirántson.

172. revi11 (válaszként erre: 171. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 7. 16:55

Azt nem tudom.Tényleg nem.De van egy sanda gyanúm,ebben is az apja keze van.

Nem tettem semmit,amivel ezt érdemelném.

Majd egyszer elmondja.Én várok és itt leszek neki,amikor csak kellek.

171. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 170. - Revi11)
2012. szept. 7. 16:52

Akkor miért nem lép ő?Találkozhatna veled,amikor csak akar.Miért nem teszi,mit mond erre?


Minden nap ezt teszem,nagyon-nagyon imádom ezt a kis kölyköt :)))

170. revi11 (válaszként erre: 169. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 7. 16:47

Aki ebben nincs benne,az nem is nagyon tudja felfogni,átérezni ezt az egészet.

Én is közel voltam hozzá,sőt,máshoz is.....

Ez a munka a legjobbkor jött,kihúzott a depiből végre.És lesz pénzem végre,segíthetek a fiamnak is.

És tudom,hogy gondol rám,és szeret engem,tudom,érzem,ismerem őt.

Öleld meg helyettem is,adj neki egy nagy puszit,simogasd meg,és adj hálát a sorsnak,amiért Ő van Neked.

2012. szept. 7. 16:35
Nem is tudom,nincs több tanácsom.Mert én ezt a helyzetet nem bírnám.Az biztos,hogy kapnék egy bájos ideg összeroppanást.Most is itt fekszik mellettem betegen,jó érzés ápolni,adni neki egy pohár vizet,stb.Ezt egy másik nő sem tehetné meg a fiammal!
168. revi11 (válaszként erre: 167. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 7. 16:32

Ez lesz,Kriszta.

Addig nem nyugszom,amíg nem látom,nem beszélek vele.

Az apjával nem lehet beszélni,tényleg,sokszor próbáltam.

Majd a bíróságon találkozunk,sajnos úgy is.

2012. szept. 7. 16:29

Én is így vagyok az exférjemmel.De felnőtt emberek módjára akkor is rendezném ezt a viszonyt,mert a gyereknek sem jó.Még ha 18 éves akkor sem.Nagyon is befolyásolható,sőt!!!

Lehet odamennék a sulija elé,vagy bármi,de én beleőrülnék,ha nem láthatnám,nem beszélnék vele!!!Ilyen nincs,menj és csapj az asztalra,a fiad sem fog haragudni azért,mert kimutatod,mennyire hiányzik neked!!

166. revi11 (válaszként erre: 165. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 7. 16:21

Persze.De a mai fiataloknak ez a legfontosabb,így ezért írtam,hogy örülök.

Hívom majd,persze.

Apjával nem lehet beszélni,és nem is akarok,vele nincs miről.Eddig sem segített semmiben,most pedig direkt élvezi a fájdalmamat,tudom.

Meg fogom találni a módját,hogy találkozzak a fiammal.Tudom.

2012. szept. 7. 16:11

Nézd,itt most ez a szál mellékes.Nem az számít,hogy egy ilyen oldalon a saját fiam az ismerősöm-e vagy sem.Nekem például anno sokáig nem volt az,mert nem akartam,azt gondolja,így ellenőrzöm.

Próbáljatok vhogy kommunikálni,ez a lényeg.Nem ott,telefonon és aztán személyesen.Beszélj az apukával,mert ez a helyzet így tragikus.

164. revi11
2012. szept. 7. 16:05

NEM TÖRÖLT LE!!!!!

Megin tlátom az ismerőseim között.

Okosabb volt nálam.

Nem csinálok többet ilyet én sem.:-)

163. revi11 (válaszként erre: 162. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 6. 19:58

Igen,kértem.Bíztam benne,talán akkor hiányozni fogok neki,ha ott sem lát már.

Inaktív volt,senki nem látta őt.

De ez jó jel,hogy nem tiltott le.Ez jó.

Miért csináltam?Azért,mert már nem tudtam,mit tegyek,hogy változzanak a dolgok.

És igen,megbántam.:-)

162. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 161. - Revi11)
2012. szept. 6. 19:30
Azt írtad az előbb,hogy kérted töröljön az ismerősei közül.Ettől még fent van a face-n,írni bármikor tudtok egymásnak.De akkor miért is csináltad ezt te drága? :((
161. revi11
2012. szept. 6. 19:28
Képzeljétek,újra megtalálom a fiamat a facebookon,nem vagyok letiltva.Írhatnék neki,ha akarnék,nem tiltott le,úgy örülök.Nem írok neki,hagyom most.De ennek örülök,hogy láthatom,ha bármi van vele.
160. revi11 (válaszként erre: 159. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 6. 17:51

Elfáradtam,Kriszta.

De bízom benne,ismerni kell engem,ahogyan én is őt.És megtalál,ha akar.Ahogyan én is őt.

159. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 152. - Revi11)
2012. szept. 6. 17:30
Miért,Drága?????Amit írt nekem inkább tűnt negatívnak,és azt is tudom,hogy te mennyit küzdöttél egy aprócska,de legalább szívből jövő szeretetmegnyilvánulásáért,de ezzel a törléssel rossz irányba léptél.Olyan,mintha most lökted volna el magadtól... :((((
158. revi11
2012. szept. 6. 17:11

[link]

Szia,itt találod:-)

157. revi11
2012. szept. 4. 14:05

Nem bírtam már tovább.De talán majd most jobban hiányzom neki.Ha akar,megtalál,nem múlhat azon,hogy ott nem tudunk beszélgetni.

Igen,önző voltam.De összejöttek a dolgok.

Eddig könyörögtem neki,szinte.

Belefáradtam.És a fájdalom nagyobb most.

2012. szept. 4. 12:05
Jaaaj Revi,mit tettél? Pedig már kezdtek jól alakulni a dolgok,Ő is közeledett feléd,épp múltkor beszéltük itt,hogy milyen jó,hogy írt és amit írt...mi történt Veled?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook