Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit sportolsz? Miért ezt választottad? fórum

Mit sportolsz? Miért ezt választottad? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Lace_wing (válaszként erre: 1. - Animal-lover)
2014. máj. 2. 10:35
Lovagolok, túrázok, aerobickozom, erősítek:) Két utóbbit otthon, a saját elképzeléseim szerint. Pár évig jártam edzőterembe is, csoportosan, egyénileg, ill. személyi edzőhöz is, de ahogy azt előttem is írták, az edzőtermi hangulat nekem sem jött be. Rájöttem, hogyha igazán szeretek egy mozgásformát+kitartó vagyok, egyedül is menni fog, főleg, ha még több örömöm is van benne így.:) Azért ezeket választottam, mert szeretem a természetet, megnyugtat, a fitness pedig adódott, mivel anno szerettem volna megszabadulni az akkori súlyfeleslegemtől és akkor számomra ez volt elérhető. Szerencsére, meg is szerettem.
2014. máj. 2. 10:33
Kyokushin karate. Már ha ezt lehet sportnak nevezni... :D
2014. máj. 2. 10:19
Hogy sportolnék, erős kifejezés, de ahová tudok, kerékpárral megyek. Van hogy napi 30 km letekerek.
2014. máj. 2. 09:54
Ja és a kerékpározás. Az mindig nagy kedvenc volt és lesz is. :))
2014. máj. 2. 09:53

Rengeteg sportot kipróbáltam már, hastánctól a kung fu-ig. Eddig még nem maradtam meg tartósan egyiknél sem, különböző okok miatt. Falmászás volt a nagy kedvenc, jelenleg nincs a közelemben mászófal. :) Iszonyat jól átdolgozza az izmokat, a zsír meg olvad le az emberről, mint 30 fokban a fagyi.

Ami állandó: úszás, futás. Legkézenfekvőbbek számomra, nem kell hozzájuk sok minden.

2014. máj. 2. 09:31
Gyerekként leigazolt kosaras voltam.Manapság már csak futok.Az edzőtermi fílinget nem szeretem,így olyan mozgás kellett,ahol nem kell hallgatnom a sok hülye dumálást.
3. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Animal-lover)
2014. máj. 2. 09:23
aerobic, fitness, spinning, fanatic jump, kangoo ;) Igen, valószínűleg én azért választottam ezeket, mert nagy népszerűségnek örvendenek ;) Előtted pedig le a kalappal, hogy elkezdtél mozogni! Hajrá! ;)
2014. máj. 2. 09:16
15-éves korom óta erőemelek,és talán azért mert nem kellet hozzá pénz.
2014. máj. 2. 09:06

Vallom, hogy a mozgás fontos. Fontos, mert minden életkorban valami mást hoz ki az emberből. Gondoljunk csak a versenysportra. Azokat is csak bizonyos korig lehet csinálni. Akkor hogyan válasszunk? Baráti befolyásra vagy média hatásra választunk sportot?

Én, bevallom eddig nem igazán voltam alapos a sport területén. Igaz mindíg is mozogtam valamit, de nem rendszeresen. Most 50 felett elkezdtem tudatosan kiválasztani azt a mozgást, ami, úgy gondolom segít nekem az egészségesebb életvitelben. Így : kerékpározom, úszom és görkorcsolyázom. És Te?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook