Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
124. Bridget66 (válaszként erre: 123. - Panikike)
2009. márc. 24. 15:30

Szerintem előbb mindenképp tudd meg h van-e barátnője.Ha van akk mennyi ideje vannak együt...

Valami közös ismerősötök révén derítsd ki h mit szeret csinálni,mi érdekli és majd arról a témáról tudtok beszélgetni.

2009. márc. 22. 16:18

Sziasztok!


Én is mesélek Nektek!:-)


Van egy srác aki már nagyon régóta tetszik.Egy munka helyen dolgozunk, csak nem egy helyen, de naponta találkozunk.Úgy kezdődött, hogy mindig Ő szólt be nekem valami kedveset, és így figyeltem fel rá.Addig is tetszett, de nem törődtem Vele.Mindig voltak/vannak kis szünetek amikor csak köszön és megy tovább.Mondjuk beszélgetni olyan sokat nem tudnánk, de lenne rá alkalom./A srác 33, én 24 vagyok/. Valószínű, hogy tetszek Neki, mert ezt írta is egy közösségi portálon,/mondjuk nem ezekkel a szavakkal/Pár napja szintén odaszólt egy kedves mondatot, és ahogy mosolyog.:-) Hogy van-e barátnője azt nem tudom, bár sok lány ismerőse van.A baj az, hogy nem tudok, hogy beszélgetést kezdeményezni, legalább is, hogy megfelelő legyen az alkalom.De muszáj lenne Vele kommunikálnom.A kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek erről a kis sztoriról?:-)

122. Bridget66 (válaszként erre: 121. - Szuszika 86)
2009. márc. 8. 11:40

Hát én állatlában mindig észreveszem ha bejövök egy pasinak, meg azt is ha barátnőmnek tetszik egy pali vagy épp a palinak jön be a barátőm.

Hogy honnan tudom...?Hát a jelekből amiket ad. Mindig arra van ahol én, mindig néz aztán ugye jönnek a szemezgetések.Ahogy beszél hozzám, a gesztusokból...

2009. márc. 8. 10:06
tényleg hogy veszem észre ha tetszem egy palinak?? mik az első jelei???milyen az amikor burkoltan adja elő???
120. Bridget66 (válaszként erre: 119. - Meli-79)
2009. márc. 3. 16:28
:)
119. meli-79 (válaszként erre: 118. - Bridget66)
2009. márc. 2. 19:17
Hello Bridget, beszélgess vele egy kicsit, és akkor kiderül.. Mondjuk beszélgethetnél vele arról, hogy mit csináltál tegnap, milyen filmet néztél meg, meg hogy megy egy másik a moziban, amit szivesen megnéznél a hétvégén, blablabla.. Hátha él a lehetőséggel, és felajánlja, hogy elkísér :)
2009. márc. 2. 17:39

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy srác aki nekem nagyon tetszik.Mindig odajön hozzám beszélgetni,de sajnos még nem történt köztünk semmi.:(Amikor megismerkedtünk akkor mondta hogy menjek el vele bulizni,de nem mentem mert akkor még a nevén kívül mást nem is tudtam róla.

Egy másik csávó rám volt szállva és látta rajtam hogy nekem nem jön be, és akkor odajött és mondta a srácnak hogy szálljon le a barátnőjéről (azaz rólam) pedig a kanyarban sem vagyok az; tudtommal.

Ha nem oda megyek hétvégén ahol ő dolgozik akkor a legközelebbi találkozásnál a "szememre hányja". Viszont a számomat azt nem kérte el, és a fent leírt eset volt az egyetlen hogy hívott valahova.

Szerintetek tetszem neki egyáltalán, vagy csak szórakozik?Ha igen akkor miért nem kéri el a számom?

Légyszi írjátok le a véleményeteket.Köcci :)

117. Csipkerózsika (válaszként erre: 116. - Peace and Love)
2009. márc. 1. 10:05
Hát, a fene tudja... Lehet, hogy csak jó haverként tekint rád. De lehet, hogy épp lekéstél róla, és bánja. De az is lehet, hogy megbízhatatlan... Akármelyik lehet. Mindenesetre tartsd is meg magadnak az érzéseidet, míg ő nem nyilatkozik. Elvégre foglalt. Ha ez változik és bejössz neki, lépjen ő.
2009. febr. 28. 23:08

Sziasztok,

Gondoltam én is leírom a történetem, ami elég bonyolult és én sem tudom, hogy mit gondoljak?! Szóval a tények: van egy fiú (26 éves, én 24vok), akit még karácsony előtt ismertem meg, a templomban, ahol egy csapatban szolgálunk vasárnap. Nagyon kedvesnek tűnt, fél óránként jött oda megkérdezni, hogy hogy vagyok, és egy nap többször is köszönt. Tehát próbált bratyizni velem, feltételezem, mivel új voltam, és ő meg csapatvezető, tehát ez ilyenkor így megy és többször megkért, hogy segítsek neki ebben-abban. Ez a templom külföldön van, tehát a srác nem magyar… de mindig próbál poénkodni és kérdezni magyarul, hogy „hogy vagy?”. A helyzet az, hogy beleszerettem ebbe a srácba és számomra kétértelműen viselkedik. Kb. 3 hete tudtam meg, hogy van barátnője, bár az angol iwiwen egy közös kép sincs róluk és a srác adatlapján egyedülállóként van jelölve. A templomba se látni nagyon őket. De nem is ez a lényeg, mert állítólag friss kapcsolat, viszont ahogy néha viselkedik velem, aggodalomra ad okot. Háttal állok, tehát nem látom, hogy közelít, és az egyik haverjával dumálok, de nekem köszön előre, jó hangosan és csak utána a haverjának. Mindig bökdös, háttal ülök, odajön, megböki a vállam, továbbáll, én hátranézek, a srác meg integet, vigyorog… kérdi, hogy mizu. Volt, hogy mondta, hogy tetszik neki a hajam, és kérdezte, hogy mikor festettem be. Aztán volt, hogy kint az utcán voltunk, és hideg volt, ő meg odaadta a kabátját… Nagyon kedves, de csak vasárnap dumálunk, nem vagyunk nagy haverságban és csak csapat társi kapcsolat van közöttünk. Akármit dumálunk, az általában szakmai. Van, hogy egész nap hozzám se szól, úgy csinál, mintha utálna…

Egy csomó ilyen apróság történik és nem értem, hogy miért, hiszen van barátnője. Vagy csak haverként szeret? A legfrissebb eset a múlt héten volt, amikor odamentem hozzá dumálni és háttal volt nekem, mert mókolt valamit és mondta tök halkan, hogy „ma jól nézel ki” és amikor mondtam, hogy köszönöm, rögtön hangosabban elkezdte, hogy „tetszik a cipőd”, hol vetted… láthatólag zavarban volt, bár ő aztán nem az a tipus.

Szóval nem tudom, hogy mit gondoljak. Tetszik nekem a srác, de tudom, hogy van barátnője és nagyon nem akarok többet gondolni, mint ami valójában van. Mivel keresztények vagyunk, lehet, hogy csak hugaként szeret?? Ti mit gondoltok? Azt még meg kell jegyeznem, hogy én sosem dicsértem meg semmijét, és igyekszem titokban tartani az érzelmeim… Tömören ennyi… vélemény??

115. Bridget66 (válaszként erre: 114. - Szuszika 86)
2009. febr. 26. 10:57
De!Szerintem tetszel neki!
114. szuszika 86 (válaszként erre: 112. - Spinneli)
2009. febr. 24. 22:15
nem drogozik simán piás volt nem lehet h tetszem neki?
113. szuszika 86 (válaszként erre: 106. - Blue_sky)
2009. febr. 24. 22:14
hello szerintem tetszel neki de ö nem mutatja ki ezt mások elött:)) csak veled incselkedik
112. spinneli (válaszként erre: 111. - Szuszika 86)
2009. febr. 24. 22:13
szerintem csak be volt nyomva.
2009. febr. 24. 22:11
hello nekem lenne egy kérdésem a párom haverja átjöddt hozzzánk de volt alkalom amikor a fenekemet bámulta,meg mikor párom 2 ben hagyott minket megkérdezte jol meg vagyunk? aztán mikor lerészegedett csokot akart kérni kinézte a szánkbol , ja meg ismét feltett egy kérdést szereted a párod? nem tudom hova tenni ... a másik furcsaság tudja nem iszom alkoholt de a legutobbi bulin se ittam szoval tudja de ennek ellenére piát kaptam töle .... karácsonyra .. azt mondtta az ajándéka magáért beszél fejts meg mit akart ezzel bezzeg a párom parfümöt kapott töle nagyon jó....pffu
2009. febr. 9. 19:01
Rendben, remélem csupa jóról számolhatok majd be. Hamarosan lesz egy esemény, amin minden eldőlhet.Nagyon izgulok, hiszen a további egész boldogságom múlik rajta. Érzem, hogy nekünk találkoznunk kellett, ez nem volt véletlen.Nagyon reménykedek és bízom abban, hogy egy nagy szerelem veszi hamarosan kezdetét és ez a mostani kapcsolatom egy régi emlék lesz csupán.:)
109. Bridget66 (válaszként erre: 108. - Blue_sky)
2009. febr. 9. 18:40

Nagyon örülök hogy segíthettem!

Nem tudtam hogy a kapcsolatod nem felhőtlen, ez esetben mindent bele!! Nem veszíthetsz semmit, és amit leírtál abból azt gondolom hogy a kiszemelted is benne lenne a dologban!! :)

Én nagyon szurkolok neked,és ha gondolod tájékoztass fejleményekről! ;)

2009. febr. 9. 18:06

Köszönöm Bridget66!

Sokat segítettél. Reményt adtál, és igazolást arra hogy jók az ösztöneim.

Nem is akarok vigyázni, mert egy olyan kapcsolatban élek ami nem mondható kapcsolatnak, de ez más téma.

Ezért örülök annak, hogy nem csak én jutottam erre az eredményre és van remény egy új boldog kapcsolatra, és végre érzem azt milyen ha egy férfi igazán szeret.

107. Bridget66 (válaszként erre: 106. - Blue_sky)
2009. febr. 9. 17:45

Szia!

Szerintem ez egyértelmű. Biztos vagyok benne hogy tetszel neki!Főleg hogy ittas állapotban még ki is mutatta, mert mint tudjuk "részeg ember igazat beszél" :)

Ha tetszik a pasi, szerintem nyugodtan szemezhetsz vele, az még nem bűn! De a továbbiakkal azonban vigyázni kell, nehogy elveszítsd emiatt a párodat.Szerintem azt te sem szeretnéd!

Remélem a segítettem valamelyest.

2009. febr. 9. 15:22

Sziasztok!


Kérlek benneteket segítsetek!

Próbáltam értelmezni a jeleket ebben az alábbi történetben, ami pár hónapja esett meg velem de kíváncsi vagyok számotokra is olyan egyértelmű e mint nekem.

Szóval: van egy férfi akivel a párod kapcsán ismerkedtetek meg de csupán köszönő viszonyban vagytok, magázódtok! Aztán kezd neked feltűnő lenni,mintha megkülönböztetett figyelemben részesítene:gyakran találkozik a tekintetetek stb. Aztán múlik az idő,te menyasszony leszel, a pároddal házat vesztek, ahogy az lenni szokott. Ez a férfi - nem a párod - egy alkalommal ittasan (korábban soha nem láttad ennyire kiütve)üdvözlésképpen átölel, puszit ad majdnem a nyakadra miközben gúnyolódni kezd veled olyan szinten hogy a körülötted lévők szeme enyhén szólva kikerekedik (közöttük a párodé is) mivel szokatlan számukra ez a jelenet. Te magad pedig se köpni se nyelni nem tudsz, mert úgy érint a dolog mint derült égből a villámcsapás. Viszont a férfinak is van párja(akit mások is szeretnek), akivel mások szerint nem nagyon foglalkozik, és ezt a "madarak" a füledbe is csiripelik egész véletlenül persze. Nos! Ez akkor mit is jelent? A pasi egyébként nekem is tetszik, a szemezésben én magam is benne voltam jócskán.

105. Zsuzsa88 (válaszként erre: 104. - Amaranth)
2009. febr. 3. 10:37
Akkor jó. Már azt hittem, ilyen fickó legyeskedik körülötted. Az ilyeneket le kell csapni! :D
104. amaranth (válaszként erre: 103. - Zsuzsa88)
2009. febr. 3. 07:57
Kicsit félre értettétek,aki nekem tetszik annak nincs bnője,amit írtam csak azért kérdeztem mert van ilyen szituáció is.Velem is fordult már elő régebben,de ez miatt szerencsére kiábrándultam belőle.Elég visszataszító gondolat volt h velem is van,utánna meg otthon a bnőjével.
103. Zsuzsa88 (válaszként erre: 95. - Amaranth)
2009. febr. 2. 20:51
Ne dőlj be neki, még véletlenül se!! Az ilyen pasik nem hűségesek, és lehet, hogy már 1 hétre rá, hogy esetleg Veled összejött, más csajoknak is azt fogja mondani. Mellesleg van egy barátnőm, aki lassan 4 éve van együtt egy olyan pasival, aki ezzel a szöveggel szedte fel. Mikor ők összejöttek, a pasinak már volt egy 2 éves kapcsolata, de azt mondta, hogy nem jó a kapcsolatuk, szakitani akar, csak még nem tudja megtenni a lépést. Összejöttek. A barátnőmet egy ideig hitegette, hogy szakitani fog a másikkal. Na, mostmár 4 éve vannak együtt. A barátnőm tudja, hogy már nem fog szakitani a pasija a másik lánnyal, akivel már 6 éve vannak együtt, sőt, szenved, mint egy kutya, ő is tudja, hogy a pasi hamarosan meg fogja kérni a másik barátnője kezét. És tisztában van vele, hogy a srác teljesen hülyét csinál belőle, de mostmár annyira szerelmes a lány, hogy azt is képes lenne elviselni, hogy a pasijának felesége lesz, gyereke meg miegymás, ő pedig szerető lesz, amig csak élnek. A pasi persze jól jár, 2 nőt dug egyszerre (bocsi a kifejezésért...), ha nem többet... Mert ki tudja, hány csajjal hiteti még el, hogy rossz a kapcsolata... Azok a csajok pedig, akik tudnak a másikról, de szerelmesek, csak szenvednek... Ne dőlj be neki. Rövid távon biztos izgalmas lesz a kapcsolatotok, tele szenvedéllyel, esetleg vad együttlétekkel, de a végén te fogsz koppanni, te szenvedsz majd, mint egy kutya, ő meg hidegen elmegy bulizni, és felszedi a következő áldozatát. Nem jó móka.
102. roncsika (válaszként erre: 101. - Csipkerózsika)
2009. febr. 2. 20:44
jájá
101. Csipkerózsika (válaszként erre: 95. - Amaranth)
2009. febr. 2. 20:12
Ezt nehogy bevedd, engem is ezzel etettek meg egyszer. Ha olyan rossz az a kapcsolat, akkor mért nem vet véget neki? Ez csak duma, szexet akar...
100. 53ce7424c0 (válaszként erre: 99. - Amaranth)
2009. febr. 2. 20:07
Ja, értem :)
2009. febr. 2. 18:18
Ezt nem azért írtam,neki nincs bnője!!Csak van ilyen is!
98. 53ce7424c0 (válaszként erre: 95. - Amaranth)
2009. febr. 2. 17:10
Csak nem kiderült, hogy van barátnője???
97. roncsika (válaszként erre: 95. - Amaranth)
2009. febr. 2. 16:18
Eleve gáz, h. nem tudtad meg előre, h. van barátnője. titkolta? Gondolom nem első pillantásra szerettél bele? Tehát gyanítom eleinte nem szólt róla.. Szeretőnek akar? Kevés neki 1 nő? Nem hiszem, h. Te ezt szeretnéd....
96. agis (válaszként erre: 95. - Amaranth)
2009. febr. 2. 13:16
ez csak duma... :)
95. amaranth (válaszként erre: 91. - Zsuzsa88)
2009. febr. 2. 13:15
És mivan akkor,ha egy lány beleszeret egy pasiba,kiderül h a pasinak van bnője de azt mondja h rossz a kapcsolatuk??
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook