Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a Sotret gyógyszerről! fórum

Mindent a Sotret gyógyszerről! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2738. Adrika28
2014. ápr. 12. 13:25
Mlg az lenne akérdésem ,hogy neketek is havonta kell mennetek íratni ,vagy van akinek esetleg többet írnak ki .
2737. Ms.Titok (válaszként erre: 2736. - Adrika28)
2014. ápr. 12. 11:30
Nekem is ugyanezt mondta a bőrgyógyászom hogy terhes ne legyek plusz utána egy hónapig még mondta hogy sok ijesztő lesz rajt :)
2736. Adrika28
2014. ápr. 12. 10:25
Nekem előre láthatólag azt mondta a dokim kb 1 évig kell szednem ,én is a 10 mg -st szedem ,bele olvastam amellékhatásokba ,és le is tettem a papírt,nem foglalkoztam vele ,mindegyik gyógyszernek van ,ha mindegyiket elolvasnánk semmit bem vennénk be :)még egy fájdalom csillapítot se :)nekem még a terhességre hívta fel a figyelmem ,hogy semmiképp ne történjen meg ,mert káros a magzatra .
2735. Ms.Titok
2014. ápr. 11. 14:18

szia én is a 10mg napi egyet kaptam 4 hónapra :(

nekem rosenás arcom nem tudom hogy kell helyesen leírni bocsánat érte :)

2734. kékkaktusz (válaszként erre: 2733. - Ms.Titok)
2014. ápr. 11. 13:09

az arcbőrömre kaptam, mert kicsit problémás volt és semmi más nem használt

most tartok a 3. doboznál, de a minimumot szedem, 10 mg-ot egy nap, és mivel ilyen kis mennyiség, a mellékhatások nem nagyon jelentkeztek, viszont sokat javult a bőröm állapota :)

neked mennyit kell szedned egy nap?

2733. Ms.Titok (válaszként erre: 2732. - Kékkaktusz)
2014. ápr. 11. 09:37
Szia Te mire kaptad a gyógyszert mióta szeded?
2732. kékkaktusz (válaszként erre: 2730. - Ms.Titok)
2014. ápr. 11. 09:34

szia

én néha felnézek ide, szóval ha van kérdésed, megpróbálok rá válaszolni :)

a mellékhatásoktól nem kell megijedni, nem feltétlenül jelentkeznek, de ha mégis, bármikor abbahagyhatod a gyógyszer szedését

2014. ápr. 11. 08:51
sosem hallottam rola
2730. Ms.Titok
2014. ápr. 11. 08:15

Sziasztok van még erre valaki ?

Én tegnap kaptam meg ezt a gyógyszert kicsit ijesztő a mellékelt papír ami a dobozban volt

2729. Adrika28 (válaszként erre: 2722. - Timon89)
2014. ápr. 8. 14:19
Meddi szedted ,és kb mikor szűntek meg véglegesen a patik ?
2728. Adrika28
2014. ápr. 8. 12:47
Erre nem is gondoltam ,én nagyon keveset iszok ,ilyen téren nagyon trehány vagyok ,de mindenképp kiprobálom,magamba eröltetem.:):)
2014. ápr. 7. 09:59
nem halllottam rola.
2726. kékkaktusz (válaszként erre: 2725. - Adrika28)
2014. ápr. 7. 07:49
teljesen egyetértek veled :)én is bízom ebben a gyógyszerben, úgyhogy biztos használni fog :)amúgy én a szájszárazsággal kapcsolatban azt vettem észre, hogyha kb 2 litert meg tudok inni 1 nap, akkor nem szárad, ha kevesebbet iszom, akkor igen, szóval szerintem próbáld ki, hogy kicsit többet iszol és lehet neked is jobb lesz
2725. Adrika28
2014. ápr. 4. 22:13
Sziasztok .én 3. doboznál járok,már ezerszer szebb a bőröm mint volt ,a karomon jelentek meg száraz foltok, a szám borzasztóan szárad ,ezt persze lehet kezelni ,a szám sarka elég sűrűn szétreped ,nagyon tud fájni ,ezt fucidin kenőccsel kezelem ,ezen kívűl nincs semmi gondom ,negatív tünetem ,esetleg valaki vélemény kinek mikor szüntek meg véglegesen a patik ,mert nekem sokkal szebb de időszakonként több jön ki ,aztán semmi ,most is van rajtam de nem annyi és nem olyan nagy .Nagyon bízok ebben a gyógyszerben. az igazság az hogy mindegy már az ember milyen gyógyszert szed ,mind méreg,már igazából levegőt se lenne szaabad venni mert az is méreg ,én jelenleg a pattanásaim miatt voltam lelkileg összetörve ,fiatal anyuka vagyok ,bűnronda nem vagyok de szép se ,de a pattanások meg tudják nyomorítani az ember életét ,ezért rákényszerülünk ilyen mérget bevenni .de ez van .én bízok benne !!!!eddig csak jó
2014. ápr. 2. 06:48
meg sosem hallottam rola.
2723. kékkaktusz (válaszként erre: 2722. - Timon89)
2014. ápr. 1. 19:46

szia

köszi, jó néha ilyen biztató szavakat is hallani :)

2722. Timon89
2014. ápr. 1. 12:39
Sziasztok, több mint fél éve fejeztem be a gyógyszer szedését. Sok időmbe és pénzembe került, de megérte! :) se pattanások, se hegek nincsenek már az arcomon. Lelkileg is sokkal jobban vagyok. Kitartást és türelmet mindenkinek aki belevágott!
2721. kékkaktusz (válaszként erre: 2720. - Deli79)
2014. márc. 29. 09:08

miért jársz egyáltalán forumra, ha nem is akarsz "beszélgetni"...

amúgy meg teljesen félreértettél, én nem gyógyszerpárti vagyok, a sotreten kívül nem szedek semmit és mint ápoló, nem is írhatok fel gyógyszert, úgyhogy olyan technikákat tanulunk, ami gyógyszer nélkül segít. én azért írtam rád, mert nem értem, hogy miért kell egy olyan fórumra járnod, ami gyógyszerszedőknek van, és az összes kis kételybe beleférkőznöd olyan stílussal, ami szerintem nem felnőtt emberhez méltó, ennyi...

de tényleg inkább ne is reagálj erre, mert nem érdekel már ez az egész, meg nem is ide tartozik az egész

2720. deli79 (válaszként erre: 2719. - Kékkaktusz)
2014. márc. 28. 16:09
én nem akar(ta)lak meggyőzni, sőt, "beszélni" sem szerettem volna veled, te kezdtél el személyeskedni/kötözködni, szóval... amúgy meg, derék dolog, hogy segíteni akarsz az embereknek - magam is ezt tettem egész életemben -, de azzal nem fogsz, ha mérgek zabálására biztatod őket, csak szólok... na puszi!
2719. kékkaktusz (válaszként erre: 2718. - Deli79)
2014. márc. 27. 18:42

persze, igazad van, biztos nem azért készülök ápolónak, hogy az egész hátralévő életemben az embereken segítsek, hanem az az életcélom, hogy minél több embert megmérgezzek...gratulálok a véleményedhez!

abban viszont egyetértek, hogy egyikünk se tudja meggyőzni a másikat, szóval viszonzom a búcsúzásodat

2718. deli79 (válaszként erre: 2716. - Kékkaktusz)
2014. márc. 27. 09:42
oh, most látom, "egészségügyi egyetem", nem orvosi... párdon! a lényegen mondjuk nem változtat...
2717. deli79 (válaszként erre: 2716. - Kékkaktusz)
2014. márc. 27. 09:31
muhahaha! manapság az, hogy orvosi egyetemre jársz egyet jelent azzal, hogy tudod, a különböző betegségeknél melyik "gyógy"szerrel kell majd tömni a pácienst, szóval, bocsáss meg, de nem fogok attól hasra esni, hogy a gyógyszergyártó vállalatok egyetemi oktatásnak csúfolt képzéssel folyamatosan mossák (ki) az agyadat... ha olyan nagy rálátásod van az emberi szervezetre, akkor TUDNOD KÉNE, ezek a mérgek milyen pusztítást végeznek, szóval, a helyedben én nem hirdetném ezt ilyen büszkén amúgy meg, parttalan vita - ha ezt annak lehet nevezni -, úgyhogy el is búcsúzom (tőled).
2716. kékkaktusz (válaszként erre: 2715. - Deli79)
2014. márc. 26. 18:28

nem döntöttem el semmit, csak kifejtettem a véleményemet, ahogy mindenki más is teszi

mellesleg mivel egészségügyi egyetemre járok, ezért szerintem elég nagy rálátásom van az emberi szervezetre, úgyhogy lehet nem nekem kellene a tudásomat gyarapítani

2715. deli79 (válaszként erre: 2714. - Kékkaktusz)
2014. márc. 26. 14:00
sztem te meg ne döntsd el, mire/kinek van ez a fórum és javaslom, gyarapítsd a tudásanyagodat. nem fog megártani.
2714. kékkaktusz (válaszként erre: 2712. - Deli79)
2014. márc. 26. 08:42
amúgy bocs, hogy megkérdezem, de te miért jársz erre a fórumra? ez szerintem azoknak van, akik szedik ezt a gyógyszert és támogatásra van szükségük, nem pedig azért, mert valami homeopátiás aktivista a fejébe vette, hogy az orvosok gonoszak és csak rosszat akarnak az embereknek
2713. kékkaktusz (válaszként erre: 2711. - Belgacsoki)
2014. márc. 26. 08:40

szia

biztos, hogy nem csak azért érzed, mert olvastad, mint mellékhatást? vagy nem lehet más oka? ha biztos vagy abban, hogy ez a baj, akkor szerintem hagyd abba

amúgy nekem is vannak hangulatingadozásaim, de a sotret előtt is voltak, úgyhogy nem fogom rá a gyógyszerre:D

2712. deli79 (válaszként erre: 2711. - Belgacsoki)
2014. márc. 25. 17:58
értem. örülök, hogy abbahagytad. egyébként, miért kezdted el szedni? és miből gondoltad, hogy ha a roaccutan nem segített, akkor majd a sotret segíteni fog? nem kötözködöm, tényleg érdekel. amúgy, ha tudok esetleg segíteni, privátban folytassuk sztem!
2014. márc. 25. 17:40

Igen, elolvastam, komolyan vettem, ezért az első adandó alkalommal beszéltem a bőrgyógyászommal, aki az abbahagyást javasolta.


Korábban szedtem Roaccutant es semmilyen tünetem sem volt, ezért nem tartottam a Sotrettől sem.

2710. deli79 (válaszként erre: 2709. - Belgacsoki)
2014. márc. 24. 17:54

te elolvastad a betegtájékoztatót? és ha igen, komolyan vetted, amit olvastál?


a lehetséges mellékhatások közül néhány:


"- Depresszió, vagy más súlyos mentális problémák. A tünetek az alábbiak lehetnek: szomorú, vagy érdektelen hangulat, hangulatváltozások, szorongás, sírásrohamok, ingerlékenység, a társasági vagy sport aktivitás érdektelenné és örömtelenné válása, túl sok vagy túl kevés alvás, testsúly- vagy étvágyváltozás, az iskolai vagy munkatevékenység romlása, koncentrációzavar.

- A már depressziós beteg állapota súlyosbodik.

- A betegek agresszívvá, erőszakossá válnak."


innen még mazsolázhatsz:


[link]


nem véletlenül vannak ezek leírva... én a helyedben azonnal abbahagynám... mondjuk, el sem kezdtem volna...

2014. márc. 23. 15:58

Sziasztok!


Közel két hete szedem a Sotretet, az arcom jobb, viszont rengeteg negatív gondolatom van és sírással küzdök. Volt valakinek hasonló tapasztalata?


Valószínűleg emiatt abba is fogom hagyni, mert egyre rosszabb.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook