Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minimális kalóriákkal - aki így szeretne fogyni gyorsan! :) fórum

Minimális kalóriákkal - aki így szeretne fogyni gyorsan! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. febr. 12. 11:46
én is csatlakoznék, bár nekem elég sok diétám vallott kudarcot :/ a 90 naposat mondjuk fel kellett adnom, mert nagyon rosszul voltam :S
6. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 3. - Newsy)
2011. febr. 12. 11:45

igen, sok mate, zöld tea nagyon jó!


Én épp ezen gondolkozom most, hogy engedélyezzem e magamnak a tejeskávét, vagy sem:)

a reggeli pohár víz után cukormentes energiaitalt szoktam inni, a koffein miatt vízhajtó i, meg vitaminokat is nyomnak bele.

Aztán még délelőtt egy feketét.


Igen, szerintem nagyon jó a menüd!

a bőrre.. én narancsbőr elleni krémet (a fittnes orange zselét használom) mert sajnos sok csíkom és n.bőröm van..:( de feszesítésre mindenképp használ, csak rendszeresen kell(ene)..

5. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 2. - Sylar01)
2011. febr. 12. 11:40
köszi:) és gratulálok Neked!:)
2011. febr. 12. 11:38
ebédre azért muszáj ennem, mert munkatársakkal kajálok mindig, s így is beszólnak, hogy keveset eszem
2011. febr. 12. 11:37

szia!


én csatlakozom. bárén félek, én fogytam 2 hét alatt korábban 7 kg-t, s sajnos utána tényleg visszajön, illetve féltem a bőröm... erre van ötletetek, hogy hogyan maradjon azért bőr is szép???


mindenesetre megpróbálom veled.


én amit szeretnék majd enni kb:

reggeli: tejes KV (0.1%-os tejjel)

tízórai: 1 natúr activia

ebéd: valamilyen natúr sülthús, csemege ubival

uzsonna: tejes KV (mint reggel)

utána már csak 1-2 alma


és sok mate tea és zöldtea


ez szerintetek jó??

2. Sylar01 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. febr. 12. 11:29

Nagyon hasonló, szigorú diétával adtam le annak iején 3 hónap alatt 29 kilót. Sokan támadtak, hogy nem egészséges, meg majd visszahízom, de nem kell velük foglalkozni!


Sok sikert, és kitartást!

2011. febr. 12. 11:27

(az okoskodók, jó tanácsokat adók kíméljenek légyszi, tudom hogy nem ez a legegészségesebb fogyókúra, csak az jöjjön aki szeretne csatlakozni sok sikertelen próbálkozás után)


Szóval nálam működik, ha szeretnétek beírhatjuk ki mit evett, egy-két hétig kell "kibírni" minél kevesebb kajával, pszichésen elterelni a figyelmünket, ezalatt rengeteg felesleg lemegy, utána jöhet valami kevésbé drasztikus, szabályozott módszer ha szeretitek, hogy ne ugorjanak vissza azonnal a kilók.


Szóval. Nem kell ezt követni, de én így csinálom (még folytatom):


Keserűsó

Sok mentes víz, rágó, feketekávé.

Később (mondjuk délben) egy narancs leve vízzel higítva

Később egy tojás, vagy joghurt, egy két narancs húsa édesítővel, az édesség íze miatt

Ki amit gondol, csak kevés legyen, meg azért ne szénhidrát.

Én sokat rágózom (nem mentolosat, hanem gyümölcsöset, az nem okoz éhséget)


Olyan lapos lett a hasam és minden felesleges centi lement a csípőmről, hogy hihetetlen.

Utána már könnyebb egy "normális" diétába kezdeni, mert lett sikerélményed, nem is kevés és nem utolsósorban gyorsan, látványosan - engem pl ez motivál leginkább!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook