Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlana, neki melyik vált be? fórum

Ki milyen márkájú multifunkciós babakocsit ajánlana, neki melyik vált be? (tudásbázis kérdés)


1 2
41. laurka85 (válaszként erre: 39. - Lilko83)
2012. szept. 12. 20:48
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de az espiro atlanticnál nem emelkedik közben az ülő rész. Úgy működik pont, amire elsőre gondolsz, mikor ezt olvasod: vagyis a háttámlát olyan szögbe állítod, ahogyan szeretnéd, ahogy kényelmes a babádnak. Mi a sportrészt 2 hónapos kora óta használjuk. Kicsit meg van emelve a feje, hogy lásson előre, amúgy meg kedvére gurulgál:)
40. youlcsi (válaszként erre: 39. - Lilko83)
2012. aug. 20. 16:37

a kisfiamnál olyan 6hósan kezdtük használni a sport részt. simán aludt benne 2-3 órát is. majdnem vízszintesig dönthető, annyi, hogy nem a háttámla, hanem az egész ülés, tehát mintha egy széket döntenél hátra, emelkedik a lába is.


hason alvó babának tuti nem jó.

39. lilko83 (válaszként erre: 38. - Judicska)
2012. aug. 20. 13:47
Csak annyit szeretnék kérdezni az espiro babakocsival kapcsolatban, hogy nem gond, hogy a sportrész háttámlája nem fokozatosan dönthető? Nagyon tetszik ez a kocsi, csak jót olvasok róla, de nem tudom, hog ez mennyire zavaró a babának? Vagy mire ül már vagy rendesen ül, vagy fekszik? Köszönöm!
2012. júl. 6. 16:21

Espiro Vectort használtunk.

Mózes, babahordozó és a sportrész. Szuper könnyű a vázrésze, nagyon könnyen tudtunk vele közlekedni és a séták is kényelmesek voltak. A mózesét ha nem használod már, összehajthatod, a hordózóban pedig én még etettem is a kicsit. Nekünk nagyon bevált, reméljük, hamarosan újra használhatjuk :-) ! Ez az a kocsi egyébként: [link]

37. Kukacc
2012. jún. 15. 13:06

Philippo alpha!

Mózeskosár, hordozó, sportülés, egy kattintással cserélhetőek, picire össze lehet csukni, iszonyatosan könnyű, és nem utolsó sorban dizájnos is :)

Ja, és nagyon olcsó a kategóriájában :))

2012. jún. 15. 12:56
Nekünk Espiro Vectorunk van, 3 az 1-ben vettük, és nagyon szeretjük. Kényelmes a picinek, legalábbis mindig hosszan sétálunk és nem szokott nyűgös lenni. Egyáltalán nem nehéz a váz (persze a fiammal együtt már az, de mindegyik az lenne), és összecsukni is nagyon egyszerű. Szerintem ez egy jó kocsi.:)
35. laurka85 (válaszként erre: 32. - Titánia83)
2012. febr. 3. 19:11
Ok :)
2012. febr. 3. 12:49
jane. Tényleg multifunkciós.Óriási kerekekkel.
2012. febr. 3. 11:41
Sziasztok! Én közel 6 éve szültem... akkor pierre carden babakocsit vettem 3 funkciósat... a babym 3 éves koráig nyúztuk! Még a mai napig sincs semmi baja.. Mindenkinek ajánlom ezt a márkát... stabil, biztonságos...nyúzható (én még kirándulni is voltam a 15 kg-os gyerekkel hegyi úton)
32. Titánia83 (válaszként erre: 31. - Laurka85)
2012. febr. 3. 10:36
Ha atlanticot vennél, akkor reklamáld meg, ha sportrészhez nem adnak téli polárbélést. Mi sajnos így jártunk. Most tettük fel a sportot, és nincs benne, pedig minden honlapon ki van írva. :S
2012. febr. 2. 11:15

Hát igen, megnéztem az utolsó kettőt is, sajnos ezek nekem már kicsit drágák. Bár azt hiszem ha megtehetném hogy 200e körül vegyek, akkor Concordot választanék :)

Az ABC Design nekem is tetszik:) De a befutó még mindig az Espiro.

2012. febr. 1. 22:54
Stokke! A legeslegjobb!
2012. jan. 31. 22:44
Cam cortina x3! Szerintem a legjobb a piacon! Minden van hozzá! Kocsiba csatolható mózes, utána hordozó,szintén kocsiba is szerelhető. Aztán a sport része 4 éves korig. Pelenkázó táska, mindenfunkcióhoz külön tető,meg takaró! Szerintem szuper kis szerkezet!
28. sabea
2012. jan. 31. 13:09
Nekem az ABC Design kocsink tökéletesen bevált. Ez egy Travel System-es, 5 éves modell, még a fiamnak vettük. Most a lányommal is használjuk. Jó, stabil, bevásárolni is. Nem egy behemót kocsi. Nagyon szeretjük. Ha érdekel, küldhetek képet. Írj privit.
27. 710b866d3f (válaszként erre: 26. - Youlcsi)
2012. jan. 28. 13:49
Így van!
26. youlcsi (válaszként erre: 25. - 710b866d3f)
2012. jan. 28. 13:44
igazából nem éltem meg ezt tragédiaként... lévén, ha egyedül megyek a gyerekkel bevásárolni, úgyis csak annyit tudok venni, amennyi egy bevásárló kosárba belefér, és amennyit fél kézzel simán elbírok.
25. 710b866d3f (válaszként erre: 23. - Youlcsi)
2012. jan. 28. 10:08
na igen, ez talán az EGYETLEN hátránya, hogy picit a kosár része. Ergó nem bevásárlókocsinak tervezték, mint sok bazinagy retro babakocsit. De ez legyen a legnagyobb baj vele. :)
24. 710b866d3f (válaszként erre: 22. - Titánia83)
2012. jan. 28. 10:07

Hááát, nem tudom. Miért kéne egy babakocsinak traktor méretű kerekekkel rendelkeznie?

Én vidéken lakom, ergó sok a szar, gödrös, földes út. A babakocsi csodásan működött.


Nem tudja kihasználni a gyerek a sportrészt? Az én fiam csak azért nem használja már 1,5 évesen a babakocsit, mert ő már nem hajlandó beleülni, mindenhová gyalog akar menni. Ami asszem ennyi idős korban érhető is.


Igen, nem olcsó, de megéri.

23. youlcsi (válaszként erre: 3. - 710b866d3f)
2012. jan. 27. 22:39

ugyanez, csak LITE

sokalltam az árkülönbözetet csupán azért, mert pumpálható a kereke... a tömör gumival sincs semmi bajom

(max annyi a kocsi problémája, hogy nehéz használni a kosarát)

22. Titánia83 (válaszként erre: 14. - Annácskaa)
2012. jan. 27. 22:00
A vektor nagyon drága - néző pont kérdése, mert a legtöbb multifunkciós az! -, és nincsenek nagy felfújható kerekei. :) Viszont kisebb. Nekem aránytalanul kicsi volt. És a sportrészt sem tudja sokáig használni a gyerek. :(
2012. jan. 27. 18:34

Nekünk Kunert VIP van, 2011-es modell, és imádjuk!

Komplett felszereléssel volt 45.000, és ma sem vennék másikat. Az első 6 hónapban városban laktunk, a 9.-en, most faluban élünk és még soha nem hagyott cserben egyik terepen sem.

A majd egy éves gyerkőc is bőven elfér benne, most éri még csak végig, rengeteg hely van benne, könnyen irányitató, csukható, és ami a legfontosabb nekünk, a babónak kényelmes!

2012. jan. 27. 18:00

Azt hiszem már tudom is: Espiro Atlantic 2011 3in1 multifunkciós babakocsi.

Kinézetre is, felszereltségre is, árban is jónak tűnik.

2012. jan. 27. 17:40

Köszönöm!

Igen, ilyenekre gondoltam, és az Espiro nekem így netes képek alapján nagyon tetszik, még az ára is :)

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Titánia83)
2012. jan. 27. 17:24
Szia! Akkor körülbelül egyformán gondoljuk ezeket a dolgokat. :)
2012. jan. 27. 17:23

Nem mindegy milyen árkategóriában gondolkodtok az sem.

Ami a mi családunkban nem okozott csalódást.


Neonato 4 funkciós 10 éves és még lehetne használni

Peg-Perego Atlantic (már nem gyártják)

Peg Perego Skate


Nagyon jó kocsik még a Britax. kiddy,Quinny, Concord és még sok-sok más babakocsik.

Ezek kényelmesek, nagyok strapabírók......de el kell, hogy szomorítsalak, mert az a tapasztalat azért kell egy lóti-futi kocsi is főleg városban, ha csak leakar rohanni valaki vásárolni, vagy pont nagy bevásárlást tervez és nem fér el a nagy kocsitól az árú. És aztán lehet újból keresgélni, hogy legyen naptető, kupola rajta, lehessen fektetni, ha elalszik , azért ez sem árt ha rugózik, esetleg aláfér némi cucc a tárolójába...és lehetne a végtelenségig sorolni.

Úgy gondolom a tökéletes babakocsit még nem találták fel, hogy minden kritériumnak megfeleljen :DDDDDD

Néhány videót betűtök ide.


[link]

[link]

[link]

[link]


a lényeg legyen könnyű szülésed és egy egészséges babával legyetek nagyon boldogok!!!

16. piac
2012. jan. 27. 16:36
Szerintem pumpálható kerekűt ne vegyél,mert könnyen kilyukadnak és nehéz beszerezni a pótkereket!Sajnos ismerősömék úgy jártak!Végűl úgy lett megragasztva,de állandóan leengedett.
2012. jan. 27. 16:31
espiro mindegy milyen!!!!! nekünk ez vált be a többi széthullott, elopott, tönkrement.(városban lakunk, nem földuton toltam, és mindig ujat vettünk) mégis a top rider, a pierre cardin mind mind elhasználódtak elég hamar, bár sokat használtunk napi 3-4 órát minden nap, de az espironak sem a kereke sem semmilye nem ment tönkre mig az előbb felsoroltak, hát...
2012. jan. 27. 16:25
Espiro Vectorról hallodtam minden földi jót :))
13. Titánia83 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 27. 16:14

Espiro atlantic :)


- emeletre még nem cipeltem, mert van lift

- magas, nálam is szempont volt, hogy ne a kipufogó gázt szívja

- széles és kényelmes, a mózese még jó, most 62 cm a fiam és még van hely benne. Csak már nem szeret feküdni. :D

- nincs talpa a hordozónak, de nem szokta zavarni ha alszik a ki-be kötözés

- jó a rugózása, nálunk is szempont volt, felénk sok a macskakő, meg a törött beton, kátyús út

- a huzata vastag, de nyáriasítható is, ha lecipzárazod a huzatját

- tolókar állítható

- összecsukni még nem próbáltuk, mert csak a hordozóval vittük eddig, vagy hordozókendőt vittem magammal.

- szélesnek széles, mint elvárás, gondolom kell azért egy közepes-nagyobb csomagtartó, hogy beleférjen, bár a váz elég jól összecsukható, ha valaki viszi a mózest, annak kell hely, de szerintem minden mózesnek kell. :D


Mi nagyon sok babakocsit megnéztünk, mielőtt választottunk. Ami még jó volt, az az Anmar. De végül ezt választottuk. Ja és a mózesben jó vastag a szivacs. Az is tetszett benne. :)

12. Lacry
2012. jan. 27. 16:09
Baby Point v3
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook