Milyen ütemezéssel, mikor utalják a járások az ápolási díjat? (tudásbázis)
A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.
Igaz nem hívtam fel senkit és SMS se kaptam sehonnan... de azt megfigyeltem hogy ha Pestmegye megkapta akkor rá másnapra Fejérmegye is megkapja. :) így véleményem szerint holnap biztosan megkapja Fejérmegye is..
Azért én bízok benne
Hátha ma holnap megjon
Gyms is az utolso :( mi is csak hétfõn kapunk sajnos
Á ezt nem hiszem el
😱😭😭😭😭
Mindig mik vagyunk
Az utolsók,
Ma holnap az összes megye megkapja
Kivéve Szabolcs
Sziasztok
Ápolási valaki
Szabolcs megyében
Cib Bank
Szia.Békes megye holnap utal és 8 után valamikor a számlán lesz.
Sziasztok Légyszíves segítsetekfelnőt alá aki túl súlyos nincs rá való pelenka mit tudnék tenni ami szívja a pisit nem folyik szét
Sziasztok. Budapestről tud valaki valamit?
Vas megye Erste ban k ebben a pillanatban jött meg a gyod
Szia. Azt mondták ma utalnak :)
Szia és van -rá esély hogy ma a számlán lesz?
Dékután utalják mindig :)
Sziasztok. Valaki kapott már vas vármegyében?
És plussz a hozzátartozó ápolása a korkedvezményes nyugdíjba sem számít bele!
Ne akarjál igazságosságot bizonygatni mert rohadt igazságtalan minden kifizetés!
Mindenkinek meg van a saját élete fájdalma! Nehogy megmagyarázd!
Szerintem nincs semmi fura a kérdésekben...az e-mailre kérdeztem rá mennyire biztosak szoktak lenni a benne lévő informaciok. Ha az írjak hogy pl mint most 2.a akkor az kőbe vésett infó és igen az mar pedig 2.a...vagy esetleg fordult amr elő hogy előbb utalták
Szia ezt kaptam emailba. Üdvözlöm!
A szeptemberi gyod. várható utalási időpontja 2023. okt. 02. A bankszámlára történő utalás és a postai kifizetés is megérkezik okt. 05-ig.
Dr. Tóth Dóra
szociális szakügyintéző
Fejér Vármegyei Kormányhivatal
Dunaújvárosi Járási Hivatal
Hatósági Osztály
2400 Dunaújváros, Szórád M. út 39.
Sziasztok valaki Békés megye OTP utalás!!!
Szabolcs mikor utal nem tudja valaki köszönöm.
Pest megye számlán a pénz.
Sziasztok, én nagyon ritkán irok,E kategóriás a fiam 2 oldalú bénul születésénél fogva iker szülésből lett a fiam bénúlt, fogyatékos,Gyodott kapok, szeretném meg kérdezni, Szabolcs megye mikor teszi OTP számlàra.Előre is köszönöm,aki kedves, és vissza ír.
Az csak egy szám volt.Te nem érted amit én írtam.Idős beteg ember kap fogyatékosságit,rokkantságit,nyugdíjat,plussz az ápoló ápolásit.Mi kapunk 208000plussz 25 ezer emelt családi.Hadd ne írjam ez mire elég egy beteg gyermeket nevelő családban.Nem is magyarázom,kérdezze azokat akik ugyanígy vannak mint én.Majd elmondják mennyi a fejlesztés,mennyi a kórházról kórházra járás,a tápszer,a pelenka mert a mi közgyógykeretünk se elég semmire.Majd ezután írjon bárki valamit.És van viszonyítási alapom,mert édesanyám is a beteg párját ápolta.
Pest megye gyod a számlán
Ez milyen kérdés? XD
Várni bármit lehet bármikor :D
Mint írtad is, arról szólt a tájékoztató email, hogy 2-a. A jogod megvan hozzá, hogy holnapra várd, ha úgy vesszük csak akkor biztos, ha már megtörtént.
De mégis úgy írtad le,mintha mi lennenk a nem tudom mik,mert többet kapunk.Anyukám ápolta beteg élettársát,neki ingyen ment ki az apolónő,segített forgatni,pelenkázni,lefürdetni anyukám párját.És hidd el tisztában vagyok vele hogy mennyi ha magán ápolót fogad az ember.Mivel én sem bíznám babysitterre a gyermekem,mert nem egy egészséges emberről van szó.De ezt nem is írtam kiadásnak,mi megoldjuk férjemmel,visszük mindenhova magunkkal.A mi gyerekeink is felnőttek lesznek egyszer,úgyhogy ez nem összehasonlítási különbség.De hiába is írom neked,mert te csak azt látod hogy mi többet kapunk.Nem megbántásképp,de egy gyermeknek a speciális fejlesztése aki hordja az nem tízezrek,hanem százezrek havi szinten,és azért egy idősebb hozzátartozót olyanra nem hordanak.A másik,én ebből nem is csinálnék ilyen vitát mint te,mert igaz hogy azt mondom én is hogy az én "fizum"a GYOD,de nem magamra költöm.És a felnőtt emberek kapnak rokkantságit,fogyatékosságit is,és persze nyugdíjat,ha már az összegeket írod.Mi ez mellé kapunk 25ezer emelt családit.
További ajánlott fórumok: