Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » KI tudja? Az izületi fájdalmak, és a már rendszertelen menstri között van összefüggés?(elmúltam 40) fórum

KI tudja? Az izületi fájdalmak, és a már rendszertelen menstri között van összefüggés?(elmúltam 40) (tudásbázis kérdés)


6. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3. - Mamcili)
2010. jún. 2. 12:36
A fizikóterápián mit csinálnak? Azért kérdem mert nekem is mennem kell szeptemberben gerincferdülés miatt a rheumatológiára fizikoterápiás kezelésre. Meg gyógytornát és úszást javasolt a dokinőm. (29 éves vagyok)
2010. jún. 2. 12:27
Nincs szerintem. Anyumnak is hamar voltak ízületi fájdalmai a kezében. De még 10 évig volt menstrije. (52 éves koráig)
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Aranyalma41)
2010. jún. 2. 12:26
Szia! elvileg nem kellene, hogy legyen. Viszont elkellene menned nőgyógászhoz, mert a rendetlen mens. nem feltétlenül a változó kornak az előszele.....
2010. jún. 2. 12:10

Lehet!

Menj el nőgyógyra, kérdezz rá egy szűrés keretében, ha ott minden OKÉ.

Kérj egy beutalót a reumára, és nosza egy kis gyógytorna, és fizikóterápia.

Csodát tesz:)

2010. jún. 2. 11:45

Szerintem van.Engem is kezdeknek érdekelni ezek a változó kori tünetek bár én még semmit nem tapasztaltam illetve nem tudom ennek tudható-e be.

És még milyen tüneteid vannak?

2010. jún. 2. 11:42
KI tudja? Az izületi fájdalmak, és a már rendszertelen menstri között van összefüggés?(elmúltam 40)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook