Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minimális kalóriákkal - aki így szeretne fogyni gyorsan! :) fórum

Minimális kalóriákkal - aki így szeretne fogyni gyorsan! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. márc. 24. 14:47
hova tűnt mindenki???
2011. márc. 2. 21:42
sziasztok, nekem az utóbbi 2 napban nem volt időm jönni, annyira rohanok mindenhova :S Enni sincs nagyon időm, elrágok megint 1-2 répát és annyi a napi kaja...
2011. márc. 2. 14:44

Hahó jár erre valaki?

Túl vagyok 2kajcsin már,és most egész jól laktam:))

Ti hogy álltok,miket esztek?

64. 0b072d96f2 (válaszként erre: 63. - Szucsa13)
2011. márc. 1. 18:07

Remélem,igazad lesz.Holnap mérek,bár sírás lesz,tudom:S

de muszáj tudnom,honnan indulok.Mesélek mindenképp:))

63. szucsa13 (válaszként erre: 62. - 0b072d96f2)
2011. márc. 1. 18:06
Szerintem heti 2 kg lemegy. Meglesz az eredménye, biztos vagyok benne. Várom a beszámolót. :-)
62. 0b072d96f2 (válaszként erre: 60. - Szucsa13)
2011. márc. 1. 18:01

Napi 9tojás elosztva,zöldség max saláta+citromot lehet még "enni",igen egyhangú...sajnos,de remélem a szenvedésnek meglesz a -kg-os eredménye:))

10kg-ot szeretnék.

61. szucsa13 (válaszként erre: 58. - Cottilady)
2011. márc. 1. 17:17
Nagyon ügyes a lányod! :-) Beteg lettem. :-( Reggel mérlegeltem, szerencsére nem híztam a hétvége után. Nem fogytam egy grammot se, de ugye azt nem is vártam, ennyi kaja után. Nálad mizu?
2011. márc. 1. 17:14
Szia! Erről a tojásdiétáról még nem hallottam! Kíváncsi vagyok, hogy milyen? Elég egyhangúnak tűnik, de telít, gondolom. Mennyit szeretnél fogyni?
2011. márc. 1. 16:52

Sziasztok,csatlakozhatok még?


A mai napom,már elcsesztem(update nap..de csak péksüti volt,és sok,aztán 4kor sav.kápi+lazac,ma már semmi),de holnaptól belekezdek a tojásdiétába,mert már rosszul vagyok magamtól:((

Napi 9db-t eszem majd+citrom,ezt 7napig kellene,aztán mérek,ha közben megundorodnék,akkor víz/tea nap.

Szerintetek mennyit fogyhatok így ?

2011. márc. 1. 15:23
hát a beszoktatás csodásan megy, nagyon hamar feltalálja magát Kinga :-) egyelőre úgy látszik, hogy minden rendben lesz :-) jobbulást neked! remélem nem leszel beteg
2011. márc. 1. 05:20
Szia! Örülök, hogy jobban érzed magad! :-) Tegnap este nekem is elkezdett fájni a torkom, remélem nem leszek beteg. Most indulok dolgozni, rögtön mérlegelek. Kíváncsi vagyok, milyen napod lesz, hogy viselitek a beszoktatást. Legalább az éhségről elterelődik a figyelmed! :-)
2011. febr. 28. 17:50
Nyugi, biztos így is lesz eredménye :-) Én is köszönöm, jobban vagyok már sokkal, már csak néha köhögök :-) Jót tett egy pihis nap, amikor semmit nem kellett csinálnom :D Szóval holnap go bölcsibe beszoktatni :-)
2011. febr. 27. 18:51
Örülök, hogy a lányod jobban van, remélem, keddig rajtad is átmegy. Nagyon jó Neked, hogy kibírod, hogy nem eszel. 6 kg nagyon szép eredmény. Én sajnos ma az egész hetes alig evést bepótoltam. :-( Gyanítom, hogy amit leadtam, most visszajött! :-(
54. Cottilady (válaszként erre: 52. - Szucsa13)
2011. febr. 26. 16:04
Kislány már nagyon jól van, köszi, most ébredt fel az ebéd utáni alvásból és máris rosszalkodik :DD én március 7.-én kezdek el dolgozni, viszont a bölcsis beszoktatásunk meg kedden kezdődik, úgyhogy addigra mindenképpen rendbe kell jönnöm :S Nekem most szaladnak le a kilók, 6 kg-nál tartok. Szerintem ez betudható annak is, hogy egyáltalán nem eszek :S
2011. febr. 26. 13:46
A héten már nem leszek netközelben. :-( Azért írj, ha tudsz, várom, hogy mizu veletek! Kitartást, jobbulást, és jó hétvégét Neked!
2011. febr. 26. 13:37
Hétvégén mindig nehezebb a diéta. Figyelik, hogy mit eszem (családi ebéd, vacsora). Ez a hétfő reggeli mérlegelésen meg is látszik. :-( Eddig 1,5 kg mínusz van, de visszajön egy része. Neked mikor kell menned dolgozni? Te hogy haladsz a diétával? Pici lány hogy van? Jobbulást mindkettőtöknek!
2011. febr. 26. 13:29
Nálunk szerencsére nincs hó, csak nagyon hideg szél :S Hát a betegségben nagyon visszaestem a tegnapi akciómnak köszönhetően, de tényleg muszáj volt, mert a bölcsit a kislánynak meg a munkahelyemet intézni kellett :S Hogy haladsz a diétával?:)
2011. febr. 25. 17:13
Csoki és sütifüggő vagyok én is. Annyira, hogy ha nincs csoki, kakaóport eszek. :-( Sajnos nem ismerem a mértéket a csokiban, addig eszem, amíg van, vagy jól nem lakom vele. Ha leszokóban vagy, külön jó, ha fogyizol. Pótcselekvés? Nálam a rágó nagyon bevált.
2011. febr. 25. 13:12
én is bűnözök 1-2 alkalommal 1-1 kocka csokival, mert én meg csokifüggő vagyok :S Én is pont most vagyok leszokóban a cigiről... Én mostanában zöldséglevest eszek forrón, mert a megfázásra nagyon jó.
2011. febr. 24. 20:25
Menni fog a 20 kg, hidd el! Már majdnem egynegyede oda van! :-)Én fogytam 20 kg-ot, de idegi alapon. Megtartani is elég nehéz. Most leszoktam a cigiről, és még az is hízlal, amit a hátam mögé dobok. :-)Felszedtem egy pár kg-ot, és legalább 6-ot le kellene leadjak. Viszont ma bűnöztem muffinnal. :-( Te mit ettél? Kibírod nasi nélkül?
2011. febr. 24. 17:27
hát én legalább 20 kg-tól szeretnék megszabadulni, ami nagyon nehéz lesz... utána pedig fokozatosan mindig egy picivel akarom növelni a kalóriát, mert ha hirtelen, akkor nagyon hamar visszahízok. és te mennyit szeretnél leadni?:)
2011. febr. 23. 20:12
Igen, meg lesz az eredménye! :-) Egy hét alatt ennyit fogyni, nagyon ügyes vagy! :-) Mennyit szeretnél leadni? Meddig tervezed, hogy ilyen "keményen" diétázol? Utánna mit gondoltál? Jobbulást Neked!
2011. febr. 23. 19:51
én 1 hete csinálom ilyen keményen. igen, az első 2 napon voltak nálam gondok, szédülés, ájulás, de meglesz az eredménye :-) most pedig még beteg is lettem, úgyhogy amúgy sem nagyon ennék semmit, annyira fáj a torkom :S
2011. febr. 23. 18:11
Szia! A -4,3 nagyon jól hangzik, bár a 2-3 répa iszonyú kevés. Minden elismerésem. Hány napja csinálod? Nem szédülsz? Állítólag pár nap kell, és megszokja a szervezeted a kevés kalóriát, és elmúlik a szédülés, rosszullét. Nálad is így volt? Én tegnap óta eszem kevesebbet, naponta egyszer, de szinte csak húst (zöldséget nem nagyon szeretem). Remélem, lesz elég kitartásom, és lesz eredménye.
43. Cottilady (válaszként erre: 42. - Szucsa13)
2011. febr. 22. 20:52
szia! hát én azért nem írok, mert semmi értelme, hogy magamban beszélgessek, mert aki indította a fórumot, szerintem már nincs itt. én egy kicsi zöldséget rágogatok el délutánonként. már kezdem megszokni, hogy éhes vagyok. nekem eddig -4,3 kg sikerült, pedig tényleg nem eszek a zöldségből sem sokat, 2-3 sárgarépa vagy 1 karalábé...
2011. febr. 21. 20:54
Sziasztok! Olvasom a fórumot, de napok óta semmi hír Rólatok. Hogy haladtok? Mit esztek? Holnaptól én is szeretném lecsökkenteni minimálisra a kalóriát, de tartok tőle, hogy nagyon éhes leszek. Kitartás mindenkinek!
2011. febr. 14. 17:01
én ma egy kicsi húslevest ettem, tészta meg minden nélkül. mára nem is tervezek mást.
2011. febr. 12. 18:12

hát ige, a gyüminap kemény:)


én ma ettem 25 dkg zsírszegény túrót pár kiskanál tejfölt kevertem bele, egy részét sósan, másikat édesítővel és vaníliával, pici narancslével fűszereztem. Fincsi volt:) ez úgy gondolom 300 kcal, de legyen max 400 - inkább többet számolok rá - a lényeg, hogy ma már nem eszem semmit, ezt is 3 kor ettem.

39. Cottilady (válaszként erre: 13. - 8f1ddc2679)
2011. febr. 12. 17:05
igazából gyümölcsnapon :S aztán már minden nap szédelegtem :S
38. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 37. - Ade02afd6f)
2011. febr. 12. 13:56

Szia!

Gratula hozzá! Pontosan hogy csináltad?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook