Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elromlott a porszívóm. Tudnátok ajánlani nekem olyan fajtákat aminek van alkatrész utánpótlása? fórum

Elromlott a porszívóm. Tudnátok ajánlani nekem olyan fajtákat aminek van alkatrész utánpótlása? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 10. 21:51
Tuti biztos az alkatrészellátása is .
2010. aug. 10. 21:43
egész jó az eta porzsáknélkülije.
2010. aug. 10. 21:21
ETA,amihez garantált az alkatrész utánpótlás.
11. emagdi (válaszként erre: 10. - Wecuska)
2010. aug. 10. 21:19

hát én nem lennék annyira biztos, hogy a drágább annyival jobb is:D

szerintem figyeld a műszaki áruházak akcióit, ki lehet fogni jókat, olcsón.

akár 10ezerért is tudsz venni porzsák nélküli porszívót, 1800W-osat, nézd meg a metró katalógust.

2010. aug. 10. 20:58
hú hát nem is gondoltam,hogy ilyen drágák a porszívók.de gondolom a drágább annyival jobb is.
2010. aug. 10. 08:53
Rowenta, ha nem akarsz túl drágát.Rendkívül halk,én imádom. kb. 50 ezerbe került.
2010. aug. 10. 08:13

Igen ,ha jó porszívót szeretnél ami működik is és van szervíz hálózata akkor javaslom az egyik legjobbat.Ez egy amerikai cég gyártja és a neve

Kirby.

7. giorcub (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2010. aug. 9. 13:11
ez mar a jol "bevalt" modon mukodik. a legkisebb hiba eseten is annyi a javitas hogy olcsobb uj gepet venni. alkatreszt meg magaban nem adnak el. marad a hazilagos javitas ha lehetseges (hisz a legtobbnek egyetlen darabba van preselve a motor es a szivoresz, szoval szinte minden), vagy az uj vasarlas...
2010. aug. 9. 12:39
Nekem 8 éves porszívom évi 4000 Ft kerül hozzá a hepa filter nem kell porzsák semmi sem hozzá, vízben nyeli el a port igaz elég drága volt de nagyon jól szív és nem köhögök -tüszögök ha porszívózom én csak azt tudom ajánlani ha valaki újat vesz vízben elnyelőset vagyen nagyon jó és lehet mostmár nem horibilis összegért is kapni.
2010. aug. 9. 12:35
google
2010. aug. 9. 12:28

elvileg minden forgalomba kerülő porszívóhoz kellene biztosítani az alkatrész utánpótlást a jogszabályban meghatározott évig (ez azt hiszem értéktől függ), de a gyakorlatban ez nem igen működik ahogy elnéztem.


mondjuk szerencsére nekem még nem romlott el egyszer sem a porszívóm:)

2010. aug. 9. 12:25
értem.köszi
2010. aug. 9. 12:25

szerintem teljesen mindegy milyet veszel.

optimális esetben csak évek múlva megy esetleg tönkre a porszívód, akkor meg már úgysem lesz alkatrész utánpótlás egyikhez sem.

amúgy is általában olcsóbb újat venni, mint javíttatni a régit :(

2010. aug. 9. 12:11
Elromlott a porszívóm.tudnátok ajánlani nekem olyan fajtákat aminek van alkatrész utánpótlása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook