Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mióta van hologrammos matricával lezárva a Rivotril, Xanax, stb doboza? fórum

Mióta van hologrammos matricával lezárva a Rivotril, Xanax, stb doboza? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 3. 13:51
Közben megtudtam, hogy dézsmazár a neve a matricának és kb 2 éve van biztonsági okokból a dobozokon.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. nov. 3. 12:19

Ja, nekem is úgy rémlik, előtte tuti nem volt leragasztva.

Amúgy onnan jött ez most, hogy most voltam a patikában édesapámnak a receptjét kivaltani és akkor láttam, hogy mi ez a matrica rajta. Rég váltottam már én neki és régen nem emlékszem hogy lett volna ilyen rajta.

2021. nov. 3. 12:14
nem tudom
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 12:14
Kb 1-1.5 évre saccolom.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. nov. 3. 12:12
Ja, nem tudom, én csak ezekkel találkoztam, de azt tudom, hogy pár éve még nem volt rajtuk. De mikor kezdhették el rájuk tenni vajon?
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 12:10
Más gyógyszereken is van. Pl itt van előttem egy Lyrica. Hologram+ védőzáras csomagolás.
2021. nov. 3. 12:08
Az érdekelne, hogy melyik évben kezdték ratenni a dobozok nyitó részeire ezeket a hologrammos matricákat? Gondolom azért van, hogy senki ne nyissa fel őket, valami biztonsági ok lehet gondolom. De úgy rémlik pár éve még nem volt ilyen rajtuk. Mióta van? Tudja valaki? És miért csak ezeken a gyógyszereken?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook