Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kislányom arcán kicsi pattanáshoz hasonló pontok jelentek meg, mindkét oldalon. Mi lehet ez? fórum

A kislányom arcán kicsi pattanáshoz hasonló pontok jelentek meg, mindkét oldalon. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 20. 06:19
Nem volt lázas,beteg? Most van egy olyan influenzaszerű vírus, aminek a végére kis hólyagok jönnek ki.
14. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 13. - Tappancsmama)
2009. júl. 9. 21:32

Sajnos nem! Most, hogy abbahagytuk a krémet, újra kijött. Még egy hétig helyettesítő doki van, hozzá már nem szeretném visszavinni...majd, ha újra rendel a saját dokink...vagy már nem is tudom, lehet, hogy bőrgyógyászatra kellene vinni.

Nálatok változott a helyzet?

2009. júl. 9. 14:22

Szia!


Na rájöttetek már mitől lehettek a pöttyök a kislányod arcán?Elmúltak már?

12. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 10. - Tappancsmama)
2009. júl. 5. 18:39

A doki szerint is gyulladás, de nem tudja mitől.

Nagyon úgy néz ki, csak addig használ, amíg kenem neki.:( Ma volt az utolsó nap.

2009. jún. 30. 19:54
Nekünk is volt ilyen! Valamire allergiás, mi kaptunk Locoid kenőcsöt, hála égnek elmúlt. DEEEE van olyan baby akinek a zsíros anyatejtől is kijön!
10. tappancsmama (válaszként erre: 9. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 30. 15:50
Rendben.Köszi.Most voltatok vele dokinál is?Ő mit mondott mi ez?
9. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 8. - Tappancsmama)
2009. jún. 30. 14:17

Köszi, már nem annyira piros és mintha húzódna vissza, de 7 napig kell használni. Remélem, segít valamit.:)

Ha javul, megírom, hátha nálatok is beválik.:)

8. tappancsmama (válaszként erre: 7. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 30. 08:16
Szia! Na hogy van a kislányod arca?
7. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 6. - Monizsofi1982)
2009. jún. 28. 21:55
Erre is lehet kapni? És ilyen picinek is adható?
2009. jún. 28. 19:36
nem próbáltál homeopátiás bogyókat?nekem 3 napon belül lement a csalánkiütésem... meg stagnál a terhességi vizesedésem...
5. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 4. - Tappancsmama)
2009. jún. 28. 19:02

A gyümölcsjoghurtokat már 7 hónapos kora óta eszi, de majd kerülöm egy pár hétig, elképzelhető, hogy attól van.

Most kaptunk egy új krémet (Baneocin talán ismered is), 2 napja használjuk, eredmény még nem látható.:( Az arcára nem kenek más krémet (ha szükséges, akkor is csak a Lipobaset használom kiszáradás ellen a pocijára, de ez bőrsemleges), a mosópor és az öblítő is uaz, mint másfél évvel ezelőtt, erre vigyáztam.

4. tappancsmama (válaszként erre: 3. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 28. 15:03

Persze hogy vittem,de csak krémet írtak fel neki,ami a pólusokból nem veszi ki a miteszereket sajnos. :( Nem tudom mit lehet ezzel csinálni.


Nem lehet hogy adtál neki epret,vagy málnát,vagy apró magvas gyümölcsöt,vagy ilyen ízesítésű termékeket?Például joghurtot?Vagy nem adtál neki valami ujjat enni,vagy nem használtál valami új krémet,mosóport vagy bármit nála?

3. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Tappancsmama)
2009. jún. 28. 12:12
18 hónapos a lányom, de kezdettől fogva tápszeres. Arra csak nem lehet allergiás, mert gondolom, hamarabb kijöttek volna...vagy nem tudom. Vitted már orvoshoz vele?
2009. jún. 27. 23:06

Az én kisfiamnak is van miteszerre emlékeztető valamijei,amik alkalmanként begyulladnak Neki és rendes pattanása lesz szegénynek.Állítólag ez csecsemőkori pattanás.Nekünk attól lettek ezek,hogy Áriszkám tejallergiás volt amikor kicsi volt és azokból a piros kis pöttyeiből amik akkor jöttek Neki az arcán,vállán lettek ezek a miteszerek.Most fél éves és sajnos még mindig nem látok reményt hogy elmúljanak.

Neked mennyi idős a lányod?Nem volt tejallergiás?

2009. jún. 27. 22:12

A kislányom arcán kicsi pattanáshoz hasonló pontok jelentek meg, mindkét oldalon. Az orvosok adtak neki különféle kencéket, de egyik sem használt, vagy csak addig, amíg kentem neki.

Mi lehet ez, és mitől? Találkozott már valaki ilyennel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook