Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen márkájú hajvasalót ajánlotok? Nektek melyik vált be? Melyik nem? Miért? fórum

Milyen márkájú hajvasalót ajánlotok? Nektek melyik vált be? Melyik nem? Miért? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 16. 22:07
Remingtonom van, a keskenyebb amivel hullámot is lehet csinálni,de arra nem használom.
2012. aug. 16. 16:24
köszike.
2012. aug. 16. 16:18
Ja igen, és kicsit én se vennék :) Csak jól néz ki...
2012. aug. 16. 16:17
Nekem Remington van, nagyon jól bevállt. Már másfél éve megvan, és olyan mint újkorában. Nagyon hamar megvagyok vele, szeretem. Inkább egy márkásabbat vegyél mint egy noname hajvasalót... Nekem közepes lapja van, se nem kicsi se nem olyan bazi nagy... a nagyot nem szeretem... hát kinek mi tetszik :)
2012. aug. 16. 16:15

Évekig egy babyliss-em volt, szerettem. Szélesebb lapja volt, de akkor ez volt a divat (5éve). Most egy Jaguar Jay2-m van és hát zongorázni lehet a különbséget. Ez professzionális, mégsem olyan ökör az ára, mint a babyliss, vagy remington prof-oknak. Nem ég el a hajam, gyorsabban dolgozok vele.

A keskeny lappal tudsz elvileg hullámokat is csinálni magadnak.

Én minit tuti nem vennék. Amennyi helyet spórolsz vele, annyival több időt töltesz a fürdőben...

2012. aug. 16. 16:04
Kíváncsi lennék a véleményetekre hajvasalók terén. Láttam miniket is, ezek is használhatók ugyanarra, mint a nagyobbak? Mi a különbség az egyes fajták között, Nagyobb vagy kisebb ˝lapú˝ a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook