Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek ha az egyéves kislányom fején koszmófoltok jelentek meg? Minden nap hajat mosunk csecsemő kora óta, mitől alakult ki mégis? fórum

Mit tegyek ha az egyéves kislányom fején koszmófoltok jelentek meg? Minden nap hajat mosunk csecsemő kora óta, mitől alakult ki mégis? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. aug. 11. 15:34
En sokszor szimpla etolajjal kentem be, hagytam egy ket orat...utana fesuvel kicsit folvakargattam...de csak finoman ne fajjon...masd jol lemostuk samponnal...s igy hamar megszabadultunik tole ( emlitem fiam 11 ev...s lanyom 2 ev eseteben is ugyanugy csinaltam )
3. 867f9adc74 (válaszként erre: 2. - 3a0842d373)
2007. aug. 11. 15:31
Köszi!!!! Jó a sima babaolaj, vagy kifejezetten a gyógyszertári koszmóolajjal kenjem?
2007. aug. 11. 15:27
Kend be olajjal az esti fürdetés előtt és csak másnap este mosd le. Finoman, még az ujjaddal dörzsölve is lejöhet ilyenkor, de semmiképp se kapard.
2007. aug. 11. 15:22
Mit tegyek ha az egyéves kislányom fején koszmófoltok jelentek meg? Minden nap hajat mosunk csecsemő kora óta, mitől alakult ki mégis?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook