Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen tünetei vannak a füves cigizésnek? fórum

Milyen tünetei vannak a füves cigizésnek? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
64. konyhatündérek (válaszként erre: 40. - Gyopárka)
2014. dec. 10. 14:53

Nagyon jól látod a dolgokat, Neked legalább "lejött" a lényeg. Egyébként nincs semmi egyéb bajom a lánnyal, maximálisan elfogadtam. Ha a fiamnak jó, akkor nekem is. Az viszont nagyon bánt, hogy a fiamat minden téren húzza lefelé. Úgy érzem, ha elbeszélgetünk a fiunkkal, az nem beleszólás az életébe, de ezt Ő tudja is jól. Annál sokkal jobban szeretjük. Nem tudom milyen anya-fia szindrómáról írt itt valaki, én alig várom/vártam, hogy legyen az életében egy normális, rendes lány, aki mindenben a társa, aki mellett boldognak látjuk. Hát ez jelenleg nem mondható el erről a lányról. Félreértés ne essék, itt nem arról van szó, hogy "elmosogatott a menyem, vagy nem". Aki az én fiamat/fiaimat szereti és a fiam boldog mellette, rossz ember nem lehet, csak szeretni fogom. Hangsúlyozom: szeretni és nem elfogadni!! Nagy különbség...

Kíváncsian várom a fiaid véleményét!

63. Muraja
2014. dec. 10. 14:30
No ex 2 x ment aldasal !
62. Muraja (válaszként erre: 48. - Kristo_f)
2014. dec. 10. 14:29

Megalazo , egy ujabb lepes hogy a gyerköcökböl a meg a legkissebb önbizlamat is kivonjak . Mindenkit egyre szabni egy unc individualizmusnak a nyomat minnel kissebre csökkneteni.

Talalkosztam , ismerek diplomasokat es mas komoly bosztasban dolgozokat kik egy jointott valasztanak a az uveg vagy a cigi helyett.

" Lerobbnat "csaj meglehet csak egy igazi pozitiv orginal ki ki mer " logni "es akkor mar ott mar a maga pokol kezdette van a fiu anyaja szerinet. Ki tudja talan 100x kreativabb a gondokozasban mind a " anyafia " de szeretik egymast es azt kena respektalni ,nem cseszegetni .

61. Muraja (válaszként erre: 48. - Kristo_f)
2014. dec. 10. 14:25

Megalazo , egy ujabb lepes hogy a gyerköcökböl a meg a legkissebb önbizlamat is kivonjak . Mindenkit egyre szabni egy unc individualizmusnak a nyomat minnel kissebre csökkneteni.

Talalkosztam , ismerek diplomasokat es mas komoly bosztasban dolgozokat kik egy jountott valasztanak a az uveg vagy a cigi helyett.

" Lerobbnat "csaj meglehet csak egy igazi pozitiv orginal ki ki mer " logni "es akkor mar ott mar a maga pokol kezdette van a fiu anyaja szerinet. Ki tudja talan 100x kreativabb a gondokozasban mind a " anyafia " de szeretik egymast es azt kena respektalni ,nem cseszegetni .

60. BESTia ☺ (válaszként erre: 58. - 25800e2d09)
2014. dec. 10. 14:01
Az a te dolgod, különbözőek vagyunk. Akkor pozitív dolgo is társulnak hozzá nálad.
59. Miss Poppy (válaszként erre: 58. - 25800e2d09)
2014. dec. 10. 13:56
Csatlakozom:)
58. 25800e2d09 (válaszként erre: 28. - BESTia ☺)
2014. dec. 10. 13:54
Kövezzetek meg de én szeretem azt az illatot. :)
2014. dec. 10. 13:39

Ti mibe' vagytok....

Ha alkoholt inna,az nem lenne gáz,ugye.Bírom,mikor minden embert,aki füvet szív,meg akarnak menteni,mert drogos..sajnos egy kalap alá veszik a marihuána használókat a kemény drogosokkal,pedig oly messze van egymástól,hogy hagyjuk is.

Én előbb fogom a gyerekemnek javasolni,hogy füvet szívjon,minthogy igyon,az alkohol egy undorító idegméreg,láttatok már agresszív füvest,aki testileg-lelkileg terrorizálja a családját és a környezetét?És alkoholistát?Na ugye.

Hogy a kérdésre válaszoljak:picit vörösebb szemfehérje,szájszárazság,ez mindenkinél sztem.Van aki abszolút nem zabál,sőt.Nekem pl tök elveszi az étvágyam:-)

56. kristo_f (válaszként erre: 53. - Miss Poppy)
2014. dec. 10. 13:36

1et értünk, én is csak a véleményemet irtam, mert szívni nem szivtam még, úgy gondolom nem is fogok


Ha a szülő beszél a csajjal az el fogja hajtani "nem vagy az anyám-felnőtt vagyok" stb.

55. unom (válaszként erre: 54. - Kristo_f)
2014. dec. 10. 13:27
Szerintem ez egy gumicsont, mint az internetadó volt. Majd visszavonják, de amíg ez a téma, addig is azt csinálnak más témában amit akarnak.
54. kristo_f (válaszként erre: 52. - Unom)
2014. dec. 10. 13:22

Ismétlem, nem politika kérdés/téma, még ha természetesen politikus is terjesztené be


Kiket érint jellemzően?

Az itt főzőcskézőket.

De OK nyitok egy topikot "Milyen bugyi van rajtad ma?" kérdéssel, talán az nem ÁSZF sértő. :)

53. Miss Poppy (válaszként erre: 50. - Kristo_f)
2014. dec. 10. 13:19

Persze,az ellenkezőjét nem is állítottam!


DE,mivel a fiú álláspontját nem ismerjük,így erről nyilatkozni nem tudunk.

52. unom (válaszként erre: 51. - Kristo_f)
2014. dec. 10. 13:08
Egyetértek, csak mivel érintett vagyok, a tiednél jóval keményebben fogalmaznék. Hoxa pedig nem szereti a politikát érintőlegesen sem.
51. kristo_f (válaszként erre: 49. - Unom)
2014. dec. 10. 13:07

Miért repülnél már?


Szex, főzöcske, mit vegyek fel stb.

Minden szülőt közelröl érintő trv. tervezetröl nem lehet véleményt nyilvánitani?


Tizenéves lányodat/fiadat viszik majd pisiltetni valahova a jelenléted/engedélyed nélkül?

Mikor és hol fogják az esetleges + eredményt felhasználni?

Nem politikai kérdés, hanem fokozottan emberjogi, és fiatalkoruakra vonatkozó különleges trv-ek megsértése is, úgy gondolom.

50. kristo_f (válaszként erre: 47. - Miss Poppy)
2014. dec. 10. 13:01

Gondolom egy drogos tönkre tudja tenni a környezetét rendesen


Gyerekkori jóbarátom fia

Csak egy csavargó alkoholista.

Nem egyszer megjárta apró lopásokért a rendőrséget, állandóan pénzt lejmol, amit lehetett eladott otthonrol, néha valami alkalmi munka.

Mi is lesz belőle később? Már most 35 évesen azt hangoztatja nem akar élni


És ennél a drog keményebb, költségesebb

49. unom (válaszként erre: 48. - Kristo_f)
2014. dec. 10. 13:00
Ha leírnám repülnék a hoxáról azonnal.
2014. dec. 10. 12:57

Szeretem amikor a fű jó, gyógyitó hatásárol beszélnek itt jópáran, meg ugyanmár én is szivtam és ember lettem.


A topik témája egész más

Lerobbant csaj, valszeg drogozik. Neki esetleg reumatikus betegség miatt kellene a fű?


Hogy a fiu nem veszi észre azt nem hiszem el.

Hameg igen, akkor neki úgy is jó nyilván

Ugyanakkor egy 28 éves felnőtt emberrel nem igaz hogy értelmesen ne beszélhetne az anyja erröl a helyzetröl

A net meg tele van a különböző drogok leiró tüneteivel, csak rá kell keresni, akár onlány válasz is kapható szakorvostol


Jut eszembe

Beterjesztették, vagy fogják, az új drogtörvényt.

Másokra is vonatkozna, de jellemzően, fiatalkorúak kötelező drogtesztje.

Mi a véleményetek róla, szülőknek?

2014. dec. 10. 12:01

Tulajdonképpen,nem a fiúnak van szüksége segítségre,hanem a lánynak.Ha akarja!


Mert,biztos vagyok benne,hogy a fiú,nem szív füvet!

46. Muraja (válaszként erre: 45. - Muraja)
2014. dec. 10. 12:01

Elfelejtettem hoza tenni hogy mennyire gyogyito a hatasa . Sokan de sokan dicserik plane a rheumatikus fajdalmakra es masra .

Nem beszelve e legalis igazi drogokrol az alkohol es cigaretta borzalomrol ami a tudö es a többi rak ludasa . No dehat az megvan engedve az alombacsitol ugye bar ?

Tehat akkor mi a jobb egy " joint " vagy palinka ?

45. Muraja (válaszként erre: 41. - 408020f45e)
2014. dec. 10. 11:55

Denverben ( Colorado ) nem reg jartunk ott es teljesen legalizalt a fu .

Fiam 16 evesen Roskilde festivalon probalta ki es ma mar felnöten egy komoöly kariert es csalada apa eletet el.

Amit oda linkeltel az semi mas csak egy PK - teljesen no- no fele micsoda.

Fiad mar regen felnött es amit iranyta keszulsz tenni az semi mas csak diszreszpekt .

Nincs rosszab mind a " annya fia " szyndroma nekem is van egy par fiam -lanyom de soha sem mernem neglizsalni a szemilyisegukat avval hogy beleszolok a privat eletukbe. Ne adj eg hogy a par valasztasukba .

44. gyopárka (válaszként erre: 43. - 72497ec515)
2014. dec. 10. 11:51
így van
2014. dec. 10. 11:42
Én is szívtam füvet 18 évesen de, tanultam és volt életem mára már jó rég tiszta vagyok, nem mindenkiből lesz egy csöves hulladék aki füvet szív. Annyi ismerősöm /barátom szívott már füves cigit akikről az ember sosem feltételezné, és mára nem lettek drogfüggők a legtöbbjük családos ember.
42. BESTia ☺ (válaszként erre: 41. - 408020f45e)
2014. dec. 10. 11:40

"Nem kell feltétlenül ölbe tett kézzel várni, hogy mi lesz. Meg, hogy tanuljon csak a hibáiból.. Ez blabla!"

Egyáltalán nem írtam olyat, hogy meg kell várni, hogy mi lesz. Csak azt szerettem volna kifejteni, hogy ha a fia nem akarja, hogy segítsenek neki, akkor hiába minden segítő szándék konyhatündér részéről.

Aki akarja, úgyis félreérti.0

2014. dec. 10. 11:35

Nem tudom írták-e már, de itt elég sok segítséget kaphatsz:

[link]


Nem kell feltétlenül ölbe tett kézzel várni, hogy mi lesz. Meg, hogy tanuljon csak a hibáiból.. Ez blabla! Ha látjuk, hogy rohan a szakadék felé, nem kell megvárni, hogy bele is ugorjon! Tedd, amit a szíved diktál! Ha ide írtál, tenni akarsz! Akkor ne tétlenkedj!

2014. dec. 10. 11:35

este megmutatom a fiaimnak amit leírtál,/31 és 28 évesek/elég hétpróbásak,volt füves cigi is annak idején és különböző társaság,én is kiváncsi vagyok mit szólnak ehhez,biztos tapasztaltak vagy láttak ilyet

addig is szerintem először a fiaddal beszélgess erről

az is lehet hogy a lány a sirámaival a nehéz sorsáról érzelmileg zsarolja fiadat, mert úgy tűnik fiad jólelkű, és lehet hogy látja a problémát, csak fél vagy sajnálja elhagyni a lányt

nem biztos hogy rózsaszín köd van ott,közrejátszhat más is

az is lehet ha beszélgetnétek erről, fiad is megkönnyebbülne kicsit, nem biztos hogy ellenállásba ütköznél

mindenesetre nagyon óvatosan kell bánni a témával,nehogy magad ellen fordítsd a gyermeked,de ez nem gond nálad úgy érzem

39. bowie
2014. dec. 10. 11:35

Bírom, hogy mindenki csak úgy hallotta..:D


Nos, én is csak úgy hallottam (:D), hogy mindenkire másként hat, ez az alapanyag erősségétől is függ. Tompábbak lesznek, de vigyorgósak és sokat dumálnak...de ha mondjuk erősebb volt a cucc, akkor olyat is hallottam (:D), hogy az ember inkább csak feküdne szótlanul.

De a szaga, az ruhán is összetéveszthetetlen.

38. 72497ec515 (válaszként erre: 28. - BESTia ☺)
2014. dec. 10. 11:24
a füves cigit akármilyen illatosított dohánnyal töltöd , annak akkor is fű szaga lesz amit nehéz összetéveszteni az illatosított dohánnyal
37. BESTia ☺ (válaszként erre: 36. - Konyhatündérek)
2014. dec. 10. 11:22

Csak látod a fiadon, vagy panaszkodik is? Az sem mindegy, mitől nem boldog a fiad. Amíg fiad nem jut elhatározásra, addig semmit nem tehetsz. Lehet, pont a beszélgetésetek miatt/után akar változtatni.


Tehát nem (csak) a füvezés a bajod a lánnyal, hanem összetetten. Azt szeretnéd, hogy szakítson vele? Csak óvatosan tennék ilyen kijelentéseket.


Ülj le vele beszélgetni, attól te is megnyugszol.

36. konyhatündérek (válaszként erre: 34. - BESTia ☺)
2014. dec. 10. 11:08
Alány 29 éves. Ha azt látnám/nánk, hogy a fiunk boldog, akkor minden rendben is lenne. Ő azonban állandóan feszült, boldogságnak nyoma sincs. Természetesen kíváncsian várjuk az ő véleményét. A saját hibáit neki kell elkövetni valóban, de nem mindegy hogy mekkorát. Nem szeretnénk, ha teljesen magával rántaná ez a lány. Hogy én mit lépek, ha így marad? Nem tehetek mást, tudomásul veszem, de azt hiszem összeomlok.
35. konyhatündérek (válaszként erre: 32. - Ágio8405)
2014. dec. 10. 10:57
A spórolt pénz kellett a számlákra, a megélhetésre, stb. Abba már bele sem merek gondolni, hogy a lány miből fedezi a "kiadásait". A barátok úgy veszem észre vagy eltávolodtak, vagy el lettek távolítva, csak a lány barátai maradtak.Azokról nem tudunk semmit. Azt, hogy a testvére beszéljen vele azért nem tartom jó ötletnek, mert bántásnak venné tőle a dolgot. Akkor már inkább rám haragudjon.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook