Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? fórum

Mit tegyek, hogy a fiammal rendeződjön a kapcsolatunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
215. revi11 (válaszként erre: 213. - Hofiagi)
2012. nov. 7. 16:32

Szegénykém,megértelek.Sajnálom,hogy nem rendeződött neked sem ez az egész még.

Ma beszéltem a fiammal,azt mondta,ha nem adok ebben a hónapban 20.000ft gyerektartást,haza kell költöznie,azt mondta az apja.Már nem kell neki a gyerek,rájött,hogy többe kerül így havonta,hogy vele lakik,hiába fizetek minden hónapban én is.

Lezárták a bírósági ügyet,mert ugye beperelt gyerektartásért,de nem folytatta tovább,ma mondta az ügyvéd.Rájött,nem jöhet ebből jól ki.Mert fizettem,vásároltam a gyereknek,amit tudtam.

Mondtam a fiamnak,jöjjön haza.Nem akar.

Kiderült,az apjának 18 éves barátnője van,és ő most náluk van,így a fiam egyedül van a házban.Persze,megértem,így azt csinál,amit akar,elvan.Nem bánom annyiból,hogy családi házban lakik,nincs beszorítva egy negyedik emeleti lakásba,egy kicsi szobába.Bár volt idő,amikor ez volt a minden neki is,és boldogok voltunk.

214. revi11 (válaszként erre: 212. - Jojócska)
2012. nov. 7. 16:27

Értem,mi is ezt terveztük tavalyra,oda Győrbe szintén.

De majd idén.Milyen programok lesznek,nem tudod?

213. hofiagi
2012. nov. 7. 07:52

Sziasztok!

Köszönöm hogy jöhettem.

El vagyok keseredve, nem tudom hogy mit tegyek. Nekem rendben van a kapcsolatom a fiaimmal , DE: nem élnek sajnos velem!!!! Ez annyira fáj nekem. Reménykedtem hogy majd engem választanak, velem akarnak élni, de ez csak fél évig volt így, utána visszamentek az apjukhoz :(

2012. nov. 6. 21:14

Hú,még nem tudom...tavaly bent voltunk a városban,olyankor nagy a nyüzsgés és az élet.Imádom:-)Idén nem terveztünk még semmit.

Én is vágynék egy kis nyüzsgésre. Akár táncos helyre is elmennék. Csak jó előre lefoglalnak minden jó helyet és a végén már nem lehet szabad asztalt találni.De ha csak kint forraltborozgatunk és fújjuk a trombitát és magunkra aggatunk valami jó kis álarcot,vagy sapit amit az árusoknál lehet venni....na hát az is fergeteges tud lenni...

211. revi11 (válaszként erre: 209. - Jojócska)
2012. nov. 6. 20:49

Semmi baj,nyugodtan kérdezz csak.:-)

Nincs ismerős ott,csak közel van hozzánk,és nagyon tetszik,olyan hangulatos város,gyönyörű....

És jó lenne a szilvsztert emberek között tölteni,zenével,nyüzsgéssel...

Nektek mi a terv?

210. revi11 (válaszként erre: 207. - Hofiagi)
2012. nov. 6. 20:48
Persze,Ági:-)
209. jojócska (válaszként erre: 206. - Revi11)
2012. nov. 6. 20:20

Lehet,hogy a mi szép kis városunkban Szilvesztereztek majd?

Vannak itt barátaitok,vagy valamelyik szórakozóhelyre jöttök?

Bocsi,hogy kíváncsiskodom,csak úgy izgat a dolog :-D

208. jojócska (válaszként erre: 207. - Hofiagi)
2012. nov. 6. 20:18
Persze :-)
207. hofiagi
2012. nov. 6. 07:29
sziasztok! csatlakozhatok én is?
206. revi11 (válaszként erre: 205. - Jojócska)
2012. nov. 5. 20:03

De jó neked,imádok vásárolni karácsonyra,kitalálni a dolgokat,kinek,mit vegyünk.Én is gondolkodom már,bár Marcell pénzt szeretne kapni,hogy ruhát vegyen magának.

Itt is zuhogott,délutánra elállt,de elég is volt,mert reggel eláztam,nem nyitottam ki az ernyőm,így a kabátom vizes volt délután is,de olyan jó volt sétálni az esőben.

Nem vagyok rendben,hiányzik a fiam,illetve az ittléte a mindennapjaimban.Nem tudom,mikor fogom megszokni ezt.Idővel,majd....

Adminisztrátor vagyok egy irodában.

Nem lehet válogatni,és az a poén,hogy ők hívtak fel,fent voltam az interneten,és ott találtak rám.Szerencsém volt.:-)

Ja,imádom Győrt,lehet,ott fogunk szilveszterezni.Gyönyörű város.

2012. nov. 5. 18:10

Igen,köszi:-)

Ma még szabadnapos voltam,mégjobban meghosszabbítottam a hétvégémet...de holnap már megyek dolgozni.

Ma megvettem a Karácsonyi ajándékok nagy részét.Nem szeretem az utolsó pillanatokra hagyni.Annyira zuhogott Győrben az eső,hogy bőrig áztam.

Amúgy most már rendben vagy belül teljesen? Lelkileg rendben vagy ugye? Milyen jellegű munkát találtál?

Tényleg az a lényeg,hogy bármi is,csak legyen,mert manapság nagyon nehéz munkát találni...

204. revi11 (válaszként erre: 203. - Jojócska)
2012. nov. 5. 17:39

Örülök,hogy jól vagy!:-)

Itt nagyon szép idő volt tegnap,majdnem 20 fok.

Kicsit unalmasan telt a hétvége,nem szerveztem semmit,így itthon ültünk.De majd legközelebb.....

Meló az jó,örülök,hogy végre van.

Jó napod volt?

2012. nov. 4. 12:47
Szio! Köszi szèpen én is jól vagyok.Föleg most,hogy itt volt a hosszù hètvège.Sokat csavarogtunk a fèrjemmel és gyerekekkel.Voltunk Pesten ès ma megyünk a Bakonyba sétálni egyet.Bár jobb lenne,ha nem fùjna a szèl.Ettõl eltekintve nagyon szèp idõ van. Nálatok hogy telt a hètvège? Munkahely milyen?:-)
202. revi11 (válaszként erre: 201. - Jojócska)
2012. okt. 25. 20:50

Szia:-)

Köszönöm,megvagyok.Találkozgatunk,beszélünk,telefonon,facebookon....

Bár nem annyit,mint szeretném,de egyenlőre ez is nagyon jó.

Végre tudok neki több pénzt adni,dolgozom,így könnyebb.

És Te hogy vagy?

:-)

2012. okt. 25. 19:31

Szia Revi :-)

Lassan már egy hónapja nem "hallottam" felőled.

Hogy vagy mostanság és hogy van a nagyfiad?

Találkoztatok azóta?

200. revi11 (válaszként erre: 199. - Jojócska)
2012. szept. 28. 18:05

Tegnap is láttam a buszról,ő is észrevett,integetett és fel is hívott.

Végre.:-)

Olyan kis mesélős volt,annyi mindent mesélt egyszerre.:-)

2012. szept. 25. 20:26
Ez nagyon jó hír! Milyennek érezted? Milyen hangulatban volt?
198. revi11
2012. szept. 24. 18:02
Felhívott ma.Úgy örültem.Végre.:-)
197. revi11 (válaszként erre: 196. - Jojócska)
2012. szept. 17. 20:47

Csak jó éjt kívántunk egymásnak.Most is beszéltünk,mi újság,hogy van....

Nem nyomulok,csak szépen,lassan....

Köszönöm,hogy drukkoltál nekünk.....:-)

Szép estét!

2012. szept. 17. 14:00

Tegnap nem tudtam ide jönni este,de sokat jártál az eszemben :-)

Úgy örülök,hogy minden jól alakult és végre újra süt a nap a szívedben.

Mit írt este?

Most már csak tényleg ezekre a szép pillanatokra gondolj és meglátod minden szépen alakul majd és vissza találtok egymáshoz.

:-D

195. revi11 (válaszként erre: 194. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 16. 21:39
Igenis!A jövő a lényeg,így van.Olyan boldog vagyok.Számomra mindig is a gyermek jelentette a boldogságot,és most végre az lehettem megint.
194. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 193. - Revi11)
2012. szept. 16. 21:34
Jaj,de jó!Aranyos,rendes gyerek ő.Most már tudja mit veszített,de innentől már nincs múlt,csak jövő,rendben? :)
193. revi11 (válaszként erre: 192. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 16. 21:33
Már írt is nekem,jó éjt kívántam neki:-)Én is remélem.
192. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 191. - Revi11)
2012. szept. 16. 21:22
Tudom :) Reméljük most már sűrűbben találkoztok és minden rendeződik valóban!
191. revi11 (válaszként erre: 190. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 16. 21:21
Köszönöm.Kriszta,az a boldogság,amikor megöleltem,és simogathattam,istenem....Drága kisfiam.....:-)
190. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 189. - Revi11)
2012. szept. 16. 21:12
Szuper!!!!!! Tudtam,hogy jó hírek jönnek majd!! Veled örülök Évi!!!! :)
189. revi11
2012. szept. 16. 21:04

Találkoztam a fiammal végre. Megölelgettem, megpuszilgattam. Sírtam, ő is sírt, de megölelt, hagyta, hogy szeretgessem, simogassam. Az elején rám sem nézett, csak köszönt:szia anya.

Aztán egyszerre értünk az ajtóhoz, akkor mondtam neki:gyere már kisfiam, hadd öleljelek meg, adj már 2 puszit. Tiszta könny volt a szeme. Egész este kerestem a tekintetét, néha elcsíptem.

Aztán elköszönt midnenkitől, engem hagyott utoljára. Oda lépett hozzám, felálltam, megpusziltam.

Aztán arrébb mentünk, vittem neki pár dolgot, oda adtam. Akkor éreztem, hogy már nyitott felém, megöleltem és bizony sírva mondtam neki, mennyire szeretem, hiányzik, meg minden. És ő is sírt, el is fordult, ne lássam a könnyeit. És azt mondta, beszélünk majd.

Istenem, drága kicsi fiam, annyira szeretem. . . .

188. revi11 (válaszként erre: 187. - Tejespite)
2012. szept. 15. 22:23

Nagyon izgulok.Végre megölelhetem,megsimogathatom,nézhetem,hiányzik mindene........

Köszönöm.

2012. szept. 15. 19:00
Jaj de izgulhatsz... bár sztem ő is! Nem tudok tanácsot adni a viselkedésre, mert majd ott a helyzet adja magát, meg ilyen helyzetben tényleg nem is lehet tanácsod adni. Biztos ügyes leszel! Szorítunk!
2012. szept. 15. 17:23

Szép estét Nektek is:-)

Holnap szorítok Neked és várom,hogy beszéljünk.

Hali:-D

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook