Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
4. 8895df940c (válaszként erre: 2. - MelisUK)
2009. jan. 28. 10:20
Milyen nyelven lehet boldogulni ennyire "szanaszét" Európában?Gondolom angolul.Mennyire kell jól birtokolni a nyelvet?(Alap,közép-esetleg felsöfokon?)Szerintem is legtöbb férfi nem mer kezdeményezni.De esetleg alig várják,hogy végre egy nö lépjen már végre egyet elöre.
2009. jan. 28. 10:07
Feltétlenül ajánlom a kezdeményzést!Ha én nem kezdeményeztem volna,most nem lennék majd 30 éve házas(ugyanazzal a férjjel)és nem lenne két gyermekem!Talán boldog sem lennék.Én azt gondoltam,mi rossz történhetne,maximum nem válaszol pozitívan,a világ nem dölne össze még ettöl.Elöször talán valami semleges közeledés kellene,aztán minden a reakciótól függene.
2. MelisUK (válaszként erre: 1. - Amaranth)
2009. jan. 28. 10:02

Extra ritka az a pasi, aki kezdeményez, inkább megvárják, hogy a nő kezdeményezzen.

Aki nekem eddig kezdeményezett, azok mind olyan "elmebeteg" szerűek voltak, valami bibi mindig volt velük... Egyszer meg is elégeltem, hogy nekem csak akkor van pasim, ha fölszedek valakit és kibuktam rajta. A barátnőim azt mondták, hogy nem mernek kezdeményezni nálam. Volt egy srác is, akit szintén én szedtem föl, extra jó pasi volt. Ő elárulta, hogy régóta tetszettem neki, csak nem mert kezdeményezni, mert túl menő voltam hozzá képest, félt...

Szóval szerintem nem nagyon érdemes várni, az csak a mesékben létezik, hogy a herceg jön oda hozzád. De ez csak az én személyes véleményem.

2009. jan. 28. 09:55
Nem tudom eldönteni.Lehet hogy félénk?Vagy pedig nem tetszek neki?Szerelmes vagyok belé.kétféle képpen viselkedik,egyszer nagyon kedves és közvetlen,mikor az utcán meglát messziről köszön a nevemen és mosolyogva integet, máskor pedig mintha félne tőlem nem mer rám nézni,mikor elmegy mellettem a földet bámulja. Ha tudnám hogy csak félénk,akkor megpróbálnék kezdeményezni,de ha meg nem érez semmit irántam akkor jól beégnék.Szerintetek milyen jelei vannak ha egy pasinak tetszünk?És honnan lehet tudni azt hogy csak félénkségből nem kezdeményez,vagy pedig nem jövünk be neki!?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook