Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni, hogy az izületi fájdalmak csökkenjenek? fórum

Mit lehet tenni, hogy az izületi fájdalmak csökkenjenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
79. Beras
2008. júl. 14. 18:40

Sziasztok

Nekem lassan egy éve fáj a vállam. Végigjártam a reumán az ultrahangot,csipkedős terápiát.

Szedtem gyógyszert, de csak időlegesen segit, és egyre erősebb a fájdalom a vállamba, lassan beleőrülök.

Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata, hogy neki mi segített?

Tea vagy valamilyen gyógytorna esetleg?

Minden megoldás érdekelne.!!

Köszi előre is!

2008. júl. 9. 16:53
Ez biztos nagyon jó lenne, de én nem ehetek jódot. Azt veszem észre, hogy egyre több dologba tesznek jódot. Ilyenkor nem gondolnak azokra, akik pl. allergiásak a jódra? Mert van ilyen is.
77. vereskati (válaszként erre: 76. - Fagyongy67)
2008. jún. 23. 05:31
Remélem Neked is használni fog. Még a férjem is szedte, neki a csípőjét hozta annyira rendbe, hogy két éve nem is fáj.
2008. jún. 22. 09:25
Köszi Vereskati, épp most kezdtem el szedni egy hete, tabletta formájában. Bizom a sikerben, mindent bevetek, magamnak kell megoldnai a dolgokat:-( Hol jobb hol rosszabb. A térdem felett feszít nagyon, de hogy ennek az intenzitása mitől függ, még nem tudom, tegnap pl. kifejezetten jó volt.
2008. jún. 22. 05:43
Nekem a Dona por sokat segített.
2008. jún. 20. 08:37
Sodrak, köszi. Lehet , hogy igazad van. Az anyukámnak van, ő naponta használja és neki jó. Én elhoztam egy hónapra és nem igen értem vele sokat. De lehet hogy egy hónap nem ér semmit. Anyukámnak viszont évek óta megvan és nyugdijasként ráér naponta itt -ott lámpázgatni és nem is fáj a térde.
73. sodrak
2008. jún. 19. 22:47
Bioptron lámpa napi használata. Nem szabad abbahagyni a kezelést, ha jobban fáj, ez jó jel. És tovább kell folytatni. A fájadalom akár 2 hétig is eltarthat, míg csökken. De ez függ az egyéni reakciótól és a már meglévő fájdalom-izületi-fennállásától-gondolom ezalatt, hogy mióta van ez a probléma: 2 hét, 5 év...
2008. jún. 19. 20:53
Edri köszönöm.
71. 1366d1807f (válaszként erre: 69. - Fagyongy67)
2008. jún. 19. 11:52

Én Kenalog 40-et kaptam a térdeime, az nem szteroid, mint a diprophos. Jó volt kb. másfél évig. Most megint fáj, és rábeszéltek az MBT cipőre.


Nem bántam meg, sokkal jobb így a menés. Igaz, hogy meg kellett tanulnom menni benne, de megérte. Van itt egy ilyen topic, olvasd végig.

70. supin (válaszként erre: 62. - Drwhu)
2008. jún. 18. 07:07
Köszönöm a leveled!! Megrendelésem elment.
2008. jún. 18. 06:49
Tegnap kaptam meg a 4. diprophost a térdembe:-( Utálom nagyon, de a tegnapi használt, kicsit jobb. Persze a jótól messze van. Drwhu, csak várom, várom a leveled....Engem akkor is érdekel, ha mlm-es cucc, csak tudjam mi az. Köszi
2008. jún. 17. 10:41
Akkor légyszi írd le publikusan mi segített neked. Ez az előadás nyilván javasol valamit, amit meg lehet fogalmazni néhány mondatban, hogy mindenki értse.
67. fagyongy67 (válaszként erre: 66. - Drwhu)
2008. jún. 17. 08:02
SZia drwhu! Én mint a messiás várom , hogy megtudjam mi segített Neked:-)
66. drwhu (válaszként erre: 65. - Bdc5febfdb)
2008. jún. 16. 23:02

Biztos jók a megérzéseid, de ezúttal melléfogtál.

Én megírtam, hogy a fájdalmaimtól hogyan szabadultam meg. Szeretnék segíteni azoknak, akiknek sokizületi gyulladása van (nekem 28 éve van). A pusztítás nyomai láthatóak, de nem fáj, nem szedek gyógyszert, nem járok kezelésekre. Sajnálatos, hogy ha valaki segíteni szeretne, akkor mindig van egy másik, aki kiteszi a lábát. Remélem elgondolkodsz és ha segíteni nem tudsz senkinek, akkor legalább ne akadályozz másokat!

65. bdc5febfdb (válaszként erre: 62. - Drwhu)
2008. jún. 16. 08:41
Ide a rozsdás bökőt, hogy ez valami MLM rendszer! Elmentem én is egy ilyesmi "ingyenes előadásra", felért egy agymosással, aztán meg alig bírtam kiszabadulni tőlük. Sajnálatos, ahogy a beteg és a naív embereket beszervezik, kihasználva őket.
2008. jún. 16. 08:34
Magdi, drwhu köszönöm szépen. Drwhu Neked privi megy.
63. Magdi8
2008. jún. 16. 07:35
Nekem évekig tartó panaszaimat szüntette meg a Béres Porcerő tabletta. DM-ben, gyógyszertárakban, Rossmannban lehet kapni. Legalább 3 hónapig kell szedni, de nagyon jó. Érdemes kipróbálni. Éveken keresztül hol itt, hol ott fájt állandóan. Most teljesen megszünt. Már két hónapja nem szedem, 4 hónapig szedtem előtte. Napi egyet kell bevenni, van 30 és 60 db-os kiszerelés. Próbáld ki, nagyon ajánlom.
62. drwhu
2008. jún. 16. 00:49

Sziasztok !

Megint jelentkezem. Elszomorít, hogy annyi gyógyszert szedünk (én már 1 éve nem) be, és csak rosszabb az állapotunk. Van megoldás, ne törődjetek bele. Nekem 28 év kellett, hogy a psoriazis artrózisra megtaláljam a megoldást. A psoriazis nem múlt el, de nincsenek fájdalmaim.Örömmel állok bárki rendelkezésére.

Mindenkinek jobbulást kívánok.

Üdv:Bodza17@gmail.com

2008. jún. 14. 21:39

Sziasztok!


Nekem 2 éve fáj a térdizületem. Először mikor elmentem orvoshoz nagyon szépen rendbe jött a lézeres kezeléstől. Egy évig nem is fájt egyáltalán. Most pár hónapja újra kezdődött és bármit csináltak vele csak fokozódott. A lézer sem használt:-( A dokibácsim végső megoldásként szteroidot adott az izületbe:-( Eddig hármat kaptam, és ez elég jó is lett már másnapra, de volna még 2 szuri. Ám nagyon félek tőle, mert a szteroid névtől is ver a viz. Ráadásul tegnap reggelre olyan feszítő, merev érzés lett benne, tehát mégsem jó. Értetlenül állok, mert ez még az anyukámnak is tökéletessé tette a térdét. Ha valaki tud valami ötlettel, kérem segítsen. Köszi

60. supin
2008. jún. 14. 17:36
Én Mydetont szedek. De nem mondhatnám ,hogy mindig hat. Az időjárásváltozáskor pl egyáltalán semmit nem tudok tenni vele.
2008. jún. 14. 14:29

Ízületi fájdalomra első helyen dobott a Google egy céget, ahol ha jól értem, akkor valamilyen Nasa által kifejlesztett vizsgálattal és utána speciális, 3 hónapon át tartó gyógytornával hozzák helyre az ízületi rendszert.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


Az előző oldalon szó esett Jane Roberts könyvéről. Megkérdezhetem, hogy mi a könyv címe?

58. 1366d1807f (válaszként erre: 57. - Rolvisa)
2008. ápr. 21. 20:20
Bioptron lámpa csak akkor jó, ha nincs gyulladás. Nekem be volt gyulladva a térdem és lámpáztam, Sokkal rosszabb lett. El kellett mennem dokihoz, annyira fájt. Rákérdeztem a lámpázásra és ő mondta, hogy csak akkor szabad használni, ha nincs begyulladva.
2008. ápr. 18. 23:47
A bioptron lámpát tudnám ajánlani, nekem bevált.E-mellett a gyógyteák.Aranyvesszőfű,zsálya, csalán,csalángyökér, cickafark, nagyon jól tisztítják az izületet az ereket.
56. kgyongy22 (válaszként erre: 42. - Drwhu)
2008. márc. 19. 19:56
Édesapámnak vannak ilyen jellegű problémái, már sok mindennel próbálkoztunk, de főleg most tavasszal iszonyú fájdalmai vannak. Érdekelne az Ön által kipróbált módszer.
2007. dec. 4. 12:26
Szia!Az anyósom állandó izületi gyulladástól szenvedett,mindig fájdalmai voltak.Egy barátnőm adott rá egy (nem szabad leírnom a nevét)természetes élelmiszert,ami pár hét alatt megszüntette a fájdalmát.Ha akarod megírom a nevét.E-mail címem:flora98@tvn.hu
54. moncsicsi83 (válaszként erre: 53. - Csibe78)
2007. dec. 2. 08:38
Oké küldöm is priviben :) Köszi előre is!
53. Csibe78 (válaszként erre: 52. - Csibe78)
2007. nov. 21. 21:20
Ha adsz e-mail címet tudok egy-két dolgot küldeni, amit át tudsz nézni. :)
52. Csibe78 (válaszként erre: 50. - Moncsicsi83)
2007. nov. 21. 21:19
Nem, ezeket a termékeket nem lehet patikában kapni, bár én már hallottam olyan patikáról, ami árulja őket. Ezt a forgalmazó cég szabályzata tiltja, de hát ez van!
2007. nov. 19. 16:27

Nekem például,hosszu hónapokig fájt a vállam!

Hallottam a mágneses karkötő jó hatásáról,megmondom öszintén,nem hittem benne.Ugy történt mint a mesében szokott felvettem,és már másnap jobb volt,sőt mostmár egyáltalán nem fáj.Tudom nehéz elhinni,de igaz!!!!

50. moncsicsi83 (válaszként erre: 49. - Csibe78)
2007. nov. 18. 17:26
És ptikában lehet kapni ?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook