Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minek ez nekem? fórum

Minek ez nekem? (beszélgetős fórum)

2010. jún. 19. 09:34
Mindenkinek köszönöm a bíztatást, folytatom:))
9. flasch (válaszként erre: 4. - Db5df1d25b)
2010. jún. 18. 15:04

ebben benne van minden kérdésedre a válasz: nagyon vágysz rá! Akkor meg? nyugi, mindenben elbizonytalanodik néha az ember. de ha ezt biztosan érzed, akkor ne hagyj fel vele. és ez egyáltalán nem elvesztegetett idő!!! és a gyerekek is örülnek majd később, hogy milyen okos anyujuk van, majd meglátod! :)

KITARTÁS!!!!! Ügyes vagy nagyon!!!

8. puritan (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. jún. 18. 14:57
Ha jól értem az a kérdés, hogy miért jár az agyad folyton azon, hogy miért csinálod?
2010. jún. 18. 14:20
Igen a hátrányomra nem válik az biztos, de vajon előnyömre? Persze lehet, hogy találok olyan munkát ahol majd jól jön, de most ez olyan távolinak és az egész olyan öncélúnak tűnik.
6. kinni (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. jún. 18. 14:17

Irigyellek a szorgalmadért! Nálam meg pont fordított a helyzet.

Tanulnom kellene, de lusta vagyok, egész nap a gyerekkel játszok, főzök és takarítok, és ha van egy kis idő az interneten lógok.

Én meg azért szenvedek, hogy nem haladok a tanulmányaimmal és állandóan halogatom a vizsgám pedig már csak 1 lenne belőle.


Örülj neki, hogy könnyen és jól megy! Egy nyelvviszsga mindig mindenhol előnyt jelent!

2010. jún. 18. 14:16
Hátrányod nem származik belőle! :)
4. db5df1d25b (válaszként erre: 2. - D441802019)
2010. jún. 18. 14:16
Pedig örömet okoz. Maga a tanulás nem, mert az nehéz nyilván, hanem a sikerélmény. Pl. amikor megértem hogy mit mondtak a filmben. Nagyon-nagyon vágyom rá, hogy beszéljek angolul, ezért csinálom.
3. 9bac4eab6f (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. jún. 18. 14:14
Tanulj csak, jól teszed! Egy nő nem attól nő, hogy főz, mos, takarít, és gyereket nevel, hanem attól, hogy mind e mellett tanul, van hobbyja, és különben is fiatal vagy! Tedd fel azt a kérdést, hogy : Miért ne?
2. d441802019 (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. jún. 18. 14:11

Valószínűleg azért, mert bár ez egy választott tevékenység, mégsem TE vagy.


Valami olyasmivel kellene foglalkoznod, ami örömet is okoz. szerintem...

2010. jún. 18. 14:09

Két kisfiam van (3 év és 10 hónap.)Tanulok angolul, otthon tanár nélkül, minden nap január óta. Jól megy, nagyon is. Akkor tanulok amikor a gyerekek alszanak, illetve amikor a futópadon futok.

Állandóan a következő gondolatok gyötörnek:

-minek ez nekem?

- túl öreg vagyok már én ehhez (33)

- sajnálom a ráfordított rengeteg időt

- bánt az is, hogy ha 1ooo évig tanulom, akkor sem fogok úgy tudni mint pl. egy angol szakos

- miért nem a gyerekeimre fordítom ezt az időt (pedig alszanak...


Tudom ha nem ezt csinálnám akkor értelmetlen dolgora pl. tévézésre fordítanám az időt, de akkor mégis miért jár az agyam folyton ezen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook