Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. jan. 29. 15:04
Pedig a párommal bíztattuk a lányt, hátha összejönnek, de Zoli részéről nem viszonzott a dolog.
2009. jan. 29. 15:03

Azt mondod, tényleg érzett volna valamit?Most ahogy elgondolkodom ezen, visszagondolok a pillantásaira, nem kizárt.

az egyik barátnőm bepróbálkozott nem rég nála, de alig válaszolt neki. Azt mondta, hogy most kezdi emberileg összeszedni újra magát. Hogy kibukott teljesen. Azóta sem keresi magától a lányt.

32. amaranth (válaszként erre: 31. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 15:00
Nem tudom,én nem vagyok pasi,én is szeretném érteni őket,de ha pl.magamból indulok ki,akkor az jut az eszembe hogy egyszer szerelmes voltam egy fiúba és megtudtam hogy van felesége,és onnantól megszakítottam vele a kapcsolatom teljesen,bár nagyon fájt de az idő ezt begyógyítja,minthogy továbbra is láttam volna őt,az mégjobban fájt volna hogy nem lehet köztünk semmi.
31. 50d0def203 (válaszként erre: 29. - Amaranth)
2009. jan. 29. 13:31
miért futamodott meg?
30. 50d0def203 (válaszként erre: 29. - Amaranth)
2009. jan. 29. 12:45

Nekünk is úgy tünt a párommal. Szerintem sok volt neki lelkileg akkor a papája halála, kibukott, és szeretett volna mondani valamit, amit mégsem tett, mert szerintem várt egy pozitív jelet, amit nem kapot részemről. Meg közöltem, hogy párom van, ráadásul a kedves munkatársa.

Na onnan mintha nem ismerne, nem beszél velem.


Bánt mert ismerem, hogy mennyire magába fordulós, és nem akartam én is bántani.


Barátként elfogadtam volna, meg is hívtam magunkhoz, de elutasította.

Meglepett.


Azért nyomozok most, mert ha tényleg így érez, akkor jobb kerülni egymást szerintem.

2009. jan. 29. 12:39

Szia


szerintem mikor msn-eztetek akkor bisztos h akart volna tőled valamit.

2009. jan. 29. 12:32
Hová tüntetek el csajok?
2009. jan. 29. 11:50

Nem egymást utálják. A párom utálja azóta, hogy észre vette az sms-eit, meg az msn-nél ott ült és olvasta velem.


Megkérdezte benne, hogy nekem van-e párom?Komoly kapcsolatom?Nem házasodom még??


Na ekkor kezdett nagyon gyanakodni a párom, és azt mondta ne beszélgessek vele!


Hm, ha ő kéri, rendben. Csak mostmár kíváncsi lennék. Ilyen vak lettem volna???

26. pemete
2009. jan. 29. 11:42
Hát lehet hogy utálják egymást a pároddal és azért is nem akar menni veletek sehová ő sem. Lehet azért nem válaszol mióta tudja hogy ki a párod, mert tényleg nem csípik egymást, és nem akar vele kapcsolatba kerülni.
2009. jan. 29. 11:24
Nem tudom, de a párom utálja, és mindent elkövet, hogy ne tdjak vele kapcsolatba lépni. Nem is akarok pedig. Csak gondoltam ha már ilyen rosszúl van, jöhetne velünk ide-oda elfelejti a papája okozta fájdalmat picit.
24. correct (válaszként erre: 19. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 11:19
Szerintem csak szimpatikus voltál neki. Az, hogy utána nem válaszolt, az lehet, hogy azért volt, mert nem akart félreértéseket, ennyi.
23. 50d0def203 (válaszként erre: 22. - Pemete)
2009. jan. 29. 09:58

Lehet, hogy mégis csak a páromnak van igaza, és én voltam vaksi???


Én meg el is ívtam magunkkal kirándulni, meg strandra, hogy jobban érezze magát.


Többieknek mi a véleménye erről? mostmár érdekel a dolog. jó tudni kivel állunk szemben.

22. pemete
2009. jan. 29. 09:41
Könnyen előfordulhat, hogy igen.
2009. jan. 29. 09:34

hahóóóóóóóó, valaki, kérlek.


Furdall a kíváncsiságom.

2009. jan. 29. 08:38
Bocsi, itt-ott elírtam, de értitek.
2009. jan. 29. 08:37

Érdekes dolgok ezek.

Nekem egy volt tanárom most a párom, lassan 4 éve. A mai napig állítja, hogy a történelem tanárom, aki az ő munkatársa volt, belémszeretett.

Nem tudom. PL, amikor érettségiztünk, írt nekem egy sms-t, hogy ezt meg azt még nézzem át. Másnak kérdeztem másokat, senkinek sem írt. Alig beszélt velem, de a miután tökéletesre leszóbelisztem nála, oda jött és feltünően traccsolt velem.

Órákon mindig előtte ültem a padban.És sokszor, ha véletlenül hátraültem, mikor kérdezte a hiányzókat, rögtön megkérdezte, hogy én hol vagyok. Óra elején mindig jött, és az én füzetemből nézte csak meg hogy mi volt az előző anyag, amit leadott.



2 éve érettségiztem. Az érettségi után , a felvételi kihirdetésekor, írt és megkérdezte, hova vettek fel, milyen szakra????


Most májusban fent voltunk mindketten msn-en. Írt nekem, ami nem jellemző rá nagyon. És megírta hogy meghalt a papája, rosszúl érzi magát. Magányos, nincs barátnő, barátok. nagyon megsajnáltam akkor. Hívtam magunkkal kirándulni, de nemet mondott.

Később megtudta, hogy a volt munkatársa a párom. Azóta egy üzenetre sem válaszol, pedig kérdeztem hogy mi újság van..?


A párom féltékeny rá nagyon, nem akarja hogy barátkozzunk vele.



Szerintetek tényleg érzett valamit??? Mostmár kíváncsi vagyok. Nem változtat semmin végül is, én szeretem a páromat. De kíváncsi vagyok.

18. 53ce7424c0 (válaszként erre: 17. - Amaranth)
2009. jan. 29. 08:18
Szerintem ha egy pasinak a tekintetéből látszik hogy tetszel neki, de nem szol hozzád, ez éppen azért van, mert akarna tőled valamit, mert sok pasi pont azzal a nővel nem tud értelmes szót váltani, aki tetszik neki :)))))
17. amaranth (válaszként erre: 12. - 673567bc24)
2009. jan. 29. 07:38
Miből gondolod hogy minden esetben észre lehet venni?Ha pasi fél a kudarctól,vagy csalódott már,nem egyértelműen viselkednek.Főleg ha egyszer azt mutatja mintha tetszenél neki,máskor meg hozzád sem szól.És kérdezzem meg hogy miért csinálja ezt?Arról híresek ők hogy majd ilyen témáról fognak velem cseverészni.
16. 673567bc24 (válaszként erre: 15. - Csipkerózsika)
2009. jan. 28. 21:25
Ez tökre így van,és még azt merik mondani,hogy Ők csajozni mennek!:DDDDD
15. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Amaranth)
2009. jan. 28. 21:20

Nos ősrégi és íratlan szabály, hogy a nő választ. És ez így is van. A pasik annyira, de annyira félnek a visszautasítástól, a kudarctól, hogy csakis akkor közelednek egy nőhöz, ha szinte biztosra veszik a pozitív fogadtatást. Így tehát a nő feladata az, hogy -nem feltétlen rámenősen, vagy direkt módon de- mindenképpen adjon arra utaló jeleket, hogy érdeklődik.

Sajnos ezzel sok nő nincs tisztában, és csak várják, hogy egy pasi majd észreveszi őket... Eszükbe sem jut, hogy ez épp fordítva működik. Mennyivel előbb bepasizhattam volna én is, ha ezt nekem előbb elmondják...!

14. 53ce7424c0 (válaszként erre: 12. - 673567bc24)
2009. jan. 28. 21:03
Hát ez igaz :)))))
13. pemete
2009. jan. 28. 19:53
Szoktál mosolyogni rá, flörtölni kicsit? Hátha abból veszi lapot!
2009. jan. 28. 19:53
Milyen jelei vannak???Minden Nő észreveszi,ha tetszik,vagy nem-valakinek!Neem????
11. amaranth (válaszként erre: 9. - 53ce7424c0)
2009. jan. 28. 19:51
2 hetente találkozunk,de csak 1-2 órát vagyunk egy helyen.Hát nem igazán mer a szemembe nézni amikor beszélgetünk,de amikor sikerül elkapnom a tekintetét akkor addig néz a szemembe amíg én,kicsit tovább mint ahogy befejezzük a beszélgetést,ez csak pár pillanat.Mondom egyszer így viselkedik egyszer úgy.Ezért vagyok bizonytalan.De észre szoktam venni mikor azt hiszi hogy én nem figyelem,hogy néz.
2009. jan. 28. 19:30

Sziasztok, szia amaranth!


Nekem vegyes érzéseim vannak a kezdeményezéssel kapcsolatban. Tavaly májusban én is próbáltam, mert a jelekből úgy ítéltem meg, hogy érdemes. Kaptam ígéretet iwiw-es megkeresésre (tudta a teljes nevem, életkorom, tehát elvileg megtalált volna) azóta is keres.... Ez nem egy hétköznapi "mindennap találkoztunk a munkahelyen" sztori. De ez mindegy is. Volt személyes kontaktus, kínjaim ellenére végig próbáltam mosolyogva és pozitívsn állni a dolgokhoz. Kis nyomozást is végeztem, hogy valóban független-e. tehát azt hiszem mindent lekövettem.... Igyekeztem nem nyomulni, csak néha-néha felbukkanni írásban, hogy lássa, hogy komolyan gondolom amit szóban is elmondtam.

Mindezt hiába... Öt hónapig vártam a csodára, ami nem létezik... Nekem nem... De ez az én történetem...


Ha a jelekből látni vélsz valamit, azért ne vedd kézpénznek, mert nem biztos hogy valóban az van mögötte, amit Te szeretnél. Tehát ne idealizáld Őt!! Nem elkeseríteni akarlak, csak tapasztalat, ami még egy kicsit mindig fáj...

De egy próbát megér a dolog, bíztatlak, de csak óvatosan. :))) Sok sikert kívánok!

9. 53ce7424c0 (válaszként erre: 7. - Amaranth)
2009. jan. 28. 19:14
Az alapján, amit irtál, szerintem tetszel neki, viszont kár hogy nem irtál többet, hogy máskor hogyan viselkedik veled, szokott nézni téged hosszabban vagy ilyesmi? Azt amugy a tekintetéből lehet látni hogy tetszel-e neki....milyen gyakran találkozol vele?
8. MelisUK (válaszként erre: 4. - 8895df940c)
2009. jan. 28. 18:13
Természetesen angolul kell tudni, azt pedig, hogy milyen fokon, az mindegy, tudj jól beszélni, nem a nyelvvizsga számít.
2009. jan. 28. 17:30
És ti hogyan kezdeményeztetek?Szerintetek amiket írtam,tetszek neki csak félénk?Már rég nincs kapcsolatom én is kicsit félénk vagyok kezdeményezni.De megteszem.köszi a válaszotokat,írjatok tanácsokat.
2009. jan. 28. 10:35
De fura, ha úgy vesszük, nálunk is én kezdeményeztem, ha én nem kérdezem meg, hogy mi van vagy mi lesz velünk, talán sosem jövünk össze... Bár lehet, hogy egyszer Ő is megtette volna... :)
5. MelisUK (válaszként erre: 3. - 8895df940c)
2009. jan. 28. 10:21
Teljes mértékben egyetértek veled. Én is úgy találtam meg a nagy Ő-t, a párom, hogy én kezdeményeztem. Lassan hét éve együtt is vagyunk és napról-napra jobban szeretem.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook