Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok nekem olyan sport babakocsit ajánlani, aminek az ülése átfordítható a szülő felé? fórum

Tudtok nekem olyan sport babakocsit ajánlani, aminek az ülése átfordítható a szülő felé? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 14. 06:10
Britax B-Smart, 12 kg. Ez se olcsó, de legalább jó nagy kerekei vannak, minden terepen elmegy.
2013. okt. 13. 22:45
Quinny Buzz. Külön megvehetô sportkocsiként is.
4. koredo (válaszként erre: 3. - De4b589afa)
2010. nov. 24. 17:38
Köszi szépen a segítséget! Nekem tényleg könnyű kellene, tehát 10 kg alatt legyen a súlya, és csak sportkocsi kell, mert a lánykám már elmúlt 5 hónapos. Találtam is ilyet, Bébé Confort Streety, viszont egyáltalán nem olcsó. :)
3. de4b589afa (válaszként erre: 2. - Koredo)
2010. nov. 24. 10:41
Coletto Matteo sportüléses része ilyen például. Nekünk ilyen van, meg vagyunk vele elégedve. Viszont nem valami könnyű, bár kinek mi a könnyű....
2010. nov. 23. 12:40
Mindemellett persze legyen könnyű, vízszintesig dönthető, legyen állítható a lábrész, nem árt, ha a tolókar is állítható magasságú. Köszi előre is a segítséget!
2010. nov. 23. 12:39
Tudtok nekem olyan sport babakocsit ajánlani, aminek az ülése átfordítható a szülő felé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook