Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet csinálni ha nem érti meg, hogy szakítani akarok? fórum

Mit lehet csinálni ha nem érti meg, hogy szakítani akarok? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 17. 22:50

Nem tudom hol laktok, de talán egy próbát megér, hogy bemenj az önkormányzat szociális osztályára, és utána érdeklődj: sok városban vannak olyan önkormányzati lakások, amit olcsón kiadnak (nálunk pl egy másfél szobás rezsivel együtt nagyon max 60 körül van, de figyelembe veszik az egy főre jutó keresetet, és a bérleti díjat az alapján állapítják meg).

Nem megy egyik napról a másikra, de szerintem pár hónapot még ki tudsz bírni közös albérletben, ha van kilátásod elköltözni.

36. Mezei Virág (válaszként erre: 35. - Csengu)
2018. jan. 15. 13:33

Legyetek külön kasszán.Külön aludj. Vegye észre, hogy vége. Vagy így akarod leélni az életed?

Családsegítőnél is érdeklődhetsz.

Itt már volt olyan anyuka, aki másik hasonló sorsú anyukával költözött össze. Nem tudom tag-e még.


[link]

35. csengu (válaszként erre: 34. - 31bc25d879)
2018. jan. 15. 12:52

Ha lenne annyi fizetésem, hogy elmenjek egy másik albérletbe, már rég elmentem volna.

Amibe most vagyunk jóval olcsóbb, mint amennyiért mostanában adják ki az albérleteket!

Szülők már meghaltak, ezért is írtam, hogy nem tudok hova menni, de ő tudna, az ő szülei élnek.

2018. jan. 4. 19:26

Nem könnyű, de lépj.

Szüleid, tesó? Nem tud valaki segíteni?

Van annyi fizetésed, hogy másik albiba menj a gyerekkel?

33. Mezei Virág (válaszként erre: 32. - A.manus)
2018. jan. 4. 17:01

Valószínűleg nem olvastad az elejét, ezért nem tudtad, miért vagyunk ilyen rossz véleménnyel.

Már te is tudod.

32. a.manus (válaszként erre: 31. - Mezei Virág)
2018. jan. 4. 16:56
Így mindjárt más, tényleg..., igazad van, nagyon nehezen esnek le a dolgok, sajnos...
31. Mezei Virág (válaszként erre: 29. - A.manus)
2018. jan. 4. 16:17

Még egyszer el kéne olvasnod az 1. hsz-t! Hátha megértenéd...

Nem egy srác, hanem egy felelőtlen, csapodár felnőtt férfi...

2018. jan. 4. 02:42

Vegyük sorra a lehetőségeidet!

Szülők, baratok?

Mennyi a jovedelmed, van felrarakott pénzed?

2018. jan. 1. 20:08
Fuh, egy pár egyik tagját hallottuk, aztán a vélemények szerint vesszen a primitív, köcsög, gennyes ürge, aki a gyerekkel zsarol miközben kurvázni jár. Na mindegy...Ha ennyire pocsék a helyzet a kérdezőnél, már rég léphetett volna, amint elkezdte a kapcsolatában sz@rul érezni magát, kellett volna beszélni a sráccal, aztán ha nincs hajlandóság, valakinek menni...
2018. jan. 1. 14:08

Azért ez egy gennyes ürge :(

Ha már az élettársára nincs tekintettel, legalább a gyerekét nézné, aki, ha elköltözne bizonyára iskolát kéne váltani, vagy az Anya ilyen áron talán nem kapna megfelelő lakást, így azt is

-közvetve- a gyerek sínylené meg :(

2018. jan. 1. 13:07
Mármint a gyerek előtt mondhatnád.
2018. jan. 1. 13:07
Amùgy még ezzel sem tudja elérni, hogy a gyereked utáljon téged. Pl ott és akkor mondhattad volna te is, hogy azért akarod, hogy elköltözzön,mert másik nénibe szerelmes.
25. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Csengu)
2018. jan. 1. 13:05
Micsoda egy zsaroló phöcs! A helyedben költöznék.
2017. dec. 31. 20:59
Nem olyan egyszerű egyedülálló anyának gyerekkel egy keresettel albérletet találni. Sajnálnám de én sem adok ki, a második hónapban már nem tudja fizetni a albit ki meg nem tehetem a gyerek miatt. Nehéz ügy.
2017. dec. 31. 14:21

nagyon helyesek vagytok a képen a kislányoddal,

ne engedd tönkretenni az életét,egy olyan apával aki ilyeneket művel,

állj a sarkadra,és lépd meg amit kell

22. VersEmber (válaszként erre: 18. - Csikil4ny)
2017. dec. 31. 14:15

Ez a legjobb kérdés ezen a fórumon.


Jó lenne, ha válaszolna a fórum indító.

Tehát: Félsz tőle?

21. bjudit55 (válaszként erre: 20. - Kisj)
2017. dec. 31. 14:07

Azt egyedül ő tudja miért nem tud költözni.

A másik szintjére süllyedni pedig gondolom nagyon nehéz, esetenként lehetetlen is. Viszont én a gyerekem mielőbbi nyugalmának érdekében mindenre hajlandó lennék. Az enyém már felnőtt, de mindig megvédtem ha úgy hozta a szükség. Sőt még ma is ölni tudnék érte nem hogy a másik szintjére süllyedni.

20. kisj (válaszként erre: 19. - Bjudit55)
2017. dec. 31. 13:59

Nem tudom, hogy egy albérletből miért ne tudna a fórumindító egy másikba költözni?


Szóval az a megoldás, ha a másik fél szintjére süllyedünk?

19. bjudit55 (válaszként erre: 17. - Kisj)
2017. dec. 31. 13:53
A csatabárdot a papa ásta ki a kurvázással. Primitív emberekkel csak a saját szintjükön lehet elboldogulni. Az ilyet hiába kéred szép szóval, nem fog eleget tenni, sőt meg sem érti mit akarsz tőle. Mennél kevesebbet él a gyerek ilyen családban, annál jobb neki. ha nem tud szegény anyja költözni, valahogy csak meg kell oldani a problémájukat.
18. csikil4ny (válaszként erre: 5. - Csengu)
2017. dec. 31. 13:32
Félsz tőle?
17. kisj (válaszként erre: 15. - Bjudit55)
2017. dec. 31. 13:27

Mama nyíltan kiása a csatabárdot köcsögpapa ellen és felteszi a harci sminket is.

Csodálatok követendő példa egy gyerek számára...

16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Bjudit55)
2017. dec. 31. 13:16

Primitív játszma.

Nem hitellel terhelt saját lakásban élnek.

Albérlet.

El lehet költözni.

15. bjudit55 (válaszként erre: 13. - Kisj)
2017. dec. 31. 13:14
Mert ami most van abban jobb élni a gyereknek? Pontosan tudja mi zajlik körülötte. Hogy változnak az erőviszonyok és az anyja kerekedik felül azon a köcsögön, csak javíthat a helyzeten. Vége lesz, mert apuci oda fog menni ahol jól érzi magát.
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Bjudit55)
2017. dec. 31. 13:14

Szuper jó tanács.

Legjobban a gyerek fogja élvezni.

13. kisj (válaszként erre: 11. - Bjudit55)
2017. dec. 31. 13:11
Ez nyílt háborúskodáshoz vezet. Nem tudom miért lenne ez jó a gyereküknek?
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Csengu)
2017. dec. 31. 13:11

Zsarol , a gyerek előtt is befeketít. Biztos tudod, Te magadtól is, hogy neked kell lépni, csak valahogy még nem ért meg benned.

Az idő halad, egyszer csak rájössz, hogy elmentek az évek fölötted. A kislányod még 8 évig fog kb. csüngeni rajtad, aztán jönnek a barátnős, barátos hétköznapok, és te egyedül fekszel és kelsz érzelmileg legalább is.


Lépj, amíg nem késő. Egy szakítás soa és senkinek nem könnyű. A sebek nehezen gyógyulnak.


Boldog Új Esztendőt!

2017. dec. 31. 13:08

Ha nem megoldható az elköltözésed, lehetetlenítsd el az ottani életét. Azt vond meg tőle amihez a leginkább ragaszkodik.

Ne főzz neki, ne feküdj le vele, ne moss rá. Oldd meg hogy bárhol jobban érezze magát mint otthon.

10. andi6020 (válaszként erre: 5. - Csengu)
2017. dec. 31. 13:00
Így van. Menj te, ha szakítani akarsz.
9. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - Csengu)
2017. dec. 31. 12:51

Keress egy albérletet magatoknak, mert ő nem fog elmenni!

A gyerek nem lehetne fegyver...

Zsarolni akar, vigyázz!

8. Naplemente. (válaszként erre: 5. - Csengu)
2017. dec. 31. 12:51
Akkor nincs más hátra, neked kell másik albérletet keresni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook