Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit jelenthet az, hogy mostanában olyan "nehéz" a szívem? Napközben semmi, de késő délutántól mintha nehéz súly nyomná a szívemet... fórum

Mit jelenthet az, hogy mostanában olyan "nehéz" a szívem? Napközben semmi, de késő délutántól mintha nehéz súly nyomná a szívemet... (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 27. 15:34

Ezen csak Jézus Krisztus tud segíteni! Ő amikor a kereszten érted is meghalt, kifizette az árat, elhordozta ezt a nyomottságot is, amit érzel...És amikor feltámadt, győzött!!!

Imádkozz, és kérd Őt, hogy szabadítson meg téged ettől!

Ha elmondod Neki őszintén, ami a szívedet nyomja, vagy amit érzel és behívod az életedbe, szívedbe, megkéred, hogy változtassa meg, és hiszed, hogy megteszi, akkor Ő meg szabadít téged és minden értelmet meghaladó békességet ad neked :)

Próbáld meg Istent, nem kerül semmibe, ne utasítsd el Őt! :)

2009. okt. 27. 09:06
Sajnos én is pánikbeteg vagyok és nálam is van ilyen,főleg amikor lefekszem.Kivizsgálások semmit nem mutattak ki.
2009. okt. 27. 06:02
Gondolkodtam ezen (pánikbetegség), de nem tudom mitől lehetne, bár mindig vannak gondok...:(((
2009. okt. 26. 18:06
Nekem is pánikbetegségtől volt...
6. moonika80 (válaszként erre: 5. - Paninaro)
2009. okt. 26. 17:24

nekem is akkor volt...

azért is mondtam, h lelki lehet.

2009. okt. 26. 17:19
nálam ez akkor volt, mikor pánikbeteg voltam pár évvel ezelőtt. délután kezdődött de este volt a legrosszabb, és volt hogy alig kaptam levegőt is. elmentem dokihoz, kivizsgáltak , semmit nem találtak és akkor derült ki , hogy pánikbeteg vagyok. menj el orvoshoz és kiderül mi lehet ez.
2009. okt. 26. 17:12

sztem csak lelki dolog. mellkasszoritás...

de tényleg jobb, ha orvos mondja ki, hogy tényleg az.

2009. okt. 26. 17:03

Lehet, hogy csak a lelked fáj, azért érzed ezt.

Velem is előfordul elég sűrűn!

2009. okt. 26. 16:57

És ez egész reggelig tart.

Már napok óta.

Ez jelenthet infarktusveszélyt?

Már gondolkoztam rajta, hogy elmegyek dokihoz vele.

2009. okt. 26. 16:55
Mit jelenthet az, hogy mostanában olyan "nehéz" a szívem? Napközben semmi, de késő délutántól mintha nehéz súly nyomná a szívemet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook