Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyönyörű, fiatal nő létére, miért egy ilyen férfit választott? fórum

Gyönyörű, fiatal nő létére, miért egy ilyen férfit választott? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 5. 11:19

Ŕéges régen,sok sok évvel ezelőtt,kb 50 éve, ismertem egy házaspárt. A férfi csak egy fokkal volt szebb az ördögnél,gazdag se volt.

Mégis olyan gyönyörű fiatal felesége volt,hogy mindenki csak nézett. E szerelem fura dolog.

2021. máj. 5. 10:24
Kedves kérdező ezt én magam sem értem. Akár engem is választhatott volna. Nem vagyok kancsal, sem kopasz, igaz, van némi pocakom. Senkinek sem tartozom, ugyanakkor a pénz sem vet fel. :))
19. f.frezia (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 04:00

Ezért szép az élet.. mert mások vagyunk. Neked nem vonzó. Neki igen. Ennyi.

Nem mindenki a szépfiúkért van oda.. meg a plázacicákért. Akármilyen hihetetlen is.

18. Bichi
2021. máj. 4. 15:02
26 évesen elég nagylány, hogy eldöntse, ha téved, ez is az élet része. Azt hogy te mit látsz kívülről, szerintem semmit nem jelent
17. pteri (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 4. 14:39
Ez hogy történt? Elmondta, hogy megismerkedett valakivel, vele tölti mostanában az idejét, néha veszekedéssel és most elhozná bemutatni? Elég furcsa a te oldaladról a történet. Mivel mindketten felnőtt nők vagytok, bízd rá, hogy kivel jár. Semmi közöd hozzá, és nincs jogod meghatározni, hogy ő kivel lehet boldog.
16. 6b72794f68 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 20:47

Ne foglalkozz vele, örülj, hogy boldog! Nem biztos, hogy egy fiatalabb, jóképűbb (ahogy írod) mellett boldog lenne!

Viták pedig mindenhol vannak!

2021. máj. 3. 20:13
Tegnap hozta el hozzánk először, de nyilvan előtte mesélt már róla, mivel nem pár napos kapcsolat.
14. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 18:59
Hogy gondolkodásban ejtsen téged.
13. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 17:41
Igyál, egy felest, szorítsd össze a fogad és csábítsd el, aztán tolt az egész sztorit a tesód képébe.
2021. máj. 3. 17:40
Szerintem kezd el megismerni a párját. Nem kell kimutatnod az érzelmeidet, a nem tetszésedet egyiköjük felé sem. Egyszerüen kérd meg a tesodat, hogy beszéljen a férfirol. Mit látott meg benne, mi fogta meg ennyire. Ha érzi, hogy nem bántod öt a választása miatt, akkor hidd el megnyilik elötted. Beszélgess a férfival is. Előbb utobb ugy is kiderul, h milyen. Nem hiszrm, hogy el kelll itélni valakit, csak a kora és anyagi helyzete miatt. Viszont, ha megismered, le tudod szürni, hogy milyen ember. És esetleg tanácsot tudsz adni a tesodnak.
2021. máj. 3. 17:27
Szerintem semmi közöd hozzá
2021. máj. 3. 16:56

Felnőtt ember,még ha testvére is vagy akkor is tiszteletben kell tartanod a tesód választását.Az idő majd megmutatja,hogy illenek-e egymáshoz,de ha még sem sikerül,akkor ő nyert egy tapasztalatot.


Mindnyájan így vagyunk ezzel,gondolom te is!

9. NomNom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 16:39
Veszekednek?? Hú ne már...!! 😱
8. Piroska52 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 15:59
Te azt honnan tudod, hagyd békén, az ő élete.
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 15:53

Most az a jó neki, hogy vele van!

Hagyd békén!

2021. máj. 3. 15:52
Én csak jót akarok neki, és mellette soha nem lesz igazán boldog. Teljesen más a világuk, néha van, hogy veszekednek is...
5. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 15:45

Legyél jó testvér és örülj a nővéred boldogságának.

Majd lesz neked is egyszer valakid.

A miértet csak ő tudja és az ő dolga.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 15:43

Neki mégis tetszik.

Mi a fene közöd van hozzá?

Nem neked kell nézegetned!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 3. 15:37
De őszintén szólva semmi vonzó nincs ebben a pasiban. Semmi!
2. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 15:27
A szerelem vak. Igen, ennyire :DDD
2021. máj. 3. 15:25
Nagyon nehezen talált magának férfit, mert mindig eléggé válogatott a tesóm, most azonban mindenkit meglepett. Tudtuk, hogy van valakije, mert sokszor nem tartózkodott itthon délután meg éjjel. Majd bemutatta tegnap a férfit, 40 éves elvált férfi, aki a 26 éves nővérem mellett egy vénembernek tűnik. Arcban sem szép, kicsit kancsal a pasi, csúnya, vékonyabb magas, pénze nem igazán van neki, mert egyszer hallottam, amint mondta a nővérem neki, hogy adja meg a tartozását annak a pasinak, és szabaduljon meg tőle. A tesómtól nem meri senki megkérdezni, hogy miért van vele, mert olyankor nagyon harapós, de millió más pasit megkaphatna, fiatalabbakat, jóképűeket, stabilabbakat, akkor mégis miért egy ilyen kell neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook