Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
154. hunky
2009. máj. 26. 16:16
kösz...
153. 96126be7d9 (válaszként erre: 152. - Hunky)
2009. máj. 26. 15:31
Úgy értik, hogy cukikák vagytok, de esélyetek sincs.
152. hunky
2009. máj. 26. 15:30
jah és ők egy évvel idősebbek nálunk...és őket ez zavarja...de amugy barátnőjüket megkérdeztük hogy neki meséltek e rólunk és igen...aztmondta hogy zavarja őket ez nagyon hogy fiatalabbak vagyunk de birnak minket nagyon és aztmondták hogy majd "jó pasi lesz belőlünk" nemtom hogyezt hogy értik....
151. hunky
2009. máj. 25. 20:31
jah és annyi hogy még fiatal vagyok nemmultamel 18 de nemszeretném ha törölnék a profilomat...nekemis fontos ez az oldal segitség kell!:)
150. hunky
2009. máj. 25. 20:30
amugy még azis bezavar az ikrekbe hogy nemtudom hogy mikor mivan...mert van amikor ugyérzem teccek neki de van amikor ugy hogy utál...mert egyszer ők ott hármasban beszélgetnek(az ikerlány meg haverom) énmeg igy odébbállok elkülönülök és akkor az egyik igy odajön mellém és elkezd velem beszélgetni...de van amikor meg éppen ellenkezőleg...elmegy tőlem mindenkitől előre...mondjuk lehet aztvárja hogy énmennyek oda hozzá ...de van amikor odais mentem de akkormeg lelassult és bevárta a többieket...szóval nemtudom most mennemkell majd leirom hogy viselkednek hátha tudtok segiteni...köszi...:)
149. hunky
2009. máj. 25. 20:26
jah és még annyi hogy én fiu létemre nemnagyon merek kezdeményezni...arra várok hogy ő nyisson de közbe azon gondolkozok mivan ha őis erre vár...deha nem akkor viszont nagyonégő....:):D
148. hunky
2009. máj. 25. 20:24

sziasztok

bocsi de én fiuvagyok de ugyanebbe a témába kéne segitsék...igazábol elég bonyolult a történet...a lényeg az hogy nekem és haveromnak teccik egy ikerpár...már hivtuk el őket moziba meg mekibe meg ilyesmi de nemtudjuk hogy teccünk e nekik...ezt honnan tudhatnánk meg anélkül hogy megkérdeznénk?(még csak 4esbe mentünk moziba nemmerjük külön-külön elhivni őket mert ha valameiköknek teccik valameikünk akkorsetudjuk meiknek ésha rosszat hivunk el akkor még ha a másiknak teccünk akkoris megsértődne és ennyi...buktuk) szóval segitség kéne...mivel fiuvagyok énis megpróbálok segiteni amit tudok de mindent csak a saját szemszögömből tudok elmondani szóvel nembitos hogy minden fiu igyavn vele...előre is köszi:)

2009. máj. 6. 19:23
Vannak olyan pasik, akik akkor sem mennek oda, ha nincs senkijük éppen és te is tetszel nekik, mert félénkek, azt várják hogy te kezdeményezz jobban vagy ilyesmi...
2009. máj. 6. 02:25
Na pár apja kutatok a srác után de csak emrég írtam az előző üzenetemet:DUtánanéztem iwiwen,és végre pár nap után megtaláltam a fiút,amin egy képen egy lányt csókol.Úgyhogy nincs több kérdésem mért nem jött oda:Dennyi:D
2009. máj. 6. 01:07

Hűha.Muszáj lesz hozzá szólnom ehhez a topichoz.Persze amíg az ember nincs benne ebbe a dologban addig mindig külső szemmel tisztán látja,de ha már ő van ebben a dologban nem tudja eldönteni a srác viselkedését.Én is sokszor esek ebbe a csapdába,promálom emberekkel megerősíteni h tényleg tetszem e neki.Ha igen,és nem lép,akkor soha nem szoktam kezdeményezni.Igenis udvaroljanak!Legyen már bennük annyi!:)


Most is pl tetszik egy srác,csak mivelhogy ő nemjön oda ezert en nemfogok odamenni,túlságosan félénk vagyok ahhoz:)A vicc az egészben h észre se vettem volna milyen jól néz,csak amikor arra fele pillantottam észre vettem h annyira de annyira néz h megse kérdezem mástól h szerinte tetszem e neki:)A srác amikor beszélgetett vkivel,kb. annyi h beszéltek hozzá,bólogatott és közbe úgy figyelt h annyira feltünő volt h muszáj volt odanéznem:)Egy helyen dolgozok és ő is oda szokott járni,pultos voltam ott.Amikor kikültem a munkatársamat az asztalukhoz,h vegye fel a rendelést,mert én nem merem,a srác felált és azt mondta h ő külön kér:)Odajött kérni hozzám...Egyik haveromnak mondtam is h vhogy derítse már ki h hogyan hívják.Erre a hülye haverom odament hozzá,megkérdezte tőle h "Na h tetszenek a pultos lányok?"A srác nemszolt semmit csak lesett h kiez a hülye.Haverom azt mondta neki"Az a fekete hajú?Nyugodtan menj ám oda hozzá nem harap kedves meg aranyos!"A srác szegényem csak lesett h úristen ki leeht ez az állat és csak annyit nyögött ki hogy:,,Hát igen néha rajta szoktam felejteni a szemem"

TE ÚRISTEN:)Kérdem én mért nem jött oda?Vagy vmi:)Sajna már nem dolgozok azon a helyen,amikor bemegyek nincs ott,mindig mondják h ott volt tegnap meg múlt héten a haverjaival,meg látták meg ilyenek.Bánom is...Nemértem,hogy mért nem jött oda.........:(:(Jaj te fiú...Még azt se tudom,hogy most bemenjek,megkeressem vagy vmi.

2009. máj. 5. 13:20

sziasztok!van 1 fiú a suliban aki most ballagot(most értetségizett

) el de amíg oda járt többször is előfordult h elment előttem és rám nézett és én is rá és aztán ment tovább és visszafordult és rámnézett újra.megmáskor is nézett.szerintetek tetszek neki?fog kezdeméynezni attol h már nem ebbe a suliba jár?v az érteségi miatt nem csak utánna?

143. 53ce7424c0 (válaszként erre: 141. - Panikike)
2009. ápr. 30. 18:49
Irtam priviben, remélem majd válaszolsz! :)
142. aithra
2009. ápr. 30. 07:30
Lehet, hogy Ő is amolyan "félénk" pasas. Hogy megéri e Neked egy ilyen tipúsú férfi után ácsingózni, azt Neked kell eldöntened. Mindenesetre én sok sikert kívánok!
2009. ápr. 29. 22:00

Sziasztok!


Köszönöm Mindenkitől a hozzászólásokat.


Most ott tartunk, hogy válaszolt a levélre, melyben tetszését fejezte ki a levelem iránt. Azóta találkoztunk párszor a munkahelyen, de még mindig nem szól, csak néz. Vártam volna valami reakciót így személyesen a "levelezésünkkel" kapcsolatban, de semmi. Így már úgy gondolom, hogy nem éri meg Vele foglalkoznom, én megtettem az első lépéseket. De ha már Ő nem élt Vele....

140. 53ce7424c0 (válaszként erre: 139. - 96126be7d9)
2009. ápr. 25. 20:29

Nem csak szimplán a szépen mosolygás, hanem ahogy néz, meg a levegő körülötte stb, minden ilyenből érezni.

A továbbiakban csak az a gond, hogy vannak olyan visszafogottabb pasik, akik szintén azt várják, hogy a nő mutassa ki jobban, hogy érdeklődik, ők majd aztán lépnek...ezért könnyebb a rámenősebb pasikkal, akik bátrabban belevágnak, nem tépelődnek sokáig.

Az az érdekes, hogy olyan pasik, akiktől a hajam égnek állt, nyomultak ezerrel, alig tudtam levakarni, mig akitől örültem volna ilyen szintü nyomulásnak, az sokkal óvatosabb...

2009. ápr. 25. 20:22

Ha ilyen alap szintű dolgokban gondolkodunk, akkor igen, a szépen mosolygás jelentheti azt hogy tetszel neki.


Csak mi van utána? Ha már beszélgettek és flörtöltök, utána nehéz megítélni hogy tényleg tetszel e neki.

Onnantól csak várni lehet, hogy lépni fog.

138. 53ce7424c0 (válaszként erre: 121. - Szuszika 86)
2009. ápr. 25. 19:55
Sokszor néz rád, nem csak egy pillanatra, hanem hosszabb időre, csillog a szeme, mosolyog rád....ez azt hiszem, általános.
137. 53ce7424c0 (válaszként erre: 136. - 96126be7d9)
2009. ápr. 25. 19:53

Azt azért észre lehet venni, általában elég egyértelmüen, hogy tetszem egy pasinak...

Egy vadidegen pasinak ilyet mondani, hogy "szia, tetszel, elmegyünk moziba?" - hát ez szerintem is égés, nem ilyen helyzetre gondoltam én sem.

136. 96126be7d9 (válaszként erre: 135. - 53ce7424c0)
2009. ápr. 24. 22:14

Jó. Vannak női és férfi szerepek, évezredek óta. A pasi cserkészi be a nőt, a nő meg úgy viselkedik, hogy érdemes legyen becserkészésre.

Ha egy nő odaáll egy pasi elé és azt mondja: "szia, tetszel, elmegyünk moziba?" - tiszta égés. Ez csak a filmekben sül el jól.


Ha tetszem egy pasinak, és ő is nekem, akkor egy ideig flörtölök vele, de ha nem lép, hagyom a fenébe.

Azt meg, hogy tetszem-e neki... Na jó, nem vagyok elég jó ennek a megítélésében, velem eddig csak olyan volt, hogy "véletlenül összefutottunk" és "elnéztük az időt, és emiatt beszélgettünk egy órát 2 perc helyett"

135. 53ce7424c0 (válaszként erre: 134. - 96126be7d9)
2009. ápr. 24. 22:05
Néhány pasit is pont ez tart vissza, hogy mi lesz ha nem sikerül, meg rosszul fogja érezni magát utána :)))
2009. ápr. 24. 21:54

Aham. Nem tudom, nekem nem kell olyan pasi, aki nem mer lépni akkor amikor kell. Hogy legyen egy olyan ember a támaszom? Nem azt mondom hogy legyen superman, de azokért a dolgokért amik fontosak neki (jelen esetben egy nő), álljon ki.

Amúgy meg igen is van veszteni valója. Utána hosszú ideig rosszul érezheti magát ha összefut a sráccal a munkahelyén.

2009. ápr. 24. 21:34
Egyszer az unokatesómmal beszélgettünk ilyen dolgokrol, aki pasi, elmult 40 éves, van két gyereke, ő mondta, hogy rámenősnek meg bátornak kell lenni, mert olyan pasi, aki félélnk, csak a sarokbol fog lesni, nekem legyen önbizalmam meg legyek bátor, rámenős stb, azér érdekes volt egy pasi véleményét hallani ilyenekről, aki már nem is kamasz...ha pedig egy másik pasi beszél félénk pasikrol, akkor tényleg léteznek, ugy ahogy a nők között is, ugyanugy a pasik között is előfordulnak félénkek...
132. 53ce7424c0 (válaszként erre: 131. - 96126be7d9)
2009. ápr. 24. 21:32
Ezzel nem értek egyet, mert van sok olyan pasi, aki nem mer közeledni afelé, aki tetszik neki, attól hogy te még nem találkoztál félénk pasival, még bizony vannak....ha pedig mégsem jön össze, mit veszt azzal, ha ir neki? Semmit, és legalább elmondhatja, hogy megpróbálta....
131. 96126be7d9 (válaszként erre: 129. - Panikike)
2009. ápr. 24. 21:12

Szerintem nem volt jó lépés. Nincs félénk pasi, csak töketlen.

Inkább várj amíg ő lép. Ha tényleg tetszel neki, meg fogja találni a módját hogy tudassa veled. Ha nem lép, akkor nem éred meg neki a munkát. Szomorú, de ez van.

Inkább ne írogass neki. Utólag te fogod magad kellemetlenül érezni.

130. 53ce7424c0 (válaszként erre: 129. - Panikike)
2009. ápr. 24. 19:30
naná, hogy jó lépés, hiszen valahogy mindenképpen kontaktusba kell vele kerülnöd, ha tetszik, ez pont jó arra, főleg hogy félénkek vagytok és élőben nem igen mertek beszélni. Amugy én is pont ilyen vagyok, és nekem is a munkahelyemen van egy pasi, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, csak szintén mindketten félénkebbek vagyunk ilyen téren, és ezért még nem történt semmi. De személyesen kéne minnél többet beszélni vele, és igy közelebb kerülni egymáshoz - csak sokszor ha ott van, meg sem birok szólalni, akkora hatással van rám :))
2009. ápr. 24. 19:13

Sziasztok!


Amint látom én sem lógok ki a sorból, ugyan is én is félénk típusú lány vagyok.:)Jelenleg is van egy férfi aki tetszik nekem.Egy éve már, hogy egy munkahelyen dolgozunk(de nem egy helyen), és sokszor úgy vettem észre, hogy figyel.Mármint megéreztem, hogy valaki néz.Sokszor hosszasan rám veti a szemét, néha azt sem tudom, hogy hová nézzek úgy zavarban vagyok, ráadásul el is pirulok.:) Úgy igazából csak mostanában tetszett meg, de azelőtt sem kerültem el, ha rám nézett.Most ott tartunk, hogy felvettem Vele iwiw-en a kapcsolatot, és írtam Neki valami semleges szöveget.Félénknek tűnik, és mivel én is az vagyok, így elég érdekes a helyzet. Ha majd visszaír kiderül, hogy érdemes-e Vele "foglalkoznom".Szerintetek jó lépés volt?

128. klenca (válaszként erre: 127. - 99096144a5)
2009. ápr. 9. 08:35
Talán próbálj meg cseverészni vele, hátha rájössz, hogy fontos lennél neki, csak nem elég merész.
2009. ápr. 8. 16:21
sziasztok!elég tanácstalan vagyok, nem tudom mit gondoljak.van egy fiú az iskolában aki nekem tetszik és régebben ő is sokat nézett, meg a szemembe is nézett párszor hosszan meg stb.de mostanában nem igazán néz rám szinte észre se vesz(mondjuk eddig se beszéltünk vagy ilyesmi de eddig legalább nézett)nem tudom h mi történt...mért nem érdeklem mostmár?v mért csinálja ezt?
126. klenca (válaszként erre: 123. - Panikike)
2009. márc. 25. 11:55
Hajrá!
125. vivili (válaszként erre: 121. - Szuszika 86)
2009. márc. 25. 11:42
nézi a melleimet :) de komolyan.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook